reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Joaś nie martw się, to minie. Niektórym szybko mijają nudności. Może Ty też sie do nich zaliczasz:happy: Ja czułam sie podle przez pół ciąży, trzeba to przetrwać, nie ma innego wyjścia.
Śpijcie dobrze kobietki.
 
reklama
Ja się absolutnie nie skarżę, wiem że jest taka kolej rzeczy że dla dzieciątka się pocierpi
tylko czasami mogłoby odpuścić, mam nadzieję że niedługo przejdzie
Gosik cudna córcia :)
 
Witam o poranku. Skoro cudna to proszę jeszcze:-D
Dziś pracuję po południu. Zosia bawi się radośnie pośród fortyfikacji z poduszek i kołdry a ja kawkuję sobie przed kompem. No piękny poranek:-)
Planuję spacer chociaż wiatr za oknem. Może nie będzie tak źle:happy:
 
Gosik ja się przyłączam do kawkowania :-) Z tą różnicą, że moje dziecię jeszcze śpi :-)
Żużak Ty to potrafisz pocieszyć .... Wbić w ziemię i git :wściekła/y:
 
melduje sie i Lidka w zastępach białostocczanek :-D
NIe piszę bo i czasu brak, a tu widzę i pomówienia na mój temat, jakobym używała "stwierdzenia" hehe. Hehe. NO ale dobrze że jeszcze o mnie sie pamięta ;-)
Urodzinowo-mężowe śniadanko zjedzone - i fachowcy od remontu (chyba nie pisałam ale mamy w domu totalną rozpierduszkę) nie przychodzą, więc pomyślałam że w końcu cos i ja napiszę - bo ostatnio puchy u Was, że szok! Normalnie ni epoznaję koleżanek!

Joasia - ja też to przeszłam- nudności całodobowe, które dały se spokój dopiero ok 4 miecha. I nic nie pomagało. Wtedy jeszcze w Szwajcarii byłam i lekarz jak już nie mogłam wytrzymać przepisał mi tabletki Interiol B6. Pewnie w Polsce ich nie ma, ale ogólnie chodzi o witaminę B6 - bez nich chyba bym nie wróciła tutaj, albo podróż trwałaby tydzień! tyle by było postojów. Także możesz pogadać z lekarzem prowadzącym.

A ja rosnę i rosnę i rosnę... la la la ;-) a pod wieczór idę popodglądać moją małą na usg. Przepieść idzie na urlop, więc wolę się uspokoic na te 2 tygodnie, że wszystko jest ok.

Pogoda dziś możebna, także zapraszam na spacerki :)
 
Cześć dziewczyny!
Jestem nowa na tym forum, chciałam do Was dołączyć.
Dowiedziałam sie o ciąży 8 marca, zrobiłam test i ujrzałam 2 kreseczki upragnione. Rok temu, dokładnie na Dzień Matki poroniłam. W 12 tygodniu, jak robiłam usg, to lekarz stwierdził, że nie bije serduszko, już w 8 tygodniu przestało ;(. Teraz jestem w 6 tygodniu i boję sie strasznie. Jestem na zwolnieniu już drugi tydzień. Czuję sie dobrze, nie mam mdłości. Jestem senna tylko cały czas, piersi mnie bolą mocno, brzuszek troszke kłuje czasami jak przy okresie, a poza tym jest ok.
Mieszkam na Nowym Mieście.
Pozdrawiam Was dziewczęta!!!
 
Amelko ale mi sie dobrze Twoje imię kojazy. Witamy na forum!!
No Nowe Miasto górą.....

Pustki fakt. Zupełnie nie mam czasu, pisanki, pisanki...a jeszcze mam artykuł o Wielkanocnych dekoracjach "na wczoraj" napisac.
I dobrze! Szare komórki aż brzeczą od wrazen estetycznych a energii mam wciąż do syta. Więc pędzę, lecę na skrzydłach muzy lawendowej...całuski

Kalina papieru jeszcze nie ma, czekam na dostawę.
 
reklama
Do góry