reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

My już też wstałyśmy.

Zaraz się zbieramy do księgowej muszę deklarację Vat podpisać i iść na pocztę,bo wczoraj nie dałam rady wysłać przesyłek.

Natalia wszystkiego naj dla mamy :)


Nie chce mi się wychodzić w taką pogodę im szybciej wyjdę tym szybciej wrócę :)

Miłego dnia
 
reklama
Hej, hej Kochane :-)

Martyna: jeszcze trochę Ci zostało :-) i za niedługo mała już z Wami będzie :-)
Dziuba: odpoczywaj ile się da :tak:
Iza: a mi najgorzej z teorią idzie :-( Jazda bez problemu, a teoria... ciągle coś zapominam :wściekła/y:
Emka:mi też ta pogoda "ciąży" głowa mnie boli, i ogólnie cały czas bym leżała - a tu nie da rady leżeć:crazy:

My dziś nie wychodzimy z dziećmi, bo mam tu kurtki bez kapturów, więc wolę nie ryzykować. Wracam dziś do swoich chłopaków, a starszaki na weekend u babci zostają :-) Jutro do szkoły i w niedziele - a tak mi się nie chce :-(
Co do bajek, to my mamy max 2h dziennie - a reklamy zawsze przełączamy - bo to najgorszą sieczkę z mózgu robi.
 
Ostatnia edycja:
Martynko on chyba za dużo tv ogląda, bo to z reklamy chyba biedronki więc już mu się już mózg śmieciami zapełnia:(
A to cykolia... to z reklamy tesco :-) To akurat wiem i sama z nim mówiłam. hehe. Chodziło mi o jego powiedzonka takie na co dzien, znaczy jak sie z nim rozmawia czy cos a on nagle jakis smieszny tekst powie :-)

Emka juz zaczynasz odpieluchowywanie?? U nas problem w tym ze mały nie robi siku co jakis czas wiecej, tylko w mniejszych ilosciach co kilka-kilkanascie minut... Jak chodzi bez pampka to mam co chwile mokre plamy na podlodze... No i ostatnio jak mu majtki zakładałam to była afera ze on chce pampersa... A najgorsze ze ja teraz nie mam siły na to wszystko... ehhh
 
Cris - rozumiem Twój ból, też mam jutro szkołę :wściekła/y:

co do bajek - moja ledwo co oczy otworzy i pierwsze słowa "MAMA BAJKI", ja już nieugięta, S jej włączał długo i tak się przyzwyczaiła, teraz już wie że najpierw sie myjemy ubieramy i do śniadanka na chwilę bajki, potem do przedszkola, a po powrocie to już właściwie tylko Dobranocka i finito :)

Martyna - też jestem za odpieluchowaniem w lato, jak ciepło to łatwiej!
 
Młody nie siusia co chwilę tylko właśnie raz na jakiś czas większą ilość, właśnie zrobił ....duuuuuuuuuuużo , a przez 3 godziny za nim chodziłam i pytałam czy chce siusiu itd... no nic, jakoś trzeba zacząć, teraz popróbuję i znów za jakiś czas zeby się nie zraził,że to jakieś zło konieczne. Ja staram się jak najmniej tv włączać, muzykę puszczam i jest ok.
 
Martynko on chyba za dużo tv ogląda, bo to z reklamy chyba biedronki więc już mu się już mózg śmieciami zapełnia:(
dziś wiejeeeeeeeeeeeeeeeee:( a chciałam gdzieś się wybrać...to zostaje szybki spacer po osiedlu.

Ja dziś mam pierwszy dzień bez pieluchy....zapewne się nasprzątam:(
trzymam kciuki mam nadzieję , że nie bedziesz musiała zbierać nic z dywanu , he he, powodzonka!!!
A to cykolia... to z reklamy tesco :-) To akurat wiem i sama z nim mówiłam. hehe. Chodziło mi o jego powiedzonka takie na co dzien, znaczy jak sie z nim rozmawia czy cos a on nagle jakis smieszny tekst powie :-)

Emka juz zaczynasz odpieluchowywanie?? U nas problem w tym ze mały nie robi siku co jakis czas wiecej, tylko w mniejszych ilosciach co kilka-kilkanascie minut... Jak chodzi bez pampka to mam co chwile mokre plamy na podlodze... No i ostatnio jak mu majtki zakładałam to była afera ze on chce pampersa... A najgorsze ze ja teraz nie mam siły na to wszystko... ehhh
Grtaki dla Rafcia , zaczyna sie rozkręcac z mówienie , superowo , no wiadomo ,że dzieciaki są jak gąbeczki , chloną wszystko dookoła i to dzieki nam ......ja nie raz słysze Czarka to wiem , że niektóre teksty to ma moja jak nic !!!
Martyna: a może na lato spróbuj go od pieluchy odzwyczaić. Jest ciepło, i w ogóle wszystko łatwiej przychodzi ;-)
dokladnie jak cieplej to łatwiej , bo latal na samych majtach ..oj cięzkie czasy z tm odpieluchowanie jak sobie wspomne ...
Martynka może weź spróbuj go teraz przypilnować bo jak urodzisz to dopiero będziesz zanachana i nie dasz rady mu tyle czasu poświęcić

Emka to szacun , pewnie , że ta tv tylko ogłupia ,u mnie często bajki i jeszcze komp dochodzi bo Czarek lubi pograc sobie w gry ...na marginesie to zaskakuje mnie , że sam sobie włącza i wybiera języki a ostatnio na tapecie robi wypieki i koktajle jakieś babskie gierki wybiera ...
oczywiście wszystko pod kontrola

a chciałam sie pochwalić Maćko stoi sztywno , trzyma się jak patyk za rączki tesż i tak fajnie stepuje , sam się cieszy , ze stoi , he he

buźka , własnie slysze , że się budzi z drzemki
pa
 
Ostatnia edycja:
My też jakiś czas temu się zapomnieliśmy z bajkami, bo ich troje i przynajmniej jako taki spokój był, a teraz bardzo się pilnujemy - i też wybieramy bajki.
Dziuba: całe szczęście jutro w szkole jestem od 9-14, ale w niedzielę, od 9-19.30 buuuuu
Ana: gratulacje dla Maciusia :-)
 
Ostatnia edycja:
Maciejko dzielny chłopak! gratki!!!
Nie jest tak,że nie ma tv wcale ale ograniczam na maxa ile można, czasem włączę baję jak już jest skrajna sytuacja...np. ostatnio mamy Krecika :)
 
reklama
hej laseczki :)
ale wieje..masakra, my dzis też z domu nie wychodzimy. wczoraj jak byliśmy na spacerze, to jakis Indianin grał Damiano podszedł i zaczął tańczyc..myslałam, że padne:)
ana gratki dla maciejki:) nie byłam wczoraj na zajeciach w baby cafe, więc nie odebrałam twojej bransoletki. ja też pamiętam jak Damiano pierwszy raz stanął w łóżeczku:) 26lipca:) hihi
miłego dnia
 
Do góry