reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ana idz moze do tej alergolog do ktorej ci dalam namiary, ona jest ordynatorem na polankach, cudowna babka. w naszym przypadku spotkania w ostatnich 8msc jakis 50lekarzy jest ona moim nr one. skoro kaszle to pewnie nie obedzie sie bez badan na muko, zajebiscie stresujaca imreza:baffled:

ale Czarek na bank ma ten kaszel na tle alergicznym:zawstydzona/y:a ona nie testuje lekow na dzieciach jak inni lekarze, jest bardzo ostrozna, slucha rodzicow ich opinii, spostrzezen co jest niesety rzadkoscia bo ile razy mysmy spotkaly sie sie z opinia lekrska, ' ja nie wiem skad ten katar, dziwne to..moze by zastosowac....' i tu sie zaczynaly testy na moim kroliczku kochanym albo czy pani ma grzyba w domu..:no::no::no::no:etc ipd, kupa oszolomow nie lekarzy, po 100 razy zadawali mi te same pytania:cool2:

no i sie pogoda zrypala juz..:no:
 
reklama
hej laseczki:)
ana, cris my dzis tez wstaliśmy o 5:40, młodzian juz zasypia, ja mam obiad, więc czas odpoczynku czasd zacząć:D
marta powodzenia na weselu! podobno, jak nie chcesz iść to będziesz się dobrze bawić;)
laseczki robimy wieczór panieński niedługo, macie jakies fajne pomysły? z góry dziękuję:)
musze zaraz poszukać jakąś prostownice do włosów, bo moja juz mega nie domaga! macie cos godnego uwagi?
apropo włosów emka wrzuc fote na FB, bo jestem ciekawa:)
szkoda, że pogoda sie popsuła buu
mimo to miłego dnia:)!
 
Magda, może panieński w Bibousie? Moja szwagierka miała i te dwie godziny były najlepsza imprezą w moim życiu :D Odjechaną w dosłownym znaczeniu tego słowa hihi. Potem przenieśliśmy się do Barbadosu w Gdyni i tam już nie było tak fajnie.
 
Hej Laski,
oj ja dziś o 9 wstalam, w nocy raz miałam pobudkę,bo T brzuszek bolał .
Anja wiem, oglądałam szarości i mam w salonie i korytarzu szarość w beż wpadającą,bo pasi do reszty.Dzięki! Działaj w meblach jak masz kaskę!!!!! będzie pięknie a Twoj ogródek już podziwiam! :))))
Ana i masz odpowiedź na ciężki dzień! luzik kochana!
Martynko pięknie! jak fajnie,że tak zdrowo rośnie!!!!
Cris, Iza - buziaki dla Was!!!
Marcia udanego wyjazdu...!

STO LAT DLA DUŻEJ JULIANUSI!!!! ZDRÓWKA I UŚMIECHU NA CO DZIEŃ!

mam dziś jakiś ciężki dzień....
 
Julianka od nas też buziaki urodzinowe!
Iza nie wiem czy nie za późno na rezerwację, wieczór 21 maja..a jaki koszt bibobusa? jakies szczegóły?:)
emka trzymaj sie dzielnie, silna babeczka jestes, choć czasem i silne babeczki dopadaja smutki:*
 
Heloł ;)

mój świrek wstawał dotychczas ok. 9, ale ostatnio coś mu się pozmieniało i pobudkę robi raz o 7, raz o 8 :) Ale w sumie nie robi mi to różnicy, bo budzik mojego A. dzwoni już od 6, wrrrrr


Dominika - wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Julianki !!!



Natalia - dobrze, że udało Wam się dojechać bezpiecznie.
Wiesz co, jak czytam Twoje opowieści to coś mi się przypomina... ehh...
A tak w ogóle to wszyscy faceci są tacy sami! Wyjątki są, ale tylko przed ślubem, bo już po nim to i tak każdy zachowuje się tak samo! A wymarzeni faceci są tylko w filmach :)
Ja również się cieszę, że jestem z Wami :)

emkajot - to Bebiko jest też truskawkowe? to ja chyba ślepa jestem :)
Ja też dzisiaj nie bardzo jestem, więc witaj w klubie... :/

Anja - super stronka! może dzięki niej wpadnę na jakiś pomysł :)

Marta - mimo wszystko, miłej zabawy!

Cris - zdrówka dla Ciebie i Dzieciaczków!

magda85-gdańsk - prostownicę najlepiej kupić w sklepie z artykułami fryzjerskimi, masz wtedy pewność żywotności i gwarancję jakości! Ja swoją mam już 5 lat i wszystko jest ok.

Iza - powodzenia na sesjach!

Ana - jeszcze bardziej zakręcona niż zwykle? to ja sobie nie wyobrażam ;) A z Czarkiem to ja poszłabym do alergologa.
 
caroline dzięki za odpowiedź. tylko pewnie w sklepie fryzjerskim zapłace majatek, co? ja mam zwykła za 100 z allegro i pewnie jeszcze by pociągneła trochę tylko mi spadła chyba z milion razy juz i ten plastik który zabudowuje płytki do prostowania sie połamał, długo sobie radziłam z jedną wypadającą płytką, ale z dwoma nie ma szans:p
 
magda - tak, to fakt, w sklepie fryzjerskim takie rzeczy są droższe, ale opłaca się dać za taką jakość! Ja kupiłam moją 5 lat temu (jak jeszcze byłam niezależna finansowo, bez obowiązków itp.), teraz też pewnie zastanawiałabym się nad sprawieniem sobie takiego prezentu :)
Na pewno szukaj takiej z ceramicznymi płytkami - najmniej niszczą włosy!
 
caroline jak masz chwile podrzuć jakims linkiem z allegro bo jest tego tyle, że ja wysiadam..narazie patrzę na firme remington, dobre to?
 
reklama
Magda - to jest ta, którą ja używam od 5 lat :)
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy - sprzedawcę i cenę wybierz sobie sama :)
Ale powiem Ci, że jestem w szoku, bo ja kupowałam ją za ponad 200zł - jak ceny przez ten czas spadły...


EDIT: kupiłam ją wówczas właśnie w sklepie z artykułami fryzjerskimi, polecił mi ją fryzjer z salonu Trendy w Krakowie http://www.trendyhair.pl/
 
Ostatnia edycja:
Do góry