reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Jestem już :-)
W szkole było fajnie, najpierw występ dzieci z okazji Dnia Matki, wierszyki i piosenki :-) A potem jakieś atrakcje dla dzieci, tylko pogoda nie za bardzo, to siedzielismy w klasie i już się nudno zrobiło i z tych nudów chyba ze 3 kawałki ciasta zjadłam :-p.

A teraz byłam z córcią na spacerze na lodach, choć ja nie jadłam bo nie przepadam za lodami. Trochę pograłysmy w Monopoly a teraz siedzi i ogląda jakiś film na Disney Channel.

Jolita i co byłaś z Mają u lekarza ? Dziwne, że tak długo kaszel ma :confused: Choć moja też tak raz miała, prawie 2 tygodnie kaszel, a niby chora nie była, jakiś wirus czy coś :baffled:
Andrzelika a właśnie czemu Andrzelika - tzn, czemu tak dziwnie pisane :sorry2: pytam bo moja córcia to Angelika ;-)
I jeszcze gdzie dokładnie mieszkasz, bo ja też na Dolnym Śląsku :tak:
Ja na brzuch ćwiczę 8 abs, jakieś tam efekty daje. Wcześniej już nawet widziałam mięśnie :rofl2: ale opuściłam się i nie ćwiczyłam jakieś 3 miesiące i teraz musze od nowa :wściekła/y: Dzisiaj mam dopiero 11 dzień za sobą, mam nadzieje na efekty po miesiącu.
Gaja, Kropeczka Wy macie łatwiej bo jakieś doświadczenie juz macie, jedne dzieci duże, inne malutkie, to wiecie jak się zachować na przyszłość i jakich błędów nie popełniać ;-)
Moja wiedza wychowawcza zostanie już raczej więcej niespożytkowana w praktyce ;-)
Editek jak tam po fryzjerze ?
Mateuszkowa :-):-):-)
dobrze, że ciasto dobre ;-)
Alusia tatara możesz jeść, sama bym sobie zjadła :-p
A jak tam tata Twoich dzieci :sorry2: odzywał się coś ?
Toxi ale tak serio 18 :szok: Nie to, żebym się czepiała, ale jakbym nie wiedziała to bym po Twoich postach nigdy nie poznała, bo mądra i doświadczona kobieta z Ciebie. Ja w tym wieku to pstro w głowie miałam ;-)
 
reklama
jestem i ja,
my też cały dzien poza domem praktycznie bo u nas więcej pochmurny dzień niz deszczowy:tak: ale jestem tak zmęczona, że najchętniej poszłabym już spać bo Maks o 5.30 dziś mnie z wyrka wywalił:baffled:.

Andrzelika na brzuch to polecam tez brzuszki i może jakieś serum ujędrniające:tak:

Acha Toxi wszystkiego naj, toż ty dopiero w pełnoletność wkraczasz - szok:-D
 
Ostatnia edycja:
czesc.Nie bylo mnie pare dni ,bo nie mialam neta,wlasnie proboje nadrobic zaleglosci ,o matko...ale piszecie duzo.na razie dobranoc .
 
Dzień dobry
Kocham cię
Już posmarowałem tobą chleb
Dzień dobry
Kocham cię
Nie chce cię z oczu stracić więc
Jeszcze więcej Jeszcze więcej Jeszcze więcej
DZIEŃ DOBRY
Kocham cię
Podzielimy dziś ten ogień na dwoje

dobry humor mam od rana :-D
wstałam po 6 ale to też ma swoje dobre strony ;-)

K. poszedł naprawiać samochód, bo coś dziadowi dolega i trzeba mu jakąś tam poduszke wymienić, dobrze że sam umie zrobić to chociaż coś tam oszczędzimy, sama część kosztowała 90 zł, ale trudno.
Potem jak szybko zrobi to jedziemy do miasta, chciałabym sobie strój kupić.

Iwonka no tutaj ciężko nadążyć, ale jak się wdrożysz to dasz radę
 
Edysiek- Ja jestem z Twardogóry za Wrocławiem, Oleśnicą, a moje imię piszę się przez RZ przez niekompetencje pani w urzędzie ;) hehe i tak zostało, pamiętam jak kiedyś dostałam jedynkę z Polaka chociaż sprawdzian miałam na pięć, a to za napisanie tak mojego imienia, mówiłam jej,że przyniosę akt urodzenia no i się zdziwiła :) hehe

A brzuszki zacznę ćwiczyć tylko po @ założyłam teraz wkładkę no i mam strasznie długi i obfity :/

gaja- a jaki krem ujędrniający polecasz? No i na rozstępy mam ich ogrom i ogrom :(
 
andrzelika tu Kropka polecała z Tołpy bardzo, dobre sa ponoć z eveline ja mam z bielendy jakies serum modelujące ale na razie 2 tydzień smaruję, efekt to gładka skóra na pewno zobaczę jak później będzie:tak:
 
jestem i ja ponownie,
chłop w pracy a ja nie wiem co ze sobą zrobić bo nic w mieszkaniu nie chce mi się:-p poćwiczyłam sobie, posiedziałam na necie, wykąpałam Maksa i zaraz jakis film odpalam sobie - skorzystam z tego że T. w pracy i obejrzę to co ja chcę:-D
 
Witam :-)
Co tu tak pusto ostatnio ?
Ja wczoraj poimprezowałam - na urodzinach chrześnicy i powoli dochodzę do siebie ;-)
Nawet nie wiem o której poszłam spać, ale chyba coś przed 4 :baffled:
Dobrze, że dzisiaj obiadu nie musze robić, bo wczoraj zrobiłam gołąbki.
Na zakupach bylismy, ale stroju nie kupiłam jakoś żaden nie wpadł mi w oko. A po za tym było tak zimno, że nawet odeszła mi ochota na zakupy, szybko i do domu.

Toxi fajnie, że imprezka udana :-)
Gaja co wczoraj obejrzałaś ?
Andrzelika no to juz teraz wiem
A ode mnie mieszkasz daleko, bo 200 km. Ja mieszkam w Wykrotach, pomiędzy Bolesławcem a Zgorzelcem, do granicy niemieckiej mam 20 km
 
reklama
hej kochane,
ledwo już ciągnę :-( niestety codzienne wstawanie przed kurami i wieczne "oporządzanie" wszystkich mnie wykańcza :angry: o diecie nawet nie myśle, ba! o jedzeniu nawet nie myślę, jak siadam to łapie w biegu kawałek czekolady i zjadam pół tabliczki :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, nawet mi to nie jest potrzebne ale sięgam po nią niestety.. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: :zawstydzona/y: jakbym jeszcze chudła od tego biegania między jednym Panem a drugim :hmm:to miałabym jakąś motywacje.. niech to się już skonćzy bo mówię Wam, wyjdę z domu i nie wróce.. mam dosyć..

a z tych przyjemniejszych informacji to.. :-D
rzuciłam na łeb farbe, kupiłam tą piankę muss z loreala no nie powiem, sama farba - nakładanie i wydajność ( szok jak dużo! ) bardzo na plus, włosy nie wypadają mi jak po tamtej, nie ciągną się.. ale kolor, no tu muszę popracować nad własnym wyborem, wybrałam jasny beżowy blond no i troszkę znowu mi przyrudziło na odrostach i na tamtych zafarbowanych odrostach ale już dużo mniej, niestety to co było zabalejażowane rozjaśniło się, a nie chciałam tego :/ kolejna będzie ciemniejsza..za miesiac.. :-D:-D później rzuciłam na ryjka maseczkę błotną z avonu - boska :rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:, jeszcze stopy - w toku :-D , dłonie niestety poszły w odstawkę-przy wiecznym myciu garów, myciu podłóg itp. nie ma szans na czerwony pazur :-( więc tylko nawilżam płytkę żelem..


Żanetko i co obejrzałaś ?? :-)
Edytko no to pobalowałaś :D ja dzis na obiad zrobiłam gulasz , do tego młode ziemniaczki całe w łupinkach - szorowanie mnie wykańcza, ale jakie dobre.. i ogórki kiszone
Aga wrzucaj zdjęcia :-)
Ala właśnie, jak ojciec Twoich dzieci ??? i jak Ty ? :*
Andrzelika polecam 6w mi wyrobiła piękne wyżłobienia na brzuchu, oraz 8abs - do tego musze wrócić..jakoś..
Iwona wpadaj cześciej :tak:
 
Do góry