reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

hej kobietki!!!

my po chrzcinach ufff.... bo bardzo się stresowałam - ale wszystko wypadło fajnie. mój aniołek spał aż do polania główki a potem skrzywił się tylko i rozglądał gdzie jest ;D

upał okropny ... pediatra zakazał nam wychodzenia z domu - ewentualnie przed godz. 9 i po 18. Mały jest zmęczony i nie może w ciągu dnia porządnie usnąć.

sandee pewnie że też człowiek ale są pewne zawody (lekarze,urzędnicy itp.) w których nie powinno się okazywać swoich słabości lub panować nad nimi albo przyznawać się do złego samopoczucia na początku wizyty
wiem coś o tym bo sama wykonuję jeden z takich zawodów i nie wyobrażam sobie abym mogła być nieuprzejma dla drugiej osoby która oczekuje ode mnie pomocy, najwyżej mówię że mam dziś gorszy dzień i proszę o wyrozumiałość.

chciałam wkleić kilka fotek i też pochwalić się swoim skarbem ale coś mi szwankuje komputer. spróbuję następnym razem

Buziaki
 
reklama
Zgadzam się z siunią :)
W moim przypadku chodziło o to, że bez wyraźnego zalecenia ze strony mojego gina odważyłam się zasięgnąć opinii specjalisty, a uzyskane przeze mnie informacje podważały w jakiś sposób jego dotychczasowe podejście do mnie.
To go tak rozsierdziło i spowodowało spienienie... A złego dnia nie miał, podwyżka opłaty za wizytę, tłum pacjentek przede mną i po mnie...

Już kiedyś miałam przedsmak jego humorku, kiedy zrobiłam sobie dodatkowe badanie poziomu cukru we krwi. Wcześniej straszył mnie na wizytach cukrzycą ciążową tak skutecznie, że raz postanowiłam oprócz zleconej morfologii wykonać dodatkowe badanie. Prawie krzyczał na mnie- po co to robiłam, skoro on nie zlecał... Przecież zrobiłam to dla swojego spokoju i sama za to zapłaciłam, więc...

No dobra, już koniec...
Musi być dobrze i tyle...
 
dawidowa - potrafisz podnieść na duchu :):):) Ale mnie rozbroiłaś tym Bin Ledenem hehehehehhhehe

dzięki za kciukasy, na pewno się przydadzą :)
 
E- mamo i Damayanti trzymam za was kciuki
E-mamo jak sie zdecydujesz na zaspe moge ci dac numer tel. do dobrej poloznej. bierze 300zl
 
Hej kobietki, dzięki za wsparcie. Co ja bym bez tego babyboom zrobiła... ;) A tak to i humorek zawsze lepszy, ktoś na duchu podniesie, a i źródło informacji super. Tylko że jak dziś chciałam się tu rano "odezwać", to mi post nie przechodził, nie wiem, czemu.
Zrobiłam się na blond - pasemka ;). Zdążyłam przed porodem, teraz mogę iśc do szpitala. ;). Pozdrowionka.
 
mi też pobyt na forum dużo daje... powiem więcej, pochłania teraz całą moją energię :) no ale korzystam póki mogę :)

dzięki za wsparcie. takie mentalne też jest bardzo ważne :)
J

estem po drugiej konsultacji okulistycznej. Oczywiście wynik zgodny z moimi przypuszczeniami w 100%. Od ubiegłego tygodnia oczy mi wyzdrowiały. Nie ma przeciwwskazań do porodu siłami natury :)
Szkoda gadać, lekarze robią sobie z nas jaja... mam tylko nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze :)
 
Bo to fajne forum jest, a 3miasto bardziej nawet :)
Brawo, e-mama! Widzisz, intuicja to niezwykła rzecz..
Damayanti, znasz jakiegoś dobrego fryzjera? Ja dostaję kota..i zadnego/żadnej nie odkryłam jeszcze w 3mieście, który choćby choć troszkę znał się na fryzjerstwie.. Ech..  :-[
Mój luby zrobił dziś pyszny barszczyk.. Położna poinstruowała nas wczoraj co do diety karmiącej i buraki znalazły się na podium wraz z marchweką  ;D
Maleństwo za to dziś jakieś marudne.. i tak strasznie ruchliwa sie robi  ::) Na przewijaku wszystko trzeba mieć solidnie przymocowane, bo łapie i ciska  :laugh:
Napiłabym się piwka... ojojojojojojojjjjj.. :angel:
 
Agula ja mam dobrego fryzjera. czesal mnie na kilka slubow i przede wszystkim na moj wlasny. a ceny ma takie dosyc przystepne :)))
Wiktoria
 
Isska- gdzie ten FRYC kobieto ? :) MÓW :) może sobie strzelę jakiegoś irokeza na odwagę przez porodem :) i pomaluję na zielono:)

agulka- a Ty dobra kobieto powiedz, której położnej się strzec? :) z opisu Twojego porodu wnioskuję, że lepiej byłoby nie zaliczyć tej Pani na swojej drodze;)
 
reklama
e-mamo, nie wiem jak się nazywała, ale to młode babsko: krótka, taka prawie do ramion fryzurka, ciemne włosy i piegusy. Ale muszę nadmienić, ze przez pozostałe razy, które spędziłam na porodówce towarzyszyły mi bardzo miłe panie, także masz nikłe szanse na tą potwore..  8)
tak tak Isska, mów! Na wszelki wypadek wysłałam Ci jeszce priwa  ;)

A teraz pytanie do doświadczonych mam: jaki jest patent na szybkie pozbycie się potówek u maluszka ???
 
Do góry