reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
A ja zamiast zrobić konkretny obiad to chyba z 300 g albo 400 zjadłam truskawek i jestem pełna i obiadu nie wcisnę:baffled:
ale muszę ruszyć doopsko bo dzieciom muszę zrobić
 
a u mnie jednak kalafior hahaaaa z maselkiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i może bułunią tartą..:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i niestety otworzyłam czipsy masakra..taka głodna już bylam a nic nie było, tzn było ale trza zrobić..
posprzatałam chałupe, prania zrobione, upał taki niemiłosierny , że sama wariuje z duchoty:baffled::baffled::baffled::baffled:

aaa..i udało nam sie sprzedac fotelik samochodowy z bazą :D zawsze to troszke kaski :D
 
Ja nie podjadam chipsów, ale zdarza mi się słodkie :baffled: ale poprosiłam G żeby mi zwracał uwagę :shocked2: bo tak być nie może :-p ogólnie to mam z niego taki ubaw ostatnio,że głowa mała hahaha :) w weekend jedziemy na koncert Kamila Bednarka i pokaz sztucznych ogni :-D
 
no a ja niestety podjadam bo jak sobie kupię to leżą przecież, najprościej byłoby nie kupowac ale czasem to jest zakup na zasadzie - nowy smak , ehhhhhhhhhhhhh:baffled::baffled:lepsza byłaby czekolada ale nie mam :-D:-D:-D, mi mąż nie zwraca uwagi - raczej ja jemu ;-)
 
o jaaaaaa ale szczupak :D
mój mąż ma 178 cm ale waży jakieś 82 kg ( od lutego schudł 10 kg teraz miał mc przerwy z ćwiczeniami )
za to mój brat ma jakieś 180 albo 185 cm i wazy...........60 kg
żre wszystkie śmieci i nie tyje
dramat
to nie sprawiedliwe!!!!!!!!!
 
reklama
Hej dziewczyny. : )

Masakra, jaka dziś duchota, troche wieje, ale jak przestanie to istny ogień z nieba. Jeszcze byłam na placu zabaw, wzięłam Maksia i moje obie bratanice. Tak mnie przemgalowały tam, że padam już. Jak wróciliśmy, to Maksiu ledwo obiadek zjadł i padł, a ja jestem mega opalona znowu, jeszcze rano mnie podkusiło iść coś na solarium i jeszcze te słońce. Aga murzyn. :-D Czuje, że moje uda znów dostały większych kształtów. *_* Ćwicze od dziś na stepperze znów. Stwierdziłam, że nie chce mi się wariować już z jedzeniem i będę jeść normalnie tylko ćwiczyć będę. : P 8 miesięcy na diecie to długo strasznie. xD
 
Do góry