reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dziuba przykro mi , nie martw się kochana i zlej temat , miłej nocki ...

Martyna boshe ja to brałam przy Czarku tyle , że dożylnie , maskara , po ścianach chodziłam ...
no mała rośnie super , fajnie ,gratki , grunt to dziewczyny nie denerwowawać się :-).
dobranoc
 
reklama
Dziubko :* i przytulasek! takie są czasem dni, nic nie zrobisz,że ta silna płeć nie zawsze rozsądna.

Martynko to w sumie dobre wiadomości :)

Zdrówko nasze! Ana śliczne kwiatki :)))
 
dziękuję Wam za miłe słowa, zawsze wiedziałam że lepiej sie ma jak się jest les :-D kobieta kobietę to zawsze zrozumie, a te chłopy to normalnie wywalić przez balkon!! dziś już humorek nieco lepszy, choć planowałam sobie przelać kasę od S z konta żeby sama se kupić prezent dla siebie i Martynki (a co, niech wie ile się wydaje na prezenty!!), a tu klops, nie mogę znaleźć listy z hasłami, wczoraj leżała na stole, wyszłam do pracy zostawiłam S z małą w domu, a wieczorem już jej nie było :wściekła/y: ale znajdę ją i pójdziemy zaszaleć, zwłaszcza że Tysia marzyła wczoraj o nowej lalce od taty z świecącą sukienką, a on mi tylko zadzwonił o 13 że jedzie do Łeby do pracy, mała u rodziców, a w domu 2pralki do powieszenia, kolejna do wstawienia, 2worki śmieci leżą, jego torba z ubraniami roboczymi zagraca wejście do mieszkania, góra naczyń błagających o litość, nie pozamiatane, no dramat :wściekła/y: a w nocy obudziłam sie jakoś przed północą i 3godz wierciłam się z boku na bok, więc znowu niewyspana i głowa boli od rana. Myślę że nie zdołam też pracować do końca czerwca jak planowałam, teraz za cel stawiam sobie Wielkanoc.

Martynka - ladnie malutka rośnie, oby te twardnienia sie tylko nie powtórzyły!! już tak Ci niewiele zostało, wytrzymaj Kochana!!
 
Hej kochane!

Ale Was zaniedbałam, szok, nawet nie wiedziałam że ten czas tak szybko leci...

Dziuba - jeszcze nie jest za późno, możesz się jeszcze na dziewczynki przerzucić jak Cię znowu wkurzy ten Twój :p

Martynka - trzymam kciuki aby się twardnienia nie powtórzyły i leki nie były potrzebne, może to ten stres spowodował? To teraz jakaś joga dla ciężarówek albo ćwiczenia relaksacyjne, oddechowe? ;)

Marta - mam wyrzuty sumienia, mieszkamy 3 ulice od siebie a widujemy się tylko "przechodnio". Wpadniesz do mnie w czwartek? Czy wygodniej Ci abym ja wpadła? Albo może jak pogoda dopisze to wznowimy naszą tradycję spacerową? :)

Ja się pochwalę, że wczoraj zdałam wewnętrzny z jazdy, jeszcze teorię pójdę zdać któregoś pięknego dnia i idę zapisać się do Pordu na egzamin. Pat miała ciężką noc, coś popłakiwała co chwilkę, więc prawie nie spałam, a jeszcze myśli mnóstwo na temat jazd, egzaminu, pracy, fotografii, terapii itd... Mam teraz głowę jak dynię ;)

Dziś ide do pracy, będę kleić dwa albumy dla szwagierki (wstyd mi, ale dopiero teraz się za to zabrałam), a w czwartek wieczorem jadę do Nowego na pogrzeb wujka, przy okazji rodzinkę dawno nie widzianą zobaczę.

No i okres dostałam. Ulżyło mi w sumie bo ostatnio strasznie mi odwalało psychicznie, już myślałam że świruję, a to PMS :D

Buziaki dla Was wszystkich! Miłego dnia i zaległe życzenia z okazji Dnia Babek :))
 
Iza - gratki egzaminu!! ten z jazdy trudniejszy, teorie tylko na pamięć wykuć, dasz rade!!

cholera no szukam i szukam tej listy haseł, była na stole, S mówi że ją widział rano, potem ja wyszłąm z domu oni zostali i wieczorem nie ma :wściekła/y: a jak wieczorem dzwonił to sie pytam czy jej nie przestawiał gdzieś to jeszcze z pyskiem na mnie że MAM JĄ ZNALEŹĆ I NIC WIĘCEJ GO NIE INTERESUJE :wściekła/y: kurw.... no chyba albo faktycznie polubię dziewczyny albo się z nim kiedyś rozwiodę, bo przecież nerwowo nie wytrzymam, nawet moje hormony buzujące nie mogą go usprawiedliwić!!
 
Hej, hej :-)

Iza: gratuluję postępów !! i ja muszę się zmobilizować i do PORD - u w końcu się udać :zawstydzona/y:
Dziuba: niestety komunikacja, między kobietą i mężczyzną jest znacznie utrudniona, prze różnice :tak: ale ze wszystkim da się uporać, tylko to cholernie dużo pracy :dry:

Martyna: fajnie,ze faceci o Was pomyśleli - u nas 30 bab i wcale nie jest fajnie, jak się kłótnie zaczną:wściekła/y:

U nas masakra, musiałam wziąć starszaki i do babci jechać, bo Antoś mi się cały czas w nocy budzi - co 3-4 h ale zawsze chociaż raz. Zrobiliśmy po raz kolejny eksperyment, i okazuje się, że jak mnie nie ma to młody całą noc śpi:wściekła/y: i nie wiem teraz jak sobie z tym poradzić, bo on w nocy narobi wrzasku i się kładzie, potem się reszta przebudza - a ja latam jak z pieprzem.
Zaraz się ubieramy i na spacerek uciekamy - miłego dzionka:-)
 
To ja dorzucę swoje trzy grosze - głowa od wczoraj mi pęka;/ dziś już wzięłam proszki,bo przez te zmiany pogody ja mam dosyć, dodatkowo młody swoje dorzuca- jest wyjątkowo uparty i ciężki charakternie a to dopiero początek.
Dziś rano nie miałam siły wstać z łóżka, potrzebuję urlopu i chyba wybiorę się do koleżanki do Wrocka na weekend.
 
helloł laski:)
Iza myślałam, wczoraj co u was, smsa chciałam pisac, ale jakos mi umknęło:) fajnie, że sie odezwałaś:)
Martynka dobrze, że szyjka trzyma, trzymam kciki, żeby twardnienia sie nie powtórzyły. Ja słyszałam, że takie twardnienia to skórcze.
Dziuba nie łam się:) facet to świnia:p hehe nasza piosenka z liceum:) nawet na naszym ślubie leciała szok:) haha. ja sie zrobiła tzw suka jeżeli chodzi o sprzątanie J. zostawi coś nie posprzątam..ja bym zostawiła te ciuchy, niech mu zgniją w tej torbie, to może sie nauczy..
Emka trzymam kciuki żeby głowa przestała boleć:) jak będzie miec nude daj znac wpadł mi do głowy pomysł pt: Park Oliwski;)
Kris dobrze zrozumiałam, że mały śpi super ekstra jak Ciebie nie ma w domu, a jak jesteś to się budzi? może jak się przebudzi niech mąż idzie do niego? chociaz pewnie i tego juz próbowałas..ile mały ma?
ale juz wiosna pachnie:) HURAAA
 
ehh, już mi przeszło. Nawet powiesiłam to pranie cholerne, bo ciuszki Martysi trzeba było uprać. Wiem że S ciągle w pracy jest, przyjeżdża do domu na dzień może dwa, ale w domu cholera też dużo trzeba zrobić a ja sama domofonu który nie działa od roku nie umiem podłączyć, dziury wywiercić jeszcze niestety też nie, chociaż jak tak dalej pójdzie to i hydraulike opanuję!! chyba wiosna mnie nastraja pozytywnieee!!!!
za to dziś dzień czuję się o 9 rano tak jak by już była 9 wieczorem... obudziłam się o 3.30 na siku i juz nie zasnęłam do rana, kumacie? ciągle myślałam o pracy, bo znowu zachowanie chłopców masakra a rodzice zero zainteresowania jeszcze z pretensjami do dyrekcji. Chyba faktycznie oleję temat i skorzystam ze zwolnienia, nie będę narażać zdrowia swojego i dziecka. A co potem to się będę później martwić...
 
reklama
dziuba, ja też nie mogłam się kiedys naprosic o zmiane żarówki..powiedziałam, że tata jest niedaleko i zaraz przyjedzie mi wkrecić (naściemniałam, że zadzwoniłam) od razu wymienił:p wasi faceci tez tak maja, że jak coś zrobią w domu to są dumni jakby niewiadomo co zrobili? haha mój tak ma, beka z tego nieziemska, mam mu dziękować bo garnek umył..no szok:D
dziuba śmigaj na zwolnienie i do mamki bedziemy się na ploty umawiać:)
mój krasnal śpi jeszcze szok..obudził sie o 7:30 zjadł kasze zwalił kupe i śpi:D
dziubas ja miałąm w ciąży skolei tak, że nie mogłam spać..zasypiałam mega późno..ja miałam wizyte w toalecie koło 2 zawsze;)
 
Do góry