reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Spotkałam się dziś z Olą i przedsięwzięłyśmy pewne postanowienia w sprawie spotkania forumowego. Without children :) A więc apel:

Kobiety!
Foremki!
Towarzyszki!
Spotkajmy się! Zorganizujmy sobie babski wieczór!
Lato się kończy, z okazji końca wakacji!
Proponuję przyjąć w porządek obrad w następujących punktach:
1. Data - tu autowniosek o łikend tudzież piątek wieczór przyszłego tygodnia;
2. Miejsce - składanie propozycji wskazane.
3. Lista obecności - tu autorski wniosek o jak największą frekwencję.
Kończy nam się letni czas, dzieciaczki mają z kim zostać (patrz: łoś), gadamy o tym od wielu miesięcy..
Do dzieła!!!
Umawiamy się hej!
Co powiecie na przyszły piątek?????????
 
reklama
No no Aga,apel jak znalazł ;)

Ja oczywiście zawsze chętna,może być i przyszły piątek.Proponuję jakiś pubik w centrum Gdańska bo jest tam ich pełno,więc jak w jednym nam się nie spodoba,to maszerujemy dalej,hej!!!
 
No pewno,że tak, tylko czekam,aż mężuś doturla się do domciu, bo nie wiem czy czasem nie pracuje w następny piątek....oby nie ;)
 
Sopot trochę daleko, ale może się zmobilizuję :p W piątek byłoby ok, w sobotę raczej mi nie pasuje.
Oglądam właśnie mecz siatkówki kobiet Polska-Dominikana. Matko, nerwy można stracić oglądając te nasze babki...
Nas ssanie kciuka też ominęło, więc nic poza smarowaniem paluszka czymś niesmacznym nie przychodzi mi do głowy. Ja za to zastanawiam się, kiedy próbować odzwyczajać Majkę od zasypiania ze smokiem - macie jakieś doświadczenia / przemyślenia w tym temacie?
 
Z Sopotem jest ten problem, ze wszyscy mają daleko, choć średnio to po środku jest.. Więcej propozycji .. hej :]
 
Mi też pasuje piątek, wolałabym gdzieś w Gdańsku, bo do Sopotu troszku daleko, ale jak zdecydujecie, że Sopot, to postaram się dotrzeć.

Ikpi,
a Twoja Majka zasypia ze smokiem? Bo Amelka ciągle używa smoczka do spania, zastanawiam się, kiedy zacząć ją odzwyczajać, ale chyba poczekam, aż jej się wyrżną do końca te czwórki, coby jej teraz dodatkowo nie stresować.
 
reklama
Do góry