reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

my się wybieramy Solina i okolice. Zalew Soliński, Polańczyk, Wołkowyja / Twoje Bieszczady. Konkretnej kwatery czy osrodka nie polecę ponieważ jedziemy 1 raz.Zapowiadają goracy maj takze wybieramy sie na przedłużoną majówke.Co do wakacji dłuzszych,mieliśmy gdzieś jechac za granice,ale koszt 4 osób.......,chociaż nad naszym morzem tez jest drogo.Preferuję Hel(wieje),Krynicę(tu dzikie zwierzatka latają po centrum:)) i Łebę(drogo).Z dalszych regionów nad morskich Jarosławiec.

ech, zazdroszczę tych Bieszczad.... mi jakoś tak osobiście morze nie bardzo się podoba, wolę jeziora i lasy a najlepiej to góry i pagórki :) Od poniedziałku przysiądę i będę szukała jakiś kawter nad morzem,żeby były takie bardziej przyjazne rodzinom z małymi dziećmi niż imprezowe,hehehe no ale zobaczymy

Ewa masz rację,że dla czterech osób wakacje za granicą drogo ale na tym forum w zakładce wakacje dziewczyny polecjają chorwację chyba (podają stronę i można się z kolesiem ugadac bo rozumie po polsku) i podobno w cale nie drogo i pogoda super i domki tez i jeżdżą z dziećmi mniej więcej w wieku Twoich . Ja bym pojechała ale myśle ze w prszyszłym roku jak Ola będzie ciut większa i na dłuższą trasę będzie lepiej się nadawać.
 
reklama
witam was:-) mam pytanko moze takie nie na temat ale poszukuje dobrego fryzjera od koloryzacji chodzi mi o zrobienie ladnego blondu z farbowanych wlosow,obecnie sa mahoniowo-brazowe
 
witam was:-) mam pytanko moze takie nie na temat ale poszukuje dobrego fryzjera od koloryzacji chodzi mi o zrobienie ladnego blondu z farbowanych wlosow,obecnie sa mahoniowo-brazowe

na rumiankowej 29 jest zakład fryzjersko kosmetyczny"Iwona i Monika".Nie mają cen z kosmou a są bardzo oblegane.Polecam.Jednak z takich ciemnych wlosków to moze być dość trudne,dekolaryzacja dość niszczy no i ciąza.Mam numer kosmetyczki Moniki ale jak coś to przekaże słuchawke 693182891.(i to chyba zakladowy 085 745 55 30).
Jak samopoczucie?
 
samopoczucie dobre,ja nie raz juz malowalalm wloski wiec wiem ze nieszkodzi to mi ani dla maluszka,napewno bede schodzic stopniowo pewnie najpierw pasemka,lecz boje sie isc do osiedlowego fryzjera bo juz kiedys bylam zotla a tez schodzilam z ciemnego koloru

dziekuje za numer zadzownie i sie dowiem:-)
 
dziendobry dziewczyny, cos tu cicho ostatnio na forum, albo mi sie wydaje, dzisiaj mamy piekną pogodę, mam nadzieje ze ten snieg juz w tym roku nie spadnie.
 
reklama
Jest może któraś z osiedla Białostoczek? Czasami dziwnie się na mnie ludzie patrzą jak do śpiącej Zuzi mówię (nienawidzę ciszy). My wyjdziemy też pewnie około 11-12, bo Zuzia ząbkuje i strasznie marudna jest. Czasami ciężko wyczuć czy będzie spać, jeść (ostatnio opuszcza niektóre pory karmienia i pluje mlekiem jak jej daję).
 
Do góry