reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

witam wieczorową porą!
Mania ogromne gratulacje dla ciebie i dla synusia,jak fajnie jest widziec te malutkie rączki nuzie,hmm az sie zamysliłam,a moje młodsze szczescie ma prawie 11 msc,ale ten czas leci.
Magdalenko,mimo ze facet ale moj kuba myślał podobnie,on tez miał dzidzie w brzuchu ale to trwało jakies 2 tygodnie,potem wszystkim tłumaczył ze mama pujdzie do szpitala,pan doktor wyjmie jej dzidzidzie i tak dalej.pradziadka uswiadamiał ze bocian dzieci nie przynosi.
Ostatnoi tez jechalismy przez Narew i sie zastanawiałam gdzie to Kalina mieszka.a kotek jak sie sprawoje?Pewnie szaleje.
Ja z checią sie pisze na spotkanie z Wami wszystkimi i jakby co dysponuje 2 miejscami w autku:-)
A teraz zmykam bo mężuś już mnie wygania od kompa.
Dobranoc białostocczanki!!
 
reklama
Hej , jestem w 20 tygodniu ciązy a dopiero odkrylam ten wątek:szok:.Mam termin na 4 stycznia.Fajnie że jet tyle białostoczanek, j jestem na forum mamusie styczniowe:-D i zżyłam sie już z dziewczynami ale żadna nie jest z białego jak na razie:-(.
Dobrze że wy jesteście, bo ja mam problem bo nie wiem gdzie rodzi.Wachan się między Sokółką a Warszawską:-(.Wiem że jeszcze trochę czasu jest ale nigdy nic nie wiadomo.Może któraś mi coś doradzi?
 
hej mamcie białostockie ;)
nazywam się Gosia i jestem w 16 tc ;). termin mam na 5 lutego 2008 i planuję swój poród na Warszawskiej. pozrawiam Gosia z fasolką
 
Witajcie esti i erzis!:-) A najlpeszym dowodem, że tu najfjniej jestem ja - oprócz koleżanek nie mam nic wspólnego z Białym (nawet w nim nigdy nie byłam:sorry2:).
Erzis to terminy mam tylko z prawie miesięczną różnicą:-)
O rety ale u nas duchota:-( Ja ledwo zipię, dobrze że chociaż moje dzieciaczki wyrozumiałe. :tak::rofl2:
 
No no, widzę, że nas przybywa :-) Faaajnie :-)
Witam nowe koleżanki z nickami "niedozapamiętania" ;-)

Może któraś chce zakupić klapotka?? Compaq - Presario 2100 :-)
 
prosze nowe dziewczyny o podanie przezwiska vel imienia vel przydomka- ni w zab nie zapamietam tej esti, a erzis brzmi jak srodek na cos tam..hihi..
Qubas, przyjezdzaj, macie jeszcze czas. Moze niedziela wam pasuje?W niedziele maz przynajmniej moj jest, a on lubi tez goscie, szczegolnie damskie. :-)

A to moj alpinista

obraz001by5.jpg
 
reklama
Ale ty jestes dziewczyna od jedwabiu, perel, satyny, to i ci pasuje taki delicatesse styl.
...włosy nie myte od dwóch tygodni, na nogach plotę warkoczyki, pod okiem wyskoczył mi jęczmień, za paznokciami pół działki mam i zgubiłam dezodorant:rofl2::rofl2::-D:-D:-D:-D

zapraszam w sobotę na ciacho z nowego piekarnika buhahaha.....

ale kuchnie mam...oj....:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry