reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kochani Tatusiowie

reklama
A my ostatnio nie "miałyśmy" naszego tatusia w domku. Zamiast wpsólnego wyjazdu tygodniowego nad morze, niestety tatko był w szpitalu a my w domku :sorry2:
A najgorsze jest to, że żaden lekarz przez 2 tygosnie gorączkowania mojego męża (brak innych objawów, tylko gorączka) nie wiedział co mu jest. Jak tylko Marysia kichła, zakaszlała to ja już miałam czarną wizję, że ma to samo co tatko.
;-)Ale na szczęście jutro odbieramy tatę ze szpitala :-D(ostatecznie leżał tydzien na wewnętrznym i nie wiedzieli co mu jest, a później tydziej na zakaźnym). Oj co oni mu wymyślali :no::wściekła/y::szok: Stwierdzono że ma jakieś 2 wirusy m.in, cytomegalię i coś jeszcze :baffled: Ale juz wszytsko wraca do normy :tak:Czekamy na niego z utęsknieniem :-D A MIELIŚMY WYjECHA NAD MORZE :eek: ODBIJEMY TO SOBIE :-) NIECH NO ON TYLKO WRÓCI DO DOMKU :tak::-)
 
A my ostatnio nie "miałyśmy" naszego tatusia w domku. Zamiast wpsólnego wyjazdu tygodniowego nad morze, niestety tatko był w szpitalu a my w domku :sorry2:
A najgorsze jest to, że żaden lekarz przez 2 tygosnie gorączkowania mojego męża (brak innych objawów, tylko gorączka) nie wiedział co mu jest. Jak tylko Marysia kichła, zakaszlała to ja już miałam czarną wizję, że ma to samo co tatko.
;-)Ale na szczęście jutro odbieramy tatę ze szpitala :-D(ostatecznie leżał tydzien na wewnętrznym i nie wiedzieli co mu jest, a później tydziej na zakaźnym). Oj co oni mu wymyślali :no::wściekła/y::szok: Stwierdzono że ma jakieś 2 wirusy m.in, cytomegalię i coś jeszcze :baffled: Ale juz wszytsko wraca do normy :tak:Czekamy na niego z utęsknieniem :-D A MIELIŚMY WYjECHA NAD MORZE :eek: ODBIJEMY TO SOBIE :-) NIECH NO ON TYLKO WRÓCI DO DOMKU :tak::-)
moj znajomy tez lezal teraz szpitalu ponad tydzien a objawy mial takie same jak twoj maz znaczy goraczkowal , najpierw podejrzewali ze ugryz go kleszcz i ma tego nastepstwa ale po badaniach okazalo sie ze ma zapalenie opon mozgowych tylko teraz nie pamietam czy bakteryjne czy wirusowe ale ktores z tych i wyszedl do domu bo jakby mial te drugie to z miesiac napewno by lezal w szpitalu
 
mój mąż był zły że go nigdzie nia ma z Szymonkiem na forum więc specjalnie dla kochanego taty Karol i Szymonek - mój gang :-D
 
reklama
Do góry