reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
Toxi - to trochę pobędziesz w naszym pięknym kraju :) jak długo trwa kurs? jakieś 3 miesiące? kto będzie wtedy z Maksiem?
Mateuszkowa - nooo... u mnie podobnie jak u Gai - Twój jadłospis doprowadziłby mnie z powrotem do 94 (sam koniec ciąży, więc chyba nie macie się czym chwalić...) ale głównie te słodycze, reszta wydaje się ok, chociaż białe pieczywo (obwarzanki, precle, banan w cieście) nie dla mnie, bo też musiałabym suszone śliwki zapijać sokiem z kapusty kiszonej :)
Gaja - polecam, zrób w tym roku słoik konfitur z borówki, otwórz za kilka dni - są boskie... Bartuś w tym roku zjadł już chyba z 4 słoiczki :szok:
a truskawki są u mnie po 8 pln, więc szału cenowego nie ma.
A ta wczesna odmiana kiedy owocuje? I jak się wabi?
Jolit@ - hm... bunt dziecia to niby dopiero przede mną, ale ja też mam niezłą jazdę z tym starszym, Editek i Edysiek pewnie coś nieco już o tym wiedzą, chociaż mój najstarszy z tego towarzystwa.
Zepsuł się dziś mój - a właściwie pożyczony od teściowej - laptop, więc wieczorem chciałam kompa od Szymona, a on mi mówi że on nie jest kawiarenką internetową. :szok: więc podeszłąm, trzasnęłam lapkiem i powiedziałam, że właśnie mu się transfer skończył. Czasami doprowadza mnie do szału... :tak:
Edysiek -czy kiedykolwiek wykopywałaś róże...............:rofl2: dramat. plecy - masakra, 13 korzeni musiałam wyciąć, ło matko co to za robota :szok:
zmachałam się jak przy zumbie. no i ciągle roboty po uszy na tej działce.
Alusia - no proszę, jaki z Ciebie niedowiarek, wystarczy chcieć i ładnie się połasić i zabawa z mężem udana :) no ja już z niecierpliwością czekam na powrót mojego samca :)
Mateuszkowa - esotiq jest w solvey park i w M1 :)
 
Hej Kochane :*
Wstałam lewą nogą i nie mam siły nadrabiać :(( ;* postaram się dzisiaj być na bieżąco ;)

Wstawać śpiochy :* ;)
 
Hejka wreszcie widze słonko za oknem:-)
Kuźwa co za noc całą noc darłam się ze starym:wściekła/y:debil jeden :wściekła/y:

Alusia hej i jak robiłaś sobie ten peeling? Ej nie smuć mi się tutaj :*

Edysiek a ten imbir dajesz dla zapachu czy ma jakieś wlaściwości?

Gaja mój znowu siada a jak go puszczę bez pieluchy to specjalnie wymusza siki i podsikuje :-D
smiejemy się że znaczy teren jak piesek hihii ja mu właśnie chyba kupię te majteczki co są mokrre ale nie zasika podłogi. A po agrafce mam rakie zakwasy że szok chodzic nie mogę :-)

Toxi to super że robisz prawko zawsze to lepiej i szybciej się wszędzie dostaniesz. Ja to teraz doceniam jak musze z małym do lekarza czy na zakupy nie musze dźwigać tylko wrzucam do bagaznika.
 
witam,
ja właśnie wszamałam 1/2 bułki pełnoziarnistej, z liściem sałaty, plastrem polędwicy, ogórkiem i rzodkiewką - mniamciu:-D

Kropeczko ta wczesna odmiana to borówka kamczacka ma takie podłużne owoce:tak:

A ja z kolei wczoraj wyszorowałam się, wysmarowałam, założyłam stringi (których nie lubię) i co? Zanim mój się wykąpał to ja już prawie po drugiej stronie byłam, dodam, że usnęłam o 21 szybciej od Maksia:sorry:
 
Editek nie robiłam bo miałam jakiś kiepski wieczor ;/ miałam taaaaki podły humor co teraz się wcale nie poprawiło :(
A o co się tak kłóciłaś w tej nocy Kochana? ;)

Gaja ja zjadłam 2 kromeczki chlebka zimnego z szynka,sałata i ogórkiem kiszonym do tego kawa i jestem pełna :))

U mnie też słoneczko za oknem a ja mam zły humor i nie chce mi się tam nawet wychodzić ;/ :( muszę pranie wstawić i je wywiesić na dworze ;)
A ja też miałam ciężką noc bo Jasio chyba był w łazience w ciągu 2h 10 razy bo chciał kupę ale jakoś nie umiał jej zrobić ;/ a potem Olek wstał przed 6 ;/
 
Kropeczko oj tam, oj tam :p nie przesadzaj :p dzieki za info o sklepach :-)

Ala co sie stało ?? ja śpie tak, że zawsze muszę prawa nogą wstać :-D:-D:-D:-D

Editek o co te kłótnie ??:sorry:

Aga szkoda, że Gdańsk tak daleko ode mnie :sorry:, prawko zrobisz raz dwa :*

Gaja to się nazywa ochota na szybki numerek a nie jakies gry wstępne :-D:-D:-D:-D


u mnie wreszcie słoneczko !! pomimo, że TYLKO 16 stopni ochoty mam znacznie więcej na sprzątanie na przykład ! :-D muszę mopa kupić bo mąż złamał a mycie ściera podłogi doprowadza człowieka do szału, wczoraj moje dziecie zaliczyło namacalnie kibel :confused2: i koła od wózka, no cóż, nie jestem jakaś tam sterylna niech łapie brud, ale co zmyć trzeba to trzeba :-p stwierdziłam, że na Komunie butów nie kupię, bo jeszcze nie ma takich co ja chce :szok: czyli jak zwykle :confused2:, za to przyszly ubranka dla małego z all bardzo jestem zadowolona :rofl2: wreszcie rozmiar 86 to 86 a nawet 92 a nie jakies 74 :rofl2::rofl2:, na śniadanie 2 kromki chleba z otrębami z pomidorem i cebulką zieloną, zaraz muszę kłaki umyć, zastanawiam się jak ta ręką to zrobie ???:hmm:no ale mus to mus, no i mam dobry dzień ii mam zamiar zarazić Was tym moim optymizmem :-D:-D:-D:-D
 
Dzień dobry Kochane :)
Alusia - ja wstałam o 5.45, Bartuś już rozrabiał, więc szybkie śniadanko, kawa, odkurzacz, ściera i woda. Mam już całe mieszkanie posprzątane, teraz się relaksuję z Wami :tak:
Gaja - są tak samo słodkie, jak te późne? wiem, jakie to, sąsiadka u mnie na działce ma takie, jak napisałaś, że owoce podłużne to sobie przypomniałam, one u nas już są fioletowe, ale na razie - kwas.
a z tym zasypianiem... ja też tak czasem mam. B. się moczy w wannie, a ja tylko na chwilkę oczy zamykam, potem go odganiam, jak próbuje mnie wybudzić z tej pierwszej mocnej drzemki.
Editek- odgoniłaś wczoraj męża, to masz ;-) a tak poważniej, to czemu w nocy? mogłaś spać po tej awanturze? co za temperamenty... u mnie pewnie skończyło by się łóżkiem :-p
Ja dziś znów działka, już jest 15 st u mnie, piękne słońce, zaraz się zabiorę za szykowanie, bo najwięcej zamieszania z Bartusiem i tym jego jedzonkiem (szkoda, że sam cycuś już nie starcza :-D).
Natomiast na działce będę o Was ciepło myśleć, tak jak wczoraj i zazdrościć trochę, że urządzacie sobie pogaduszki beze mnie :tak:


Alusia - co to ten zimny chlebek...?
 
reklama
Mateuszkowa to daj troche tego Twojego optymizmu bo ciężko widze ten dzień ;/ a super że przyszły ubranka z allegro ;) a co do mycia włosów to może poczekaj do wieczora na męża? On Ci umyje ;)

Kropeczka chodziło i o ciemny chlebek heh :)) błąd mi się tam wkradł ;) a w takim razie życzę miłego dnia na działce !! A i zazdroszcze tego że wstałaś tak szybko i chciało Ci się sprzątać.... Ja mam takich syf w domu a siedzę przed komputerem ;/
 
Do góry