reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Witam :-)
Wróciliśmy niedawno. Koniec końców wylądowaliśmy u mojego brata i nocowaliśmy u nich. A tylko pojechaliśmy ich odwieźć i mieliśmy jechać do domu :-p Fajnie było, pogadaliśmy, brat nas pomęczył starymi płytami winylowymi. Oboje są ode mnie starsi 11 lat i siedzą sami bo ich córka studiuje w zielonej Górze.

Właśnie objadłam się pizzą :zawstydzona/y: bo zrobiłam na obiad, a jeszcze ciacho z jagodami upiekłam i kusi ;-)
 
reklama
ja dopiero do domu z działki wróciła,,
jestem sama do wtorku mój T. pojechał z dyrektorami do Szwecji a potem wraca i jedzie do Łodzi:sorry2:
No ale przynajmniej potęsknie troszkę:tak:
 
Editek ty pisałas cos o jeziorze Białym, czy to te obok Skorzęcina????? Bo ja mam mojego kuzyna zaledwie 10 km od niego :) Kiedyś często jeździliśmy bo to gdzieś 120 km od nas i jak byliśmy u niego to nad te jezioro wybywaliśmy:tak:

Alusia korzystają z pogody bo jutro ma sie skitrać:tak:
A mi Maks właśnie padł po szaleństwach działkowych - super wieczór sie szykuje nie ma co, spać chyba już jutro pójdzie:szok:
 
No ja już mam dość upału więc troszke brzydkiej pogody jak najbardziej się przyda heh :D

A co do spania Twojego Małego to współczuje ;) u mnie Olo przysnął ale zaraz go wyciągłam na dwór bo chce żeby poszedł spac o 19 i będe miała spokoj :)) ;))
Gaja a którego Ty jedziesz na te wczasy?
 
ja będę od 6 do 11 sierpnia w Darłowie:tak: w międzyczasie chcemy skoczyć na jakiś weekend w nasze okolice nad jezioro patrzę jakie są oferty ale normalnie ceny jak nad morzem:szok:
 
Ala u mnie upały :D ja już wolę to od deszczu! byliśmy na spacerze i takie tam :p zaraz znowu uciekam bo 2 kawke pić będziemy za chwile małego kapać - uroki 1 drzemki -_- i wolny wieczór :-)

nie zapomnijcie o ćw.! :-)
 
a ja dziśnie ćwiczę bo niedziela to u mnie dzien wolny od gimnastyki:tak:
Młody chrapie, normalnie sie boję co to będzie:zawstydzona/y: No cóż włączę bajkę i będzie leżał dopóki nie zasnie hehe;-)
 
Gaja a on będzie Ci leżał? u mnie by to nie przeszło. Jedynie Jasio (3lata) poleży ale Olo to masakra :p ;)) a jakie masz w okolicach jezioro?

Mateuszkowa a ja jestem gruba i mi przeszkadzają upały ;/ a co do ćwiczeń to ja już poćwiczyłam teraz jeszcze pokręce hula hopem :)
 
reklama
Gaja a nie dało się go troszkę przetrzymać i wcześniej wykąpac i spac połozyc? kurka.. może nie obudzi się hehehe bo tak to do północy pewnie pohula :/

Ala i dobrze bo sadełko ;-) się topi :D mniej chce się jeść a więcej pić, jak bvrzydko za oknem to ja tylko jem :p
 
Do góry