reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Ja chodzę:-):-):-):-).Miałam nie chodzić,bo przy pierwszej ciąży nie chodziłam:-D:-D:-D:-D.Jednak za namową koleżanek,trochę z ciekawości,i jeszcze paru innych czynników zapisałam się i nie żałuję,jest naprawdę bardzo fajnie:tak::tak::tak:.

O proszę :happy: Ja chodzę na 8.30 zawsze. Więc nie wiem czy miałyśmy okazję się zobaczyć kiedyś ;-) Wiem, że była ostatnio kobietka, która jest z drugim dzieckiem w ciąży i ma 4-letnią córkę.
Szkoła rodzenia jest naprawdę fajnym wynalazkiem. Przy kolejnych ciążach będę chodzić dla samych ćwiczeń i spotkań :tak: Wykłady już sobie odpuszczę ;-)
 
reklama
A ja chodzę na różne godziny,zależy od zajęć Córki w szkole,ale może się kiedyś uda spotkać:tak::tak::tak::tak:
A co do wykładów to jak akurat byłam na ćwiczeniach ,to zostawałam na wykładach,ale nie na wszystkich i generalnie z ciekawośći,czy coś sie zmieniło,bo przy starszej Córce poradziłam sobie bez większych problemów i bez szkoły rodzenia:-):-):-):-):-)
 
Monisia, rzeczywiście... Jeszcze rano sprawdzalam i była dzisiejsza data. Może w październiku też będą?

E-stera, na pewno się wybiorę skoro warto ;-) Zaciągnę swojego Ł żeby zobaczył :cool2:
 
Faktycznie był. Widziałam :) Ale z racji że syn był w przedszkolu to nie zagłębiałam się w otoczenie. Ale jedno co mi w oko wpadło to ... masa wózków :D
 
reklama
Do góry