reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Marta trzymam kciuki !! Musi byc dobrze... !!

Ja dzisiaj tez do gina na rutynową kontrolę. Stawiania brzucha u mnie sie pojawiają tylko czasem jak wiecej pochodze albo za długo posiedze, wiec mam nadzieje ze obejdzie sie bez tych leków.
Ja w ten weekend nie mialam szkoly, wiec w sobote bylismy na hali, w kwadransie na obiadku a potem na skwerku na krotkim spacerku, mały zachwycony bo był jakis zlot motorów, wiec stał i nie mogl oczu oderwac :-) hehe Wczoraj bylismy w akpolu i tesco, nałaziłam sie cholernie, az wieczorem cała obolała i spuchnieta byłam, no ale juz praktycznie wszystko mam, teraz trzeba torbe spakowac i wszystko przygotowac. Jeszcze tylko teraz w tygodniu po szafe musimy podjechac, bo sie nie miescimy z ciuchami. A za tydzien i za 2 mam szkole, wiec musialam zalatwic teraz wszystko, bo pozniej juz pewnie nie dam rady... Ale ta kasa ubywa.... ehhh ja nie wiem jak my sie ogarniemy jak juz urodze...
I ogolnie fizycznie juz nie daje rady, chwile pochodze to zmeczona, bol kregosłupa, zeber i nog... Siedziec tez za długo nie moge bo zaraz zebra bola i mała sie wypine we wszystkie strony...
Iza ja sie tak nastawiłam na tą sesje z brzuszkiem, a teraz sie czuje taka cholernie nieatrakcyjna, brzydka i w ogole, ze nie mam ochoty na zadne zdjecia, ale w sumie chciałabym bo juz w ciazy wiecej byc nie planuje... ehh

Marta czekam na info co i jak ! trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
No i plamię żywą krwią nie dużo,ale coś chyba jest nie tak.Czekam na koleżankę,bo Grzesiek w Warszawie i jadę do szpitala.Oliwka zostaje z kuzynką.Cała się trzęsę :(

Mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku!

Wiem, wiem, że jak się wchodzi z maluchem to jest za free. Małż tam pracuje. Tylko nie był w stanie powiedziec czy rozrywka to już dla małego czy jeszcze nie.. ;) Ale to w nagrodę po przeprowadzce :-D
 
Dziewczyny wróciłam...Niestety nie urodzę...serduszko nie bije...Więcej opiszę zaraz na zamkniętym...Jestem załamana
 
Dzięki jakoś się trzymam...Teraz mam cel zmiana mieszkania :) głupie to,ale muszę się czymś zająć,bo inaczej to zwariuje,bo wiem jaka jestem...
 
reklama
Do góry