reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
kokoko...znioslam jajko
DSC04357.JPG
 
Serenissimus pulcherimus. Piekne. Choc ja nie świętuje jajkowo, u nas nie ma pisanek, ale doceniam artyzm.
Mój średni syn własnie poszedł do łózka z misiem otulonym w niebieska capkę i kocyk, bo- powiedzial- w domu jest zimno i misio zmarznie w nocy.
Hmmm...
Jakis nawrót dziecięctwa?W wieku 6 lat?
Nigdy nie spal z misiem, z wiertarka i owszem...ale z misiem?????
Jutro do pracy......jesli powiem nie chce mi się, uwierzycie?
Najgorsze pierwsze pol godziny po wstaniu...potem jakos idzie.
jutro mam otwarta lekcje dla 10 nauczycielek plus dyrekcja z wykorzystaniem prezentacji power point...trzymac za mnie kciuki.
No i dzisiaj szylismy ze sredniaczkiem motyle z filcu, jak bedemiala czas to wam wkleje. I choc on szyl pierwszy raz w zyciu, nasze motyle niewiele sie róznią!:-) Ale grunt to entuzjazm.
 
A mnie najbardziej wkurza, ze muszę dzieciaka ubierać 20 minut i wyglądać przez okno, czy pogoda aby na pewno odpowiednia na spacer.
 
A u nas pruszy sniegiem, jakby ktos pierzyny w niebie rozruł....
Sypie i zasypuje nas.
Witam snieznie, kuligowo- jutro moj starszy syn z klasa na kulig jedzie!
Pa pa pa pa, papapapa...pędza pędza sanie, góralskie konkiki...znacie to???
lekcja poszła mi wspaniale, 10 nauczycieli było i dyrekcja, wszystko jak w zegarku poszlo, dzieciaki stanęły w stresie na wyskokości zadania....
Mężowa mama czyli moja wesolutka teściowa zachorowala,leży pod pierzynka z grypa, gorączka, donosimy jej herbarke i pocieszamy.
Joanatan zdrowszy, tylko od antybiotyku rozregulował mu sie brzuszek, no trudno, grunt, że ucho nie boli.
Podobno kolo szczecina widziano juz klucze ptaków! Czytalam wczoraj w necie.
Jedynie słuszny klucz
w jedynie słusznej sprawie tworzą żurawie.
Jak pisal mój prywatny guru Andrzej Poniedzielski.
 
reklama
Do góry