reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
hej dziewczyny ja jeszcze nie mam dokładnego terminu bo do ginekologa idę dopiero w czwartek ale przypuszczalnie będzie to koniec marca początek kwietnia.Pozdrawiam was serdecznie z osiedla młodych :) jest tu ktoś z okolic??:-)
obiecuję że będę tu częściej zaglądała .
 
Witam!!!!
Też tu zaglądam czasami,ale wciąż odnoszę wrażenie,że ten wątek jest na wymarciu.Może dzieki Wam/Nam coś się zmieni?
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Białostoczanki!!!
 
Moze i w ciazy fajny- tez bylaa u niego 2 razy jak jeszcze pracowal na Krakowskiej i Storczykowej- jak mojego elkazra akurat nie bylo-sympatyczny
Tylko ze jak poszlam do jego nowej kliniki to nie chcial mi przepsiac tabletek antykoncepcyjnych-bo uznaje metody narutralne....mojej kolezance poradzil to samo.
Szkoda bo bym mila blisko bo mieszkam rzut beretem.:baffled:
Za to ja polecam dr Biedryckiego ze Storczykowej- sporo moich kolezanek do niego chodizlo i chodzi.

Z pediatrow polecam doktor Tamare Drabikowska-Chmare z Medvity na Stromej:tak:
 
reklama
Ja tu zaczelam pisac jak bylam w ciazy-ale jakos sie nie zaklimatyzowalam.Napislam kilka psotow ale odzew byl slaby wiec sobie odpuscilam.
Za to teraz mzoe Wam sie przydam jako troszke doswiadczona mama :-)
 
Do góry