reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

woda na bank nie bo ja mało piję płynów, to nie wiem czy chwilowe ale kurcze jestem mega wściekła, mój organizm to jedna wielka k...wa ! Ot co, pier..oli się z tym odchudzaniem - sorki za wulgaryzm ale już mnie z lekka szlag trafia bo chyba przez ostatnie 6 tygodni nic nie schudłam a waga ciągle stoi albo się waha, kg na plus i znów do punktu wyjścia , potem znów na plus i tak cały czas.
 
reklama
Gaja pisz szybko jak wygląda twój dzień, ile jesz i kiedy i kiedy ćwiczenia i jakie i ile przeanalizujemy to
 
godz 8 rano kawa plus 1/2 bułki pełnoziarnistej z plastrem szynki, do tego albo ogórek kiszony albo jajko na miękko, czasem bez obkładu ale za to 100 g twarożku wiejskiego,
godz 11 jabłko lub banan;
godz 14 obiad, tu talerz zupy lub 1/2 piersi kuraka-1/2 torebki ryżu i sałata z łyżka jogo natur lub ryba duszona z ryżem i warzywami gotowanymi;
16-17 kefir 120 g lub owoc typu jabłko, gruszka, banan lub jogurt mały

to tylko przykładowo,
Ćwiczenia rano godzinę po śniadaniu: 15 minut agrafki, 15 minut brzuszków, 15-20 minut stepera
 
Gaja, skoro zjadasz 1200 kcal i ćwiczysz, to dlaczego niby masz schudnąć? Twój organizm wie, że nie dostanie więcej i funkcjonuje jego metabolizm na stałym poziomie. Żeby schudnąć powinnaś jeść ok. 1000 kcal, co doprowadzi Cię do błędnego koła, bo jeśli wrócisz po zakończeniu diety do np. 1800 kcal, to utyjesz, albo jedz więcej, tak, jak Ci tu wszystkie radzą, żeby organizm rozkręcił się i zaczął intensywniej spalać kalorie.
Jeśli uważasz, że wiesz lepiej (jesteś uparciuchem, prawda?) i że głupio Ci doradzamy, to proszę, kopiowałam już kiedyś Wam tą stronę, a teraz artykuł potwierdzający to, co napisałam wyżej:
Dieta 1200 kcal nie powinna być stosowana dłużej niż 1 miesiąc, można ją powtórzyć dopiero po 2-3 miesiącach. (p.s. bo spowalnia metabolizm...)
Dieta 1200 kcal

 
no to się zdziwiłam, bo byłam przekonana, że jesz mniej, chyba, że wybrałaś najbardziej urozmaicony jadlospi.. wg mnie jeszc ok, no, ja bym jeszcze kolacje zjadła np. sałatke

znalazłam podobne "problemy"

Dlaczego pomimo dużej aktywności fizycznej moja waga stoi w miejscu? - Pytania i odpowiedzi | abcodchudzanie.pl

Dlaczego pomimo diety i ćwiczeń nadal nie chudnę? - Pytania i odpowiedzi | abcodchudzanie.pl

Prawidłowa waga: dlaczego moja waga tak wolno spada? - Pytania i odpowiedzi | abcodchudzanie.pl

Dlaczego waga nie spada? - Pytania i odpowiedzi | abcodchudzanie.pl

czytania jest troszkę, ale myśle, że Twój problem jest identyczny jak te
tylko teraz się nie poddawaj :***

a co do aktywności fizycznej, to może faktycznie to bieganie by cos dało? spróbuj przez tydzień i zobaczysz :tak:



Kropeczka dzieki za poparcie!!!!!!!!!!!!!! :D
 
dzień dobry wszystkim :)
Jestem dziś :wściekła/y:. a nawet wqrwiona, tak jak Gaja na dietę. drugi raz wysłałam kobiecie w gdyni przesyłkę, dodałam tyle gratisów, że ich wartość przekracza kwotę zakupu bucików, za 2-krotną przesyłkę zapłaciłam już 10 pln, a ona twierdzi, że przesyłka ponownie zaginęła... na poczcie jej powiedzieli, że została odebrana przez kogoś w gdańsku :szok: super, nic tylko teraz zwrócę jej $.
Gaja sorry, to trochę z tego powodu ten ton ww.
ja na swoją dietę się nie złoszczę, bo waga w lewo, w lewo! ale poczekamy do środy, niech się utrwali bo też mnie te wahania drażnią.

A może Żaneta powinnaś zmienić jadłospis na tydzień?
Brokuł, kalafior surówka z kiszonej kapusty, ryby, ryby, ryby jogurty naturalne bo nie wiem jakie jesz, a zamiast jabłko/banan może... ananas polecany w odchudzaniu?

acha! wyrzuciłabym węgle z ostatniego posiłku na rzecz białka i błonnika: jajko/serek wiejski + kawałek brokuła/bakłażana/kapusty/pół papryki/pomidor czy nie wiem, co tam lubisz.
Obecny trend jest taki, żeby owoce jeść do godziny 12. Nie wiem czy to moda, czy faktycznie działa, ja nie jem owoców po 14-stej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no ale złe mam menu? chyba normalne i wcale nie głodowe:sorry:
acha i się zastanawiam czy pigułki czasem tu też nie mają swej winy bo zmieniłam na innej firmy, niby skład identyczny ale może?
Kropeczko ja się zawsze dietowałam tą dietką i jak na razie przez 3 lata po powrocie do normalnego jedzenia nie miałam jojo, sama nie wiem.
Zresztą przy moim żołądku też nie mogę za wiele zjeść ale się postaram coś zmienić, mi bardziej chodzi o to że zmieniłam przede wszystkim nawyki żywieniowe, co nie znaczy że raz w tyg sobie nie zjem czegoś lepszego, nie jestem katem dla samej siebie.
 
kropeczka czy, że co ? ktoś inny odebrał za nią ? jakim cudem ? przeciez dowód sprawdzają.. albo wzięła i Cie w konia robi... pokaż jej dowód wysyłki, niech poczta sie buja.. -_-

ps - pchacz o którym pisałam - jest rewelacyjny :-)
 
Poprosiłam ją o adres urzędu pocztowego, że zadzwonię do kierownika.
Też mi się wydaje to mało prawdopodobne... tym bardziej, że ta babka to handlara, skupuje masowo ubranka w rozmiarach 56-80 i na dziewczynki i na chłopców (sprawdziłam jej komentarze). Zobaczymy.
Gaja - zedytowałam post powyżej, ale masz rację - może to być zasługa piguł. Może asekurella do tego?
 
reklama
Do góry