reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

hej ja rodzilam na zamenhofa bardzo dobra klinika godna polecenia czulam sie tam jak w hotelu mili lekarze i polozne ktore zajmowaly sie dzieciaczkami fakt ze trzeba bylo zaplacic ale warto bylo super porod takich porodow jak tam wszystkim zycze pozdrawiam
 
reklama
A ja ponad 8 lat temu rodziłam na Warszawskiej i jestem zadowolona,zresztą teraz też mam nadzieję tam rodzić.Niestety prywatne kliniki nie wchodzą w grę,nie mówię,że nie wygrzebałabym skądś tej kasy,ale po prostu to są grube pieniądze i osobiście wolę je przeznaczyć na coś innego,również związane z dzieckiem:tak::tak::tak:
 
ja pierwszy porod mialam okropny i dlatego zdecydowalismy z mezem by rodzic w prywatnej klinice i wcale nie zaluje bylo tam cudownie gdybym miala trzeci raz rodzic to tez bym sie zdecydowala na ta klinike
 
jeszcze co do warszawkiej.

nie twierdze, że jest to szpital na tyle beznadziejny żeby żadna kobieta tam nie rodziła.
po prostu czasem zdarzają się wyjątki od normy i nie zawsze można liczyć na medyczny personel. ja się przejechałam. ale koleżanka która rok wcześniej rodziła niż ja - miała personel niczym w prywatnej klinice. nadskakiwali nad nią i jej dzieckiem jak nad jajkiem.
 
w szpitalach z nfz to trzeba trafic na dobra zmiane personelu ja nie mialam takiego szczescia dlatego poszlismy rodzic drugie dzieciatko to prywatnej kliniki bo tam pewne ze zawsze trafi sie na dobry personel tam sa ludzie z powolaniem
 
Tysia,a może po prostu muszą być mili,bo płacisz im kupę kasy i z powołaniem niewiele to ma wspólnego(chociaż nie twierdzę,że go nie mają)????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry