reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Ale macie już coś zarezerwowane? ;> Chodziło mi o hotel :) a jedziecie z małym ? ;) Ile płacicie za nocleg? Z wyżywieniem? Przepraszam ze Cię mecze :D:*
 
reklama
A podrozy się z małym nie boisz? Bo autem jedziecie tak ? ;))
Ogladam właśnie ;) kurcze ale my chyba pojedziemy jednak do Karwi albo własnie bliżej Helu bo trzy lata temu byliśmy w Dziwnowie rok poxniej w Łebie a w tamtym roku w Niechorzu więc chyba chcemy jechać na druga strone wybrzeża :) ale zobaczymy ;D

Dasz mi numer telefonu i w razie czego bede dzownić i może się spotkamy ? :D
 
wiesz co jakoś się nie boje z nim jechać, on uwielbia samochody i podróże, jak tylko wsadzamy go do fotelika w aucie to robi " brum " i to całą drogę hehehe :D będziemy robić przystanki i jakoś damy rade ;-) ja lubie zachodnie i północne wybrzeże i byłam w wieeeeelu juz miejscowościach i w sumie z przyjemnością wracam w te same miejsca :-)

co do tel ;-) to nie ma problemu ;-)
 
A gdzie najlepiej jechać jak już tam byłaś? Może coś polecisz? Ale ja nie lubie takich miejsc jak Łeba że nie da się przejść ;P :)
 
Ala fantastyczne miejsca to wszystkie, które wymieniła Dorota: Niechorze, Rewal, Pogorzelica, Dźwirzyno i okolice. Ńiezbyt tłoczno, szerokie plaże, spokojnie i nIe imprezowo jak np. W Juracie.
p.s. Moje auto waży 200 kg mniej niż Twoje i wymiarowo jest kilka metrów mniejszy (wysokość/ szerokość/ długość).
 
Kropeczko a jakie masz auto ? ;)
Ooo dzieki ;) zaraz zobacze te Dzwirzyno ;)
No bo np Dziwnów Dziwnówek Międzywodzie i Międzyzdroje (też mniej więcej tamte okolice) mi się już znudziły. Rewal w sumie też bo byłam tam i Niechorze jeszcze :) te Pobierowo mnie korci Pogorzelica boje się że to raczej dziura zabita dechami i nie bedzie co tam robić( Mateuszkowa przepraszam :* )

Ale widzicie np do Pobierowa(przez Niemcy) pokazuje mi 760km przez Polske 699km ;/ a do np Karwi z drugiej strony 630 ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny, wpadłam tylko się przywitać i zaraz lecę dalej ... Dziś zdałam egzaminy
pobierz.php
i mam wakacje, jutro pogrzeb dziadka :( Wpadnę do Was już po wszystkim. Przepraszam, że tylko o sobie ale nie ogarnę wątków u której co się dzieje
biggrin.gif
Buziaki!!!!!!!!!!!!!
 
Ala polecam Pobierowo :-) jest pięęęęęęęęęęęęęekne, w Rewalu strome zejście na plaże z tego co pamiętam , Kamien Pomorski, Władysławowo, pięknie jest ponoć w Dąbkach, z miast polecam Ustke
my specjalnie szukaliśmy małych mieścin bo i spokojniej - i taniej, a można gdzies przeciez podejść - my mamy blisko spacerkiem, albo podjechać, głównie nastawiam się na spacery i plażowanie, bo z takim maluchem nie wszędzie pójde, a plusem jest tez jezioro które jest blisko samego morza :-)

my też myślimy czy by przez Niemcy nie jechać bo drogi lepsze, autostrady za darmo, ale trzeba przeliczyć czy się to opłaca czy nie


co Wy się tak na te auta licytujecie? :p masakra hehehehe,

Butterfly witaj, gratulacje z okazji zdania egzaminu, no to wakacje już sie zaczeły :-)

Iza jak Ci śpi Bartuś w dzień? mój skoczył z 2-3 drzemek na jedną :/ i to przed południem zaczyna więc później jest sajgon :/
 
reklama
Tylko przez Niemcy jakieś 100km więcej ale masz racje drogi o niebo lepsze :))
A w Pobierowie byliśmy tylko na wycieczce ale musze zobaczyć jak to tam wygląda i może to dobry pomysł:D ;))

A co do auto to ja się nie licytuje :)) Kropeczka chyba też nie? ;)


Butterfly gratulacje Kochana ;* teraz wakacje i pełen relaks :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry