reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej Magda kupiłam w acpolu ten kubek lovi o 10zł taniej niż w smyku :szok: , spodobał się Tymusiowi:))) Myślę,że w przyszłym tygodniu skoczymy do tesco na ten plac tylko ja najpierw zobaczę czy on jest też dla takich maluchów ,bo może się okazać ,że jest 3+.
 
reklama
Ana ucałuj swojego dzielnego mężczyznę małego, wielki postep!! :)

emka - ten plac zabaw jest już na dobre otwarty?? ja bym się też kiedyś z młodą wybrała, ona to w ogóle nie chodzi na takie atrakcje :/

ja sie znowu pokłóciłam z S, cholera mam dosyć że ciągle ryczę przez niego nawet jak jest w pracy :wściekła/y:
 
Ana - gratulacje, jak szybko się Maciuś rozwija :)) Wycałuj go ode mnie!

Marta - no koniecznie Cię wezmę ze sobą, powiem, że jesteś mój talizman na szczęście :)))

Dziewczyny co to za plac w Tesco? Może u nas w Gdyni też jest?

Właśnie zarekwirowałam oba taborety z pokoju dzieci. Wysłałam Pat do swojego pokoju bo odmówiła sprzątania rozrzuconych płatków. Sprzątam sobie i słyszę że mnie woła. Weszłam a ta skubana przystawiła sobie taboret do łóżka piętrowego i już siedzi na łóżku DD :O Zawał murowany...

U nas też bajki włączam tylko jak idę się kąpać, siedzi wtedy jak zaczarowana przed tv i nie broi. Jak miałam więcej pracy przy obróbce zdjęć i musiałam nad nimi posiedzieć w spokoju bez szarpania za ramię co chwilę i wiecznego "mamooo, mamooo" to też włączałam. Ale staram się ograniczać do minimum. Czasem jednak jak troszkę poluzuję to potem dzieciaki strasznie to wykorzystują ;)
 
Też dołączam się pytania Iza : w którym Tesco jaki plac ?? :-)

Dziuba: życzę Ci cierpliwości!! :tak:

Iza: my musieliśmy zainstalować w końcu, drabinkę do łóżka piętrowego (już rok) bo dzieci gdzieś bokami się wspinały, szczególnie Antoś jak małpa wisiał, więc drabinkę trzeba było zrobić oficjalną drogą na piętro łóżka :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej! U mnie nastał bardzo nerwowy czas. Szukamy mieszkania, kłócimy się z teściami, dzieciowi wyżynają sie ostatnie ,,bolesne" ząbki i oczywiście obydwoje studiujemy.

Przylookałam w Loopys ten basen z kulkami. Czy on jest odpowiedni dla 10cio miesięcznego? Niby mały siedzi. Ale nie raczkuje ani nie chodzi. Przewraca się z boczku na boczek i pełza.
 
Dzień doberek

Melodie
współczuję problemów z teściami.My też szukamy mieszkania,ale na szczęście moi teściowie są daleko :)

Wczoraj byłyśmy w zoo z Oliwką i moją koleżanką.Pogoda była super.Później zaliczyłyśmy wspólny obiadek i pojechałam po Grześka,bo skończył szkolenie :) a wieczorem to już nic nie robiłam.Zaraz się myjemy,ubieramy ,zjemy śniadano i gdzieś zmykamy :) No i za 3 dni mam w końcu wizytę u lekarza

Miłego dnia
 
reklama
Melodie, w Loopys jest kącik dla takich maluszków, odpowiednio ogrodzony, żeby się nie rozpełzły :)) Większe dzieci raczej tam nie bywają bo się szybko tam nudzą. Myślę, że sobie Twoje dzieciątko tam poradzi spokojnie.

Mojej córze chyba też się jakieś zęby wyżynają, mam nadzieję, że mądrości bo już którąś noc z rzędu się drze jak stare prześcieradło. Normalnie już jak zombi chodzę. Narzeka na stopy, trze jedna o drugą, może ją swędzi (ale nie widzę zaczerwienienia), może jej drętwieją albo bóle wzrostowe? Tłumaczę że nie musi wrzeszczeć tylko niech mnie zawoła, ale gdzie tam wrzask jeszcze większy...

A jak tam nasze ciężaróweczki po weekendzie?

Zaraz jadę na sesję noworodkową 3-tygodniowej Matyldy, już się doczekać nie mogę! Zatem miłego dnia cioteczki!
 
Do góry