reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Maniu gorrące buziaki dla WAS :)) Cieszymy się że wszystko dobrze i tym razem wszystko sprawniej poszło :)))
A Mikołaja z tatą wczoraj na Lipowej spotkaliśmy - pomału zaczyna z wózeczka wyrastać! Szok jak te dzieci rosną!!!!

A u nas po straemu. Ja doły zaczęłam łapać jakieś - chyba za duzo siedzenia w domu i robienia w kółko tych samych rzeczy, główni wokół Kasi. Na szczęście słodka dziewuszka mi się trafiła (jak każdej mamie :) i potrafi mnie rozbawić swoim guganiem i uśmiechem to normalnie czasem powala z nóg :-D

Pozdrawiamy Mamy i ich pociechy urodzinowo, wakacyjnie i bezokazyjnie:-)
 
No nawyraźniej Ty Joasiu:-) Każda sie troche obawia:tak:
Lidka a ja przez swoje zamieszanie przegapiłam trzy miesiące z zycia Twojej córuni:szok: Rety jak ten czas ucieka! Tylko patrzeć jak ja Wam będe zdawała relacje:tak:
 
Mania Gratulacje!!!! Jak dobrze, że już jesteście w domu i masz trochę pomocy ze strony rodziny:-) Niech Oluś zdrowo rośnie i to wynagrodzi wszystkie boleści porodowe, prawda, mamuśki?:happy: Kolejny skarb wśród nas:tak:
Joasia, teraz Ty. Dasz radę!
U nas pierwsze 2 godziny z nianią. Było OK. Ja to gorzej znoszę niż moje dziecko:zawstydzona/y:
 
Anetka to nie jest łatwe.:-(Ja jak musiałm małego zostawic pierwszy raz z babcią, to myśłam, że zwarjuję:wściekła/y:A jak Gosie oddawałam do przedszkola to tak niby przypadkiem trzy razy przechodziłam w pobliżu, żeby zobaczyć co robi:happy2:Dzieciaki łatwiej to znoszą niż ich mamy:tak:

Moja Gośka ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu zaczęła sie moczyć w nocy! Po doświadczeniach z Mateuszem zaczęliśmy szukać przyczyny. Sam nie umiała mnie na nic naprowadzić, a ja nie mogłam nic wytropić. Mój mąż za pierwszym razem trafił bez błędnie - Gosia obawiała sie jak urodzi to dziecko, co ma w brzuchu:tak:Bo Gosia tak jak jej mama jest w ciąży:szok:
 
Magdalenka, ale komedia. Czego to dzieci nie wymysla!Moj sredni ostatnio twardo oznajmia, ze sie zeni z patrycja, kolezanka z sasiedztwa. Patrycja ma 6 lat i jak twierdzi sredniak, jest Jedyna, jeszcze ci sie sto dziewczyn spodoba, ja mu na to, wyrodna zimna matka. A on powaznie- mamo, Patrycja jest JEDYNA.
No coz....
Lidka, to 3 miesiace juz za wami, juz sie znacie, juz sie poukladalo zycie troszke.Teraz z gorki! A usmiechy slodziutkie, oj znamy to...
Joasia, ja mieszkam przy ulicy na Bielsk Podlaski, mniej wiecej w polowie, taki zielony domek, kolo wulkanizacji. jedyny zielony domek na ulicy, nie pomyslisz sie...
A reszta to co, wlazic do tego samochodu i jechac!
 
reklama
Zuzaczku, napisz jak wrazenia z domku?
Ja bym pod sufit skakala z takim domkiem, jakby kto mnie obdarowal...nie zeby moj mi sie nie podobal, skad, teraz, z kotem na parapecie i mieta w ogrodku jest zupelnie doskonale, ale twoj to wyzsza klasa, palac normalnie. :-)Ale ty jestes dziewczyna od jedwabiu, perel, satyny, to i ci pasuje taki delicatesse styl.
U mnie wiocha wesola: kisimy ogorki, gotujemy z tesciowa leczo, ganiamy kota, w ogrodku cynie i aksamitki, zupelna jesien. I grzyby z lasu ojciec targa, o ojcze kochany, jakie kurrki, jakie cudowne sosy z tych kurek!
I szczesliwa jestem strasznie. Bo sierpien, bo w kominku sie zapalilo wieczorkiem, bo maz kochany dotrzymuje mi wieczornych milczen- bo my milczymy sobie milo przy ogienku i ciastkach. dzisiaj dwie blachy ciastek kruchych upieklam w moim ulubionym ksztalcie ludzikow z Shreka, mniam.
Jak tam leci w miescie?
Musze sobie buty kupic, to sie wybiore na przyszly tydzien.
 
Do góry