reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej! U mnie nastał bardzo nerwowy czas. Szukamy mieszkania, kłócimy się z teściami, dzieciowi wyżynają sie ostatnie ,,bolesne" ząbki i oczywiście obydwoje studiujemy.

Przylookałam w Loopys ten basen z kulkami. Czy on jest odpowiedni dla 10cio miesięcznego? Niby mały siedzi. Ale nie raczkuje ani nie chodzi. Przewraca się z boczku na boczek i pełza.
oj bardzo współczuje Melodie afery ....i ząbkowych boleści..Izus Tobie też)
mam nadzieje , że szybko uporacie się zproblemem mieszknianiowym...


Dzień doberek

Melodie współczuję problemów z teściami.My też szukamy mieszkania,ale na szczęście moi teściowie są daleko :)

Wczoraj byłyśmy w zoo z Oliwką i moją koleżanką.Pogoda była super.Później zaliczyłyśmy wspólny obiadek i pojechałam po Grześka,bo skończył szkolenie :) a wieczorem to już nic nie robiłam.Zaraz się myjemy,ubieramy ,zjemy śniadano i gdzieś zmykamy :) No i za 3 dni mam w końcu wizytę u lekarza

Miłego dnia
Marta fajnie z tym zooooo, jupii!!!
czekam na relacje zod gina:)

u mnie śnieg....wczoraj padal deszcz i wiadomo jak wygląda ...dzisiaj w końcu wynurze się zdomu bo świeci slońce i jakoś musze sie naładować pozytywnie.
zabukowałam bilet , wracam 2 kwietnia to jak się ogarne z checia się wybiore na jakiś plac , niestety chyba gdańsk sobie odpuszcze bo volwiacza Tomek zabiera a opelak sprzedałam w tamtym tygodniu i znowu czeka mnie jazda autobusowa.Melodie z checia poznam twojego szkraba , mój mniejszy w tym samym wieku ..prawie może sie poturlają razem np. Elefun????

Izus powodzonka na sesyjce...czekam na fotki ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :-)

Melodie: współczuję przejść z teściami, i powodzenia w szukaniu mieszkania.
Ana: a u nas pogoda do d... :confused2: przynajmniej w Gdańsku.
Kasia: dzięki za informacje, na pewno skorzystam:tak:
Marta: jak zwierzaki po zimie w zoo, rozleniwione?? Ciekawe jak tam Twoje maleństwo się miewa :-)??
Emka: co tam u Ciebie?
Iza: powodzenia, efekty pewnie będą takie jak zwykle :cool2:

U nas dziś leniwy dzień, chociaż mam plan zrobić zaczyn, a jutro chlebek wyprodukować :-) W środę idę na rozmowę w sprawie praktyk, i pewnie od poniedziałku zacznę - ale mi się nie chce :eek:
 
cześć Lasencje,
u nas lepiej, jestem ostatni tydzień w pracy, z nadchodzącą wiosną idę na zwolnienie, w szkole szkalratyna dalej się rozprzestrzenia, więc nie ryzykuję, zresztą znacie sytuację w mojej pracy z rodzicami dzieci, więc nie będę się stresować, akurat będzie czas na wiosenne porządki do których nie mogę się zabrać i wiosenne spacerki oczywiście też :laugh2: S wrócił wczoraj wieczorem z pracy, dziś od rana pojechaliśmy zawieźć małą do przedszkola i do sklepu po częsci do jego samochodu i już mnie zostawił w domu sam pojechał grzebać przy swoim aucie bo jutro wieczorem znowu do pracy, a na dziś wieczór już się umówił z kumplem co się dawno nie widzieli... oo, i tyle się widzę z własnym mężem :cool2:

Iza -udanej sesji, czekamy z niecierpliwością na rezultaty! na pewno też się skuszę :laugh2:

Melodie - współczuję nerwówki, dużo cierpliwości dla Ciebie!! my też będziemy pewnie myśleć nad zmianą mieszkania na większe, ale na pewno jeszcze nie teraz, już teraz na 100% bliżej rodziców i rodziny!!

Magda - też się piszę na ten plac zabaw w Tesco, toć mam rzut beretem! ale jak w tygodniu to ma wypaść to może być w przyszłym? będę już na zwolnieniu to wpadnę, bo tak to jeszcze praca praca praca...

Ana - ale na stałe już? czy tylko na czas jakiś przyjeżdżacie?? fajnie, ja mogę dojechać do Gdyni to się może spotkamy większym gronem, ciepło już będzie, przyjemnie...
 
Dziuba z miła chęcią....ja zostaje napewno do świąt , mysle , ze troszke bede bo muszę uchologa Czarka załatwic i swojego ginka ...zachaczymy się gdzieś w przelocie ...
dobrze , że sobie prace odpuszczasz, jeszcze ta szkarlatyna ...trzymaj sie kochana

Cris mniam mniam chlebek wlasnej roboty pycha ...ja dojrzewam do upieczenia drożdzowki , he he na razie tylko przepis mam ...he he ale musze się koniecznie zmobilizowac bo koleżanka ma przyjechaĆ tu z Bergen a chyba z dwa lata się nie widzialyśmy")
a gdzie praktyki ?
 
Praktyki w szkole :sorry: a potem w poradni rodzinnej:tak:
A chlebek, bułeczki z czosnkiem i może focaccia:tak: dorwałam na tej stronie, i w ogóle cały czas tam mam nos wetknięty :-D Moje wypieki normalnie raj :-)
Dziuba: dobrze, że na zwolnienie idziesz, przynajmniej tyle stresu nie będziesz mieć.
 
Melodie, w Loopys jest kącik dla takich maluszków, odpowiednio ogrodzony, żeby się nie rozpełzły :)) Większe dzieci raczej tam nie bywają bo się szybko tam nudzą. Myślę, że sobie Twoje dzieciątko tam poradzi spokojnie.

:-D Tylko jak ja na zaspę dojadę z tego mojego wygwizdowia ;)

Melodie - współczuję nerwówki, dużo cierpliwości dla Ciebie!! my też będziemy pewnie myśleć nad zmianą mieszkania na większe, ale na pewno jeszcze nie teraz, już teraz na 100% bliżej rodziców i rodziny!!

A my jak najdalej. Mieszkamy z teściami.. Tzn w jednym domu, bo wszystko inne mamy oddzielne ale i tak nie da się czasami wytrzymać. Szukamy jak najdalej od nich bo moi rodzice (mimo, że mieszkają dwie ulice dalej) wpadają do nas po pracy a więc samochodem i nie widzą problemu żebysmy mieszkali gdzieś ,,po drodze z pracy" ;))
 
melodie my byliśmy w loopys z Damianem jak miał 10 miesiecy, tylko on juz chodził, więc mógł wejść wszedzie. basen jest spoko, jest jedna zjeżdżalnia, duże klocki i taki bujak. polecam iść z jakąś koleżanka co ma starsze dziecko, bo wtedy wy wchodzicie za free, jak jak byłam z Iza, to płaciłam całość za Damiana 39 zeta.

Iza czad:) zazdroszcze mozliwości ogładania takiego maleństwa:)!!

Dziuba dla mnie może byc przyszły tydzień na zabawy w tesco:) też uważam, że urlop Ci sie należy!!

chris u nas na zaspie tez pogoda do dupy, choć może i lepiej, bo Damiano dzis gorączkuje i i tak nigdzie nie pójdziemy, a tak byłoby żal siedzieć w domu jakby słońce świeciło:) masz praktyki jako nauczyciel?

my w weekend byliśmy u teściów na noc, posiedzieliśmy troche i pogadaliśmy i popiliśmy;) hihi
miłego dnia i wam słonka życze
 
Hej lasencje,
ja jestem ale mam dużo teraz spraw na głowie, chętnie się wybiorę do Tesco czy Loopiego, mi w sumie wsio ryba gdzie oby mały człowiek miał gdzie się wyżyć.
U nas ok, odpuściłam teraz półprzedszkole,bo nie chcę żeby coś złapał.
Buziaki dla chorych :*
Iza jestem pewna,że efekty będą powalające - jak zawsze :)
Marcia czekamy na newsy o bejbiku:)
Dziuba to świetnie,że będziesz na zwolnieniu, zobaczysz,że to poprawi Twój nastrój i samopoczucie co przełoży się na lepsze relacje damsko-męskie.
Melodie współczucia serdeczne, nie ma to jak święty spokój czego życzę.
Cris ja muszę do Ciebie tam zjeżdżać na spacerki :) i życzę spokojnych praktyk !! Daj znać smskiem jak będziesz gdzieś się wybierać z dziećmi na spacerek .
Ana udanego spotkania po latach !! i czekam na spotkanie tu w pl jak się ogarniesz:)
Jak którąś ominęłam to tylko dlatego,że czasu brak na czytanie.
Buziaki i miłego dnia, słońca nie ma ale za cieplej:) to już ogromny pozytyw!
 
No i plamię żywą krwią nie dużo,ale coś chyba jest nie tak.Czekam na koleżankę,bo Grzesiek w Warszawie i jadę do szpitala.Oliwka zostaje z kuzynką.Cała się trzęsę :(
 
reklama
Do góry