reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

No ale mi chodziło o to, że kalendarzyk zawiódł, bo córcia nie była planowana ;-). Zaszłam w ciążę kochając się w 8 dniu cyklu, więc powinno być bezpiecznie :eek: ale natura sprawiła nam psikusa :surprised: I wiem na 100%, że to było wtedy :tak: No w dni płodne też była gumka.

Okna umyłam, teraz biorę się za ciasto.
 
reklama
Edytka ja miałam specyficzne objawy na owu, kłucie w podbrzuszu i ból piersi, więc czasem był to np 10 dzien cyklu a czasem 18:tak: no i nieodparta ochota na T tak 3 dni, więc gdy ja go chciałam gwałcić wiadomo było o co chodzi:-D

Aaaaa i poszłam za twym przykładem i umyłam sobie okno w kuchni i firankę;-) Ciasto piekę po południu a póki co zmykam na zakupy
 
Hej.
Gaja z tymi tabletkami to jest tak,ze maja prawo nie zadzialac jak sie zapomni albo cus... dlatego pigulka jest dla zdyscyplinowanych kobiet a nie trzpiotek,co jedna wezma a drugiej zapomna...wtedy o ciaze szybko...ale jak bierzesz regularnie i nie zapominasz to jest to bardzo pewna metoda :tak: ja mam znajoma co zaszla z tabletkami ale dlatego,bo przyjmowala antybiotyk,krory zaburza ich dzialanie...
Ja tez juz wiem kiedy mam dni plodne ,zawsze czuje jak peka mi ten pecherzyk graffa ,czy jakos tak :-D
A nie wiem czy od spirali czy co,ale mam dziwne bole w pachwinie dolnej :confused: tak po kilka razy dziennie krotki,szybko mijajacy ale dosc nieprzyjemny bol.

Kropka o wzrost mi chodzilo;-)

Kurcze wy z tymi ciastami ...moze ja bym w koncu tez cos upiekla :-p ale ja nawet foremek nie mam :dry:

A u mnie truskawki tak po 1,50-1,80 € ale za 500 gram :baffled: ale to w tych wiekszych sklepach.W lidlu zawsze taniej.
 
Edysiek i jak kupiłaś już jakiś strój?
Kropeczka to twoj wraca tylko na weekendy do domu?
Jolit to rzeczywiście drogo u mnie po 6 zł za kg.
Mateuszkowa pewnie u fryzjera pochwal sie fryzurą:-).
Gaja jak tam zakupki? Ja częśc zrobiłam wczoraj bo u nas jak jeden dzień wolny to tłumy takie jakby z tydzień były pozamykane sklepy. Ty sama nosisz te wszystkie zakupy i jeszcze mały w wózku?

Coś mi ostatnio skrzynia biegów się blokuje w samochodzie i chyba trza będzie do naprawy :crazy: go dać. I wtedy będę chodziła chyba na piechotkę ale znowu mało kupię bo ja dźwigać nie będę. Albo na raty będę przynosić do domu po troszkę heh.

A macie jakiś sposób na cienie pod oczami bo mam straszne siniaki normalnie jakby mi ktoś w......lił:wściekła/y::-D i niewiem, probowalam ogórka ale to tylko na chwilkę działa. Próbowala może któraś z Was te chłodzące okulary?
 
Jola tak myślałam, że chodzi Ci o wzrost, bo o to samo ostatnio pytałam Andrzelikę, no ale na wszelki wypadek napisałam Ci all inclusive ;-)
Ja mam to samo z owulacją, ale co miesiąc na zmianę: raz mnie boli prawy raz lewy jajnik w dniu owulacji, dokładnie w połowie cyklu. Zobaczymy jak to będzie z tą spiralą...
a! wyjaśnił Ci gin jak to jest z ciążą pozamaciczną i spiralą? muszę o tym poczytać, bo tak się zastanawiałam, że skoro dochodzi do zapłodnienia, tylko nie ma się gdzie zagnieździć, bo spirala przeszkadza, a przecież pozamaciczne się zdarzają... hm?
U mnie chłopaki z kalendarzyków, ale planowane. Starszy też, chociaż byłam młoda i gupia, ale za to jak zakochana!
Editku z moim jest różnie. Robotę ma na śląsku Częstochowa, Chorzów, Katowice i okolice to jakieś 50-100 km od domu) więc jak skończy wcześniej, to jedzie do domu, jak późno, to zostaje u mamusi bo mieszka w Sosnowcu, a jego ojciec w Katowicach, więc ma gdzie nocować. W biurze też może, bo biuro ma 4 pokoje, mam nadzieję, że sobie tam nikogo nie sprowadza :-D
Teraz robota znowu zaczęła się na śląsku, właśnie podpisał 2 umowy :crazy: jedna 70 km od domu a druga z 80-85 :no: Mamy jeszcze jedno mieszkanie w Katowicach, po babci B. jest w remoncie, ale mi skóra cierpnie na samą myśl przeprowadzki na śląsk :szok: tłoczno, brudno, blokowiska, teściowa pod nosem :wściekła/y: nie wyobrażam sobie tam mieszkać, chociaż B. mówi, że on chce tam pomieszkać trochę a potem kupić coś w Bielsku bo bardzo podoba się mu widok na góry :) zobaczymy. Ja się nigdzie nie wybieram :tak: poza tym, że pakuję się na działkę :-D
 
hej

Iza, weź mnie nie dobijaj z chłopem... nie ma jak i tyle. pełno innych obowiązków, przyjemności na szarym końcu...:dry::dry::dry::dry: a co do spadku wagi, to nie zaważyłam, zeby mi spadała ostatnim czasem po zjedzeniu słodyczy :/ więc to było jak widać jednorazowe :/ szkoda.. ja "jade " na gumach jak już coś i nie narzekam, może dlatego, że nigdy ich przedtem nie używałam ?? :p:rofl2:

Editek kostki lodu, albo zimne łyżeczki do herbaty..potrzymać :tak: a włosy udały się :tak:

Edytko Angela z kalendarzyka? ja zawsze uważałam, ze to metoda dla ryzykantów, może dlatego, że moja @ zyje własnym życiem...

Żanetko ja ufałam tabsą w 100% chociaż 100% nie ma, ale jak się przestrzega tych zasad to jest jak trzeba, też słyszałam, o wpadkach przy tabletkach ale to albo dlatego, że zapominały wziąć, albo wyrzygały po imprezie, albo piły dziurawca i jadły grejpfruta, albo z biegiem lat te same stały sie za słabe i nie trzymały już cyklu jak trzeba :baffled:porażka, mój bejbik planowany w 1 cyklu po odstawieniu, nie chciałam czekać bo mogłabym mieć problemy - rodzinnie odziedziczone mogłyby być :baffled: albo i nie, ale kto to wie ( problemy takie, że mnie miało na świecie nigdy nie być:baffled: a jednak..)

Jola jak to wiesz kiedy Ci sie jajeczko uwalnia/pęka? :D osz kurde :D jest charakterystyczny "pstryk" ? :p :p

Buttefrly co zmieniałaś ? :-)


dziś mam wizytę teściów, wiec ciesze sie ogromnie, eh.

coś dużo piszecie i nie moge się wdrożyć:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mateuszkowa niby nic a jednak dużo :tak: ścięłam włosy znacznie, postopniowałam je i zrobiłam sobie grzywkę czesaną na bok :tak: mniej więcej wygląda to tak : Zobacz załącznik 472147 haha, czasem mój kochany mnie nie pozna :szok: jak wróci z pracy i powie,że jakaś obca baba mu w łóżku leży :-p a co do pozostałych wątków o lateksie to ja mam na niego uczulenie :baffled:
 
reklama
Dzieki za wszystkie odpowiedzi odnośnie moich sińców heh:-)

Mateuszkowa to twoja nowa fryzurka ta w avatarku? Fajna lubię proste włosy. Widzę że bardzo niecierpliwie czekasz na wizytę Gości hihi:-D:-D:-D i doczekac się nie możesz. Skąd ja to znam:confused::-D

Kropeczka to nie masz za fajnie heh. Mój raczej robi u nas tzn. w naszym mieście ale ma tyle roboty że zjada w biegu i leci na następną. Teraz wyjeżdża do Lubina a od nas to około 650 km i nie bedzie ze dwa tygodnie. A twój to ma dobrze z tymi noclegami hihi. Ja tam się cieszę w sumie że jedzie teraz bo trochę odpocznę i ile mniej gotowania dzieci zjedzą zupę ja coś tam i spokój. jak to Jolit mowiła na wieczór czysta kuchnia:-D:-D:-D

Jolit właśnie o cos takiego mi chodziło bo widziałam u nas w rossmanie takie podobne ale nie wiedziałam czy będa działaly, ale jak mówisz że ten z avonu będzie dziialał to sobie zamówię spróbuję jeszcze te kostki lodu zobaczymy.

Butterfly fajna fryzurka a jaki jest twój kolor podobny czy farbujesz na jakis inny?
 
Do góry