reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

witam.

teraz bede na biezaco bo jestem juz w domu, tydzien siedzialam u mamy, dzieci sie wybawily:tak:


gosiaczek ja jakies 2 tyg temu kupilam Kacprowi lozeczko z ikei, tez bardzo zadowolony, dla mnie spore ulatwienie bo sam sie kladzie i wychodzi, w nocy idzie do wc i nawet mnie nie budzi, a tak to zawsze musialam wstac go wyjmowac:blink:a wasza bryka swietna:-D

dziuba wspolczuej, ja ostatnio tez sie z małzem nie moge dogadac:zawstydzona/y:
a z autem to mieliscie pecha,
A gdzie macie dzialke??

ana w powietrzu chyba cos jest, wszyscy chorzy, moi sa juz chorzy pare tyg, byli na antybiotyku i nic, maja kaszel i katar


a my bylismy dzis 2 razy na spacerze , wlacznie 5 godzin:szok::szok::szok: przy okazji postanowilam zajrzec do lumpeksu, bo dobijaja mnie te ceny w sklepach, i dorwalam krotki rekawek dla Kacpra i Mai leginsy 2 podkoszulki, spódniczke,bluzke biala take elegancka dla malej. Naprawde ladne rzeczy, wygladaja jak nowe, wypralam ,wyprasowalam i sa sliczne...a zaplacilam 10 zl:tak:
 
reklama
Natalia to mieliście przygody :)

Gosiaczek łóżeczko super :))

Ana mną się nie przejmuj :) Dzieci też mają gorsze i lepsze dni.Oliwka też dzisiaj jakaś taka bojowa.Właśnie mi się przypomniało,że rano jak jadła śniadanie to Grzesiek pokroił jej wędlinę na mniejsze kawałki a ta się wkurzyła zaczęła wszystkim rzucać i płakała.Nikt nie zwracał na nią uwagi to się szybko uspokoiła :) W autobusie jak wracałam też dawała czadu z ledwo co poznanym kolegą :D

Oliwia śpi już dwie godziny.Grzesiek pojechał na siłownie i jeszcze nie wrócił.Powinnam w domu sprzątnąć,ale już ledwo na oczy widzę taka zmęczona jestem.Nic nie robiłam,a się zmęczyłam.Na dodatek trzeba się jutro pakować a mi się tak nie chce jechać,że szok.Szkoda,że nogi sobie nie złamałam.Nie chce mi się jechać na te wesele :/

Iza gdzie jesteś???????????

Miłej nocki
 
Hej, my znów na chwilę, cały dzień poza domem, ścięłam włoski :) a miałam zapuszczać dalej- jakoś nie wyszło. Mały też obcięty i wygląda jak mężczyzna:)
Gosiaczek łóżeczko fajne choć nie w moim stylu, najważniejsze,że mały chce :) no i ogólnie dużo je Twój,mój chyba połowę tego hehe no i mięsko nr 1. mleko teraz bebiko truskawkowe ale nie dużo,max 150 rano ( i to nie codziennie) , kaszka na kolację.
Dziuba o ja pierdziele, serdecznie współczuję! powaga!
Ana :* na poprawę humoru.
Marcia ja też dziś padam , czuję się jak koń po westernie a Tymo jeszcze szaleje ;/ ale spał w dzień i to dlatego... jakoś mi nie marudzi na słońce, chyba na niego nie działa.
 
emka moja ukochana strona wnetrzarska, ludzie daja rozne inspiracj, oczywiscie w cudnych szaroscich, powalajace niektore...
Wnętrza w szarościach - inspiracje - Wnętrza - Forum.Muratordom.pl

ahhh my ciagle w polu jezeli chodzi o dokonczenie chaty, jutro rzyhcodza moje meble do renowacji nie mam wybranych bicowek to co ogladalam w mediolanie tak mnie rozwalilo,ze teraz nic mi sie nie podoba ale tam metr od 100 euro wgore:-D:-D:-D:-Dza 10lat kupie jak dzieci podrosna:tak:

za to moj balkonik 2m/1.5 wyglada bajecznie, nakupowalam kwaitow,3 malutkie krzewy posadzilam z 50 bratkow:tak:tylko skrzata brakuje ale mam 2 male trolle w domu- wiec wystarczy;-)

nadia chodzi spac 21.30 mowi,ze nie bedize isc spac skoro slonce swieci, chodzi sie spac jak jest ciemno .no i dobrze przynajmniej spi do 7:-)

dziuba dzien tylko taki zeby szybko zapomniec:baffled:
 
Hej, hej !
Marta: udanej zabawy na weselu - może nie będzie tak źle:cool2:
Dziuba: niezłe perypetie macie!
Emka: ech, ja znów zapuszczam. A Tymek, to żywotny chłopak - chyba po mamie :-)
Iza: a Ty gdzie zaginęłaś???
Gosia: fajne łóżeczko:tak:
Anja: założę się, że Twój balkon pięknie wygląda! A u nas ze wstawaniem,to niestety niezależnie od tego o której pójdą spać, to pobudka o 5-5.30 :wściekła/y:

Dzień dziś piękny, a ja nawet nosa z domu nie wytknęłam, cały dzień w łóżku :no: moje stare dolegliwości wracają, a do tego jeszcze 1 dzień @ - jestem obolała, ale przynajmniej wiem, że żyję :cool2:
Tatuś latał z dzieciakami po placu, więc luz był - a dziś się "zmył", bo coś robi na naszą rocznicę,może urodziny (?), nie wiem jak to będzie, bo w sob i ndz w szkole siedzieć będę,więc chyba na wykładach będę świętować ;-)
Dzieciaki cały czas nam smarkają, pokasłują - masakra, mam już tego dość!! Sama już nie wiem co robić:dry:
Mi ostatnio po głowie, krąży pomysł rezygnacji z mięsa - normalnie jakoś mi nie przechodzi przez gardło, ale nie dlatego, że to zabite zwierzę, padlina czy coś tam innego - po prostu mnie odrzuca :baffled: Z resztą zauważyliśmy z O. że dzieciaki też nie chcą jeść, z obiadu ciągle mięso zostaje od jakiegoś czasu - a np. fasolkę czy fasolę wsuwają :sorry2: Normalnie mi się remanent w organizmie robi;-)
Dobranoc :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki, jestem, czytam, ściskam wszystkie czule ale narobiłam ostatnio tyle zdjęć, że siedzę i dłubię jak nie biegam po dworku z Petunią :D Też nas wczoraj słoneczko popieściło ;)

A dzisiaj zaczynam sezon ślubny, więc będzie jeszcze weselej.

Buziaki, miłego dnia!
 
WITAM :)

DZISIAJ Z LEKKIM POSLIZGIEM , BO MACIEJKO MNIE OBUDZIL TROCHE OŹNIEJ , HE HE O 6:)

IZA no ja juz rece zacieram na nowe foty slubne...

Emka , Marta moje agresory juz wiadomo skąd ..dostalam @ dlatego taka bylam nabuzowana i moje dziecko też ...
no i nic mi nie szlo wczoraj , he he Marta sie śmieje , że przez to wlasnie drożdżówka mi nie wyszła ...no i jeszcze bardziej zakręcona bylam wczoraj niz zwykle to sobie wyobraźcie mnie :):-Dnalożyłam Marcie i Oliwce drożdżówke na talerzyki i jje nie dałam wczoraj sprzatałam w szyfladzie i znalazłam je na talerzykach :zawstydzona/y:...no dzisija lepiej ...

Czarek mial spokojna noc teraz zacząl mi się dusic , syropki dałam zobaczymy...
ale nie kuamam tego lekarza ani skierownia taki przypał ...ja to jak zwykle niezadowolona jestem i chyba prywatnie pójde , tyle ,że co mam uderzyc do pulmologa alergologa czy jak ???

Cris mi tez to chodzi po glowie ale raczej jak ogladałam te masakryczne uboje i targowiska ....ja raczej miesojadalna na maksa:)

Anja Nadia mądra dziewczynka , co się dziwisz, ja juz czuje , że bede miala to samo w N bo tam to wogole dlugo jasno..


dobra kończe pa pa
 
Hej, witam jako trzecia dzisiaj.

Fajnie że łóżeczko Wam się podoba, na żywo jest nawet ładniejsze. Dzisiejsza nocka też super przespana a nwet lepsza, hehhe, po pół roku spania we trójkę z M nadrabiamy stracony czas...... także jestem niewyspana a i pogoda dzisiaj się zepsuła bo pada deszcz i jest pochmurno, ale niech pada bo hektolitry wody codziennie na ogrodowe rośliny i trawnik wylewałam a i tak dość sucho było i trawnik miejscami brzydki się zrobił a przy koszeniu tumany kurzu się unosiły.

Ja bez mięsa też nie wyobrażam sobie życia, po prostu nie najadam się jak nie zjem kawał mięsiwa, obiad bezmięsny to nie obiad dla mnie, przeważnie gotuję zupę z mięsem i na drugie danie tez jest mięso, no czasem jakieś placki czy naleśniki ale wolę mięcho, Alex też uwielbia mięsko, najbardziej jak zrobię bitki wołowe to zajada aż się uszka trzęsą.

A jeszcze apropo jedzonka to kiedy można zacząć dawać soczki typu Kubuś zamiast Bobofrutów??? Tak myślę że jak już skończył 2 latka to może już się przestawimy, hmm??

U nas raczej nie ma problemu z jasnością i zasypianiem czy rannym wstawaniem na szczęście, chociaż możliwe że jak spał z nami u nas w sypialni to budziło Go słonko bo akurat okno mamy od strony wschodniej i nawet zasłonięte zasłonką wpuszczało sporo słoneczka i budził się a teraz w swoim pokoju ma ciemniej i śpi do 7.00.

Martynka- super że wszystko ładnie Wam się układa, aby tak dalej.

Ana- ja polecam szpital i poradnię dla dzieci notorycznie kaszlących na polankach, tylko nie wiem czy nie trzeba tam skierowania do pulmonologa lub alergologa.

Pora jakies śniadanko zmontować to na razie, pa
 
Dzień doberek

Cris mam nadzieję,że będzie ok,ale mam jakieś dziwne przeczucie,że mam nie jechać...

Dominika
Wszystkiego najlepszego dla Julianki z okazji 3 urodzin :)))))))))))

Ja od 6.30 na nogach :) Zdążyłam już postać w korkach Oliwka teraz je śniadanko i muszę ekspresowo w domu sprzątnąć może kurier w międzyczasie przyjedzie :) Dzisiaj mam tyle do zrobienia,że nie wiem od czego zacząć :/

Miłego dnia
 
reklama
emka moja ukochana strona wnetrzarska, ludzie daja rozne inspiracj, oczywiscie w cudnych szaroscich, powalajace niektore...
Wnętrza w szarościach - inspiracje - Wnętrza - Forum.Muratordom.pl

ahhh my ciagle w polu jezeli chodzi o dokonczenie chaty, jutro rzyhcodza moje meble do renowacji nie mam wybranych bicowek to co ogladalam w mediolanie tak mnie rozwalilo,ze teraz nic mi sie nie podoba ale tam metr od 100 euro wgore:-D:-D:-D:-Dza 10lat kupie jak dzieci podrosna:tak:

za to moj balkonik 2m/1.5 wyglada bajecznie, nakupowalam kwaitow,3 malutkie krzewy posadzilam z 50 bratkow:tak:tylko skrzata brakuje ale mam 2 male trolle w domu- wiec wystarczy;-)

nadia chodzi spac 21.30 mowi,ze nie bedize isc spac skoro slonce swieci, chodzi sie spac jak jest ciemno .no i dobrze przynajmniej spi do 7:-)

dziuba dzien tylko taki zeby szybko zapomniec:baffled:

o jaka bardzo fajna stronka bardzo się przyda :))
moje dzieci tez że słonko i jasno jest czemu spac maja iśc żaluzje musze o 19 opuszczac hehehheh


Hej, hej !
Marta: udanej zabawy na weselu - może nie będzie tak źle:cool2:
Dziuba: niezłe perypetie macie!
Emka: ech, ja znów zapuszczam. A Tymek, to żywotny chłopak - chyba po mamie :-)
Iza: a Ty gdzie zaginęłaś???
Gosia: fajne łóżeczko:tak:
Anja: założę się, że Twój balkon pięknie wygląda! A u nas ze wstawaniem,to niestety niezależnie od tego o której pójdą spać, to pobudka o 5-5.30 :wściekła/y:

Dzień dziś piękny, a ja nawet nosa z domu nie wytknęłam, cały dzień w łóżku :no: moje stare dolegliwości wracają, a do tego jeszcze 1 dzień @ - jestem obolała, ale przynajmniej wiem, że żyję :cool2:
Tatuś latał z dzieciakami po placu, więc luz był - a dziś się "zmył", bo coś robi na naszą rocznicę,może urodziny (?), nie wiem jak to będzie, bo w sob i ndz w szkole siedzieć będę,więc chyba na wykładach będę świętować ;-)
Dzieciaki cały czas nam smarkają, pokasłują - masakra, mam już tego dość!! Sama już nie wiem co robić:dry:
Mi ostatnio po głowie, krąży pomysł rezygnacji z mięsa - normalnie jakoś mi nie przechodzi przez gardło, ale nie dlatego, że to zabite zwierzę, padlina czy coś tam innego - po prostu mnie odrzuca :baffled: Z resztą zauważyliśmy z O. że dzieciaki też nie chcą jeść, z obiadu ciągle mięso zostaje od jakiegoś czasu - a np. fasolkę czy fasolę wsuwają :sorry2: Normalnie mi się remanent w organizmie robi;-)
Dobranoc :happy2:

zdrówka zyczę
a co do mięska u mnie w domu męska częśc je duzo a damska prawie wcale ja ostatnio to na sałatach a córka albo nalesniki pierogi kopytka czy placki więc my spokojnie wegetarianki mogłybysmy byc nieraz mam świra i gotuje dla facetów osobno i dla n as babek osobno
a jak fasole i inne straczkowe lubicie to sporo białka dostarczycie organizmowi wiec odstawienie nie zaszkodzi jak ma tylko zopstawac na talerzu


WITAM :)

DZISIAJ Z LEKKIM POSLIZGIEM , BO MACIEJKO MNIE OBUDZIL TROCHE OŹNIEJ , HE HE O 6:)

IZA no ja juz rece zacieram na nowe foty slubne...

Emka , Marta moje agresory juz wiadomo skąd ..dostalam @ dlatego taka bylam nabuzowana i moje dziecko też ...
no i nic mi nie szlo wczoraj , he he Marta sie śmieje , że przez to wlasnie drożdżówka mi nie wyszła ...no i jeszcze bardziej zakręcona bylam wczoraj niz zwykle to sobie wyobraźcie mnie :):-Dnalożyłam Marcie i Oliwce drożdżówke na talerzyki i jje nie dałam wczoraj sprzatałam w szyfladzie i znalazłam je na talerzykach :zawstydzona/y:...no dzisija lepiej ...

Czarek mial spokojna noc teraz zacząl mi się dusic , syropki dałam zobaczymy...
ale nie kuamam tego lekarza ani skierownia taki przypał ...ja to jak zwykle niezadowolona jestem i chyba prywatnie pójde , tyle ,że co mam uderzyc do pulmologa alergologa czy jak ???

Cris mi tez to chodzi po glowie ale raczej jak ogladałam te masakryczne uboje i targowiska ....ja raczej miesojadalna na maksa:)

Anja Nadia mądra dziewczynka , co się dziwisz, ja juz czuje , że bede miala to samo w N bo tam to wogole dlugo jasno..


dobra kończe pa pa

Aniu ojj słyszałam że drożdżówka nie wychodzi przy @ wiec teraz potwierdzasz ehheheheh
a może spróbowac pediatre zmienić ?? i brac skierowanie do alergologa

Hej, witam jako trzecia dzisiaj.

Fajnie że łóżeczko Wam się podoba, na żywo jest nawet ładniejsze. Dzisiejsza nocka też super przespana a nwet lepsza, hehhe, po pół roku spania we trójkę z M nadrabiamy stracony czas...... także jestem niewyspana a i pogoda dzisiaj się zepsuła bo pada deszcz i jest pochmurno, ale niech pada bo hektolitry wody codziennie na ogrodowe rośliny i trawnik wylewałam a i tak dość sucho było i trawnik miejscami brzydki się zrobił a przy koszeniu tumany kurzu się unosiły.

Ja bez mięsa też nie wyobrażam sobie życia, po prostu nie najadam się jak nie zjem kawał mięsiwa, obiad bezmięsny to nie obiad dla mnie, przeważnie gotuję zupę z mięsem i na drugie danie tez jest mięso, no czasem jakieś placki czy naleśniki ale wolę mięcho, Alex też uwielbia mięsko, najbardziej jak zrobię bitki wołowe to zajada aż się uszka trzęsą.

A jeszcze apropo jedzonka to kiedy można zacząć dawać soczki typu Kubuś zamiast Bobofrutów??? Tak myślę że jak już skończył 2 latka to może już się przestawimy, hmm??

U nas raczej nie ma problemu z jasnością i zasypianiem czy rannym wstawaniem na szczęście, chociaż możliwe że jak spał z nami u nas w sypialni to budziło Go słonko bo akurat okno mamy od strony wschodniej i nawet zasłonięte zasłonką wpuszczało sporo słoneczka i budził się a teraz w swoim pokoju ma ciemniej i śpi do 7.00.

Martynka- super że wszystko ładnie Wam się układa, aby tak dalej.

Ana- ja polecam szpital i poradnię dla dzieci notorycznie kaszlących na polankach, tylko nie wiem czy nie trzeba tam skierowania do pulmonologa lub alergologa.

Pora jakies śniadanko zmontować to na razie, pa

ojj tak ten deszczyk się przydał
a co do soczku kubusia ja tak w wieku półtora roczku chyba podawałam dziecią
wpierw lekko rozcięczanego potem juz normalnie


Dzień doberek

Cris mam nadzieję,że będzie ok,ale mam jakieś dziwne przeczucie,że mam nie jechać...

Dominika
Wszystkiego najlepszego dla Julianki z okazji 3 urodzin :)))))))))))

Ja od 6.30 na nogach :) Zdążyłam już postać w korkach Oliwka teraz je śniadanko i muszę ekspresowo w domu sprzątnąć może kurier w międzyczasie przyjedzie :) Dzisiaj mam tyle do zrobienia,że nie wiem od czego zacząć :/

Miłego dnia

To prawie jak mój każdy dzień od czegu tu się zabrac ale by wszystko zdążyc zrobić
 
Do góry