reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Joasia gratuluję. Super niespodzianka! Będzie kolejny skorpionik:-D
Trzymam mocno kciuki. Nie schizuj, a sie relaksuj!
Agak, mam nadzieję, że twoje przeboje chorobowe zmierzaja ku końcowi. Jest zimno, a mróz wybija zarazki.
Mania ja też z tych ciepłolubnych:tak:
 
reklama
To ile tu brzuszkomamus juz pisze? troche sie gubie, Jola, Lidka, Ewa, Czarnula , Joasia, no pomóżcie?
Wybaczcie, jesli nie każdej odpowiadam na posty, nie ze złej woli, gubie sie trochę. :-)
ortopedy nie znam, pisanki piekne, co do mostu nie polecam, co do warszawskiej, zależy na kogo sie trafi...
W moim domku chwilowy blask wirusa zajasniał, mały z lekka temperaturka i powiekszonym węzłem chlonnym, czy to choroba, czy od zebów, nie wiem. Maciek i mąz i ja trochesmy przeziebieni, więc może?
Nie będe was męczyc opowieściami chorobowymi, ani traumami nauczycielskimi, powiem o cieście dyniowym.Teściowa upiekła i chociaz dyni nie lubię, milusie, takie pomarańczowe, babkowe.
W kuchni sie puszy w foremkach, do tego babka ziemniaczana. Moja mężowa mama uwielbia taka kuchnię- u nich na sniadanie całeżycie były gorące dania, ja niestety jestem straszny wybredzak, musze miec jakis tościk, lekki camembert, warzywka, winogronko, wędlinka, bawarka...
A oni talerz zupy mlecznej i talerz podsmazonej babki ziemniaczanej...:-)
No i pieknie, grunt, że wszyscy zadowoleni.
Szkoda, że was nie ma u mnie przy stole w niebieska kratke, podsmazyłabym wam matanka! :-)
 
Mam do Was prośbę.
Wiecie co mi się podoba, co lubię, znacie naturę moich prac. Pomóżcie wymyślić mi nazwę dla mojej galerii decoupage.


HGFairies02.jpg

 
jak sie macie? I znow mina kolejny tydzien strasznie szybko leca te tygodnie jeszcze nie dawno cieszylam sie o wiadomosci ze jestem w ciazy a to juz "zaraz" rozwiazanie.Powoli zaczynam coraz bardziej myslec o porodzie nie to ze sie boje,jeszcze nie,tylko czy nie bede sama z Michalkiem czy bede miala co z nim zrobic.ze bedzie plakal jak pojde do szpitala.BARDZO GO KOCHAM.
 
jola chyba nie rozwazasz zostawienia Michała samego w domu?? W extremalnej sytuacji możesz go nawet do szpitala wziąść.
Ile on ma lat?
 
Nie bralam nawet takiej opcji.zawsze bedzie jakies rozwiazanie tylko miewam takie mysli.michal ma prawie 5 lat ale jeszcze nigdy nie zostawal sam i nie mam zamiaru i teraz cos sie wymysli.naszczescie mamy samochod to telefon i maz bedzie w domu.znajac zycie to pewnie i tak chwyci w nocy lub na wieczor.nie bedzie zle.
 
On ciagle wydaje mi sie taki maly ale to pewnie dla tego ze teraz jest w takim wieku ze lubi sie przytulic buzki dac a naj slodsze to jest to "moja mamusia,kocham mamusie" i tuli i caluje.Bo jak byl malutki to nie dawal sie przytulic on ciagle biegal gdzie by tracil czas.
 
Zaraz jade na wizyte tzn.bardziej po zwolnienie do ginekologa jak pomysle jaki jest mroz to az mnie trzesie.Ale jak trzeba to trzeba.pozdrawiam
 
reklama
A ja jak zawsze mam spore zaległości....
Joasia GRATULACJE!!!!!!!!!!! Witamy w ciężarowym gronie :-) Wielka buźka i głowa do góry:tak: wszystko będzie dobrze! Tylko reeelaakssss kobieto !!!

Ja jakoś dziś w humor nie ubrana i pisać mi się za dużo nie chce - owieczne egzystencjonalne problemy - gdzie zamieszkać?????:-( Po prawie pół roku po powrocie, jesteśmy w punkcie wyjścia. Ach szkoda gadać. Pewnie to ja największym problemem jestem - zbyt wybredna czy jak?

Na pocieszenie wczoraj siostra przesłała mi zdjęcia naszych pociech (mam nadzieję że sie wstawi) Kot jak się okazało roznosi właśnie toksoplazmozę, więc mam total zakaz kontaktu :-(
Za to pies - rozkoszniak przytulanka... ach jak ja kocham zwierzaki:-D
Miłego dnia dla WAS:-)
 
Do góry