reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

i się tego trzymasz? jak ja bym się odżywiała tak to 50 bym już chyba wazyła. xD A teraz nie masz żadnego lekarza właśnie takiego co się tobą porządnie zajmie badania itd?
 
reklama
toxicstar tak właśnie tego się trzymam ... Lekarza zmieniam, ponieważ ginekolog do której chodziłam zlekceważyła mój problem i dlatego poroniłam... nie chciała mnie nawet przyjąć jak pisałam,że coś nie tak jest a później było za późno na cokolwiek i na pocieszenie powiedziała że nie ja pierwsza i ostatnia i czy to moja 1 czy 400000 ciąża i tak mogłam poronić... dlatego wracam do tej kliniki poprzedniej ... wolę naginać te 100km w 1 stronę i mieć pewność że mi pomoże i się zajmie odpowiednio leczeniem
 
o to wiele sobie odmawiasz:tak: ja to mogę nic nie jeśc a słodkiego nie odmówię, to jak nałóg dosłownie:-D także staram się w domu nic słodkiego nie mieć:tak:
A ćwiczę codziennie oprócz niedzieli, wtedy mam dzień wolny;-) miałam zacząć biegać ale od 3 tygodni mnie ścięgno w stopie boli i chyba znów muszę do lekarki iść bo znacznie utrudnia mi to chodzenie - zwłaszcza rano - a co dopiero bieganie:dry:
 
Oczywiście! Wracaj tam jak masz tam takich lekarzy. Co za głupia lekarka. ;/ Jakby mi tak powiedziała to bym wykipiała chyba ze złości. Trafiłam raz na takiego lekarza jak w ciąży byłam to takie głupoty gadał, obrażał mnie, i wymyślał, że jak nie pójde prywatnie do jego gabinetu na badanie to chore dziecko urodze. Ale potem trafiłam na wspaniałą panią doktor i do dziś mam z nią kontakt. 100 km to nic jeśli chodzi o zdrowie. : )
 
Dla mnie to był szok... tym bardziej,że wiedziałam o problemach jakie mogą zaistnieć ale nie o tym że poronie tak szybko ... odmawiam sobie dużo rzeczy - ale i tak jakoś nic nie widać ... Cwiczę też troszkę mniej bo odezwała się moja kontuzja biodra :(
 
gaja23 mam 165 cm wzrostu a waga aż wstyd przyznać ... 75kg :zawstydzona/y::wściekła/y::no: no gdzieś z 10kg by się przydało ... bo najgorzej mój brzuch wygląda :szok: no lekarka w Poznaniu mówiła że jak będę brać leki na cukier ( bo miałam podejrzenie cukrzycy ) i na tarczycę powinno coś zejść ... ale brałam je z 2 mce i pózniej się przeprowadziliśmy i poszłam do innego gina na miejscu a ten nic mi nie dawał na to ..
 
idę jutro na 10. 00 do fryzjera , o !
przy okazji kupiłam se farbe zanim wpadłam na pomysł z fryzjerem.. leżeć będzie, a co tam.. do tego maske z welli na leb i będę sie odnawiać :-D

do tego,
zamówilismy dzis pizze i grzanki czosnkowe - z racji na zam powyżej 20 zł.. więc te grzanki.. :baffled: bo ja miałam bunt na gotowanie.. później poszłam do rodziców i co ? zjadłam 2 danie, małe ale zjadłam:baffled::baffled::baffled: kurka no, tyłek mi się rozlezie przez to żarcie..

dzisiaj dostałam wścieklizny w sklepie... poszłam do kasy pierwszeństwa z 2 produktami!! zapytalam kasjerke czy mnie skasuje wcześniej bo mały już jape darł a jakaś baba na oko ok 60 na mnie morde, że ona ma legitymacje, że ona ma pierwszeństwo, że ja się dzieckiem zasłaniam, że dziecko to pretekste, zeby przy kasie być szybciej, oj kipiałam.. dyskusja była głośna, ta na mnie morde ja na nią, bo bez jaj, tak mnie obrażala, mówię jej żeby się kasowała prosze bardzo, ale kasjerka skasowała mnie btw. kasjerka staneła po stronie tej baby ze swoimi komentarzami:szok::szok::szok::szok: że kto to widział takie przepychanie itp. nie mogłam nawet pinu wpisac bo kapsko grube mi terminal zasłoniło z moją karta!!!!!! dziecko 3 metry ode mnie, karta gdzie indziej, a ta prukwa mnie zastawia:szok::szok::szok: później wózkiem wyjechać nie mogłam bo kapsko zdziadziałe mnie koszykiem zastawilo:szok::szok::szok: i morda na mnie, że jaśnie pani jedzie i każdy ma się suwać! ( tylko ona.. ) jeszcze zaczęła mnie obrażac, powiedziałam jej na odchodne, żeby uważała bo w życiu spotkają ja takie sytuacje i zobaczy jak to jest.. poszlam do POK-u i napisałam skarge na kasjerke i na ten cały system..

no..
od dziś stwierdziłam, ze korzystam ze wszystkiego co mi się NALEŻY! pierwszeństwo, miejsce na wózek z mpk.. do tej pory poprosiłam tylko 2 razy przy kasie i to wtedy jak mały mi jęczal, ale teraz sie skończyło...oj nie ma.. chcesz byc miłym a dziady jak zawsze cie zeszmacą, no to się skończyło..

Jola to dobrze, że wiesz co i jak z @.. ja nadal czekam..w sumie czekanie właśnie zaczynam bo wczoraj ,mc minął..:sorry2:

Butterfly witaj :D, przykro mi, że nie udało sie z dzidziusiem :* niestety nie masz latwo, jak sama piszesz, zostań z nami, tu znajdziesz wsparcie, motywacje i chęć do dalszej pracy nad zbędną wagą :-) może przez te leki cieżko jest coś zrzucić? potrzebvny dobry lekarz..dietetyk i ginekolog..

Aga co Ty taka senna ?:p w nocy nie spalaś ? :p
 
mateuszkowa dziękuję za miłe przyjęcie, nie mam łatwo niestety ale się nie poddaję... mam nadzieję że w klinice znów mi pomogą również zajść w ciąże, niektóre osoby mnie potępiają że tak młodo chcę mieć dziecko ... ale ja wolę mieć teraz niż nie mieć nigdy jak jeszcze można cokolwiek zdziałać
 
reklama
oj tam oj tam :D na dzidziusia zawsze dobra jest pora :-) zwłaszcza jak ma sie problemy, to trzeba działac a nie czekać na cuda, że może po 30stce będzie lepiej.. bo może ale nie musi :-) więcej czasu więcej szans :-) będzie dobrze :-)

moje dzieci już w łóżkach, jedno śpi , drugie jęczy o termometr ( syndrom ciepłej nogi = pewnie jakieś 36,7 *C.. )
 
Do góry