reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Gosik super, mi się wszystkie podobają. Cholibka może w ramach rozładowania nerwów też się zajmę sztuką - przynajmniej coś pożytecznego z tego wyjdzie
 
gosik śliczne i delikatne!!
jesli maja to byc tylko osłonki, mozna lakierować wodnym, jesli jako podstawowe doniczki - trzeba śierdzielkiem.

mam dla ciebie w prezencie przecudna serwetke z motywem skrzypiec. Kupiłam cały komplet bo mnie zauroczyła - miedzy innymi z myślą o praezncie dla Ciebie, ale widzę, że sama sobie coś ślicznego z niej zrobisz;-):-D;-)

kalinko czeka zapakowana:-D
 
A to dzisiejsze zdjęcie imieninkowe - Witek dostał namiot. jak widać strzał w 10!
8b098e76d23997camed.jpg
 
Cieszę się, że Wam sie podobają:happy: Mój W. właśnie nas określił jako Towarzystwo Wzajemnej Adoracji:-D :-D :-D Ale jakie to potrzebne do życia:-) takie towarzystwo. Jesteście przeciwwagą do tego mojego zgreda i krytykanta.
Żużaczku właśnie się zastanawiałam nad tym czy z doniczki nie zacznie odpadać farba, W. stwierdził, że tak własnie będzie. Trzy z nich to osłonki, ale jedna to doniczka. Dzięki za radę:happy: I dzięki za serwetkę, dam Ci na wymianę taką w beżowe kwiaty, tez kupiłam cały komplet. Zaprezentujemy sie na śmierć:rofl2:
 
gosik najlepiej polakierowac poliuretanem - ale - wystrczy, że zostawisz nawet mikroskopijny niedomaliwany fragmencik a całość szlag trafi. Wilgoć podsiąknie i wszystko zacznie się łuszczyc. Wyjsciem jest wyklejenie całosci gruba folia ogrodniczą. W spawie innych porad zapraszam na GG alebo na watek decoupagowy na BB (zeby bialostocczanek nie zasmiecać)
Bardzo dzięki za serwetkę!!
Może spotkamy się na mini warsztatach decou? Służę darmowymi radami:-D:-D
 
To na BB jest wątek decoupagowy? Co do wspólnego decoupagowania to pomysł puchatkowy, ale czasu i możliwosci narazie brak. Te doniczki to tak z doskoku robiłam-10min tu 10 min tam:happy: Ale co sie odwlecze to nie uciecze.
 
reklama
Do góry