reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
to szczesliwi rodzice czy chcieliscie syna? dla nas wazne bylo by dziecko bylo zdrowe pierwsza corka zdrowa lecz druga ma refluks zolodkowo jelitowy i chyba skaze bialkowa mam nadzieje ze z tego wyjdzie jak najszybciej pozdrawiam a twoje dzieciaczki zdrowe?:-)
 
to szczesliwi rodzice czy chcieliscie syna? dla nas wazne bylo by dziecko bylo zdrowe pierwsza corka zdrowa lecz druga ma refluks zolodkowo jelitowy i chyba skaze bialkowa mam nadzieje ze z tego wyjdzie jak najszybciej pozdrawiam a twoje dzieciaczki zdrowe?:-)
Szczęśliwi,szczęśliwi i to bardzo:-):-):-):-):-).
Córka była bezmleczna,ale wyrosła z tego na szczęśie:tak::tak::tak:


Monisia na kiedy masz termin? Bo jak tak patrzę na Twój suwaczek, to chyba mamy tylko 2 tygosnie różnycy

Fakt,nataluniu,termin mam na 29 października,to Ty pewnie gdzieś w połowie listopada?
 
reklama
Ja chodzę:-):-):-):-).Miałam nie chodzić,bo przy pierwszej ciąży nie chodziłam:-D:-D:-D:-D.Jednak za namową koleżanek,trochę z ciekawości,i jeszcze paru innych czynników zapisałam się i nie żałuję,jest naprawdę bardzo fajnie:tak::tak::tak:.
 
Do góry