reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Moze i w ciazy fajny- tez bylaa u niego 2 razy jak jeszcze pracowal na Krakowskiej i Storczykowej- jak mojego elkazra akurat nie bylo-sympatyczny
Tylko ze jak poszlam do jego nowej kliniki to nie chcial mi przepsiac tabletek antykoncepcyjnych-bo uznaje metody narutralne....mojej kolezance poradzil to samo.
Szkoda bo bym mila blisko bo mieszkam rzut beretem.:baffled:
Za to ja polecam dr Biedryckiego ze Storczykowej- sporo moich kolezanek do niego chodizlo i chodzi.

Z pediatrow polecam doktor Tamare Drabikowska-Chmare z Medvity na Stromej:tak:

E-stero,ale przepisał Ci w końcu te tabletki,czy nie?Pytam,bo ja też do niego chodzę i chodziłam i na Krakowską i na Storczykową i nigdy z antykoncepcją nie było problemu.Fakt,teraz jest zbędna:-D:-D:-D,bo jestem w ciąży,ale zastanawiam sie,jak bedzie po i przyznam szczerze Twoje słowa mnie niepokoją,bo jako lekarza bardzo go szanuję i polecam,ale nie sądziłam,że teraz odkąd ma swoją kliikę,może robić problemy z wypisywaniem recepty,skoro wcześniej to robił bez żadnego ale:confused::confused::confused:...
 
Nie wypisal.........zaproponowal mi kurs 3 godzinny za 300zł - jakas baba daje porady jak sie zabezpieczac naturalnie.Niby do Stanow jezdzi z tymi wykładami.Kolezanka mila to samo.he he.Moze klientow jej nakreca.
W ciazy bylam u nieog 2 razy i nie milam zastrzezen- dlatego poszlam do niego a tu nici z tego.
 
O kurczę,to nieźle,w szoku jestem normalnie.Jeżeli mnie po porodzie potraktuje tak samo,to bedę musiała szukać innego lekarza,a szkoda,bo do tego już się przyzwyczaiłam:-:)-:)-(
 
Ja też zamierzam rodzić na Warszawskiej, chociażby dlatego że mam blisko do domu :-D jak na razie to siedzę na zwolnieniu bo mam za wysokie ciśnienie. A 17.09 mam badania prenatalne i trochę już się boję :-(
 
reklama
ja niestety nie mam miłych wspomnień co do porodu przy ul. Warszawskiej. :no:
stanowczo. i wiem, że jeśli kiedyś będzie okazja ku drugiemu porodowi - stanowczo odmówie porodu na Warszawskiej.
niestety personel - do kitu :crazy:
lekarze też się nie sprawdzili - przetrzymywali mnie 11 godz z porodem choc widzieli ze ja im zaczynam schodzic pod piach.
miałam cesarke i byłam zdana na siebie. żadnej pomocy ze strony pielęgniarek.
 
Do góry