reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Iza - dzięki, nie tym razem:-) Ale Tobie życzę super zabawy w klatce...Tygrysico:-p

Beata - miłego dancowania i pilnuj tam Izy, żeby kogoś przypadkiem nie zadrapała:-p

margerrita - no niestety, takie uroki karmienia maluszków :baffled: Cenna rada: nie zapominaj zażywać witamin :tak:

Martyna - dobrze, że USG wyszło ok, może teraz jak Mały ma Tatę przy sobie to wszystko jakoś się ureguluje ....
Trzymam kciuki za cierpliwość i efekty w szlifowaniu Męża!:tak:
A kręgle są super, grałam może ze 3 razy w życiu, ale miło wspominam:-)

DZIEWCZYNY - życzę super imprezki i czekam na relację! :-)
 
reklama
My daliśmy *** Grzesiek wrócił po 24 myslałam,ze z siebie wyjde bo miał być maks po 21 a tu cisza.Niestety mieli akcje przy przeprowadzce :-( wogóle szkoda gadać.Nigdzie nie wychodziłam od czasu urodzenia małej z Grześkiem(chodzi mi o jakąś impreze nie kino) a tu klapa na całej linii :-( :-:)-(
 
Marta, nie bój się, jeszcze będzie okazja, im promise :) Właśnie kombinujemy z Martynką jak tu ściągnąć cioteczki z BB na kręgle :D póki jej brzusio nie przeszkadza.
Co Wy na to baby?

Beatka - jak tam Tymuś?

Ja też miałam ciężką noc, młoda katar załapała i pokasływała i non stop do nas przychodziła a ja odnosiłam i tak w kółko.
 
Marcia nie przejmuj się , ja też od czasu urodzenia nigdzie nie densiłam. Tymek w nocy dostał katar i myślałam,że może tylko tak trochę ale jednak na całego poszedł więc nie mogłam go oddać mamie i pójść sobie w tany....

Okazało się,że katar związany jest z zębami-przebiły mu się jednocześnie dwie górne czwórki :shocked2: a trójki są na wylocie, dół też opuchnięty.... dodatkowo jeszcze mu kupka się rozrzedziła i co pruk to sos...zęby:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Widziałam fotki, musiałyście się super bawić, zazdroszczę!
Moja mama do 10tego ma zwolnienie więc mogę na 2-3 godziny jej zostawić młodego na kregle się piszę ...tylko ok.20tej kładę Tymka więc u mnie wchodzą w grę godziny popołudniowe.
Ja dziś mam syndrom dnia następnego, wczoraj byli znajomi z budynku obok i tyle wypiłam,że nie pamiętam kiedy poszli do siebie do domu, jak się rozebrałam i położyłam spać....ta whisky pycha ale zgubna:no:
 
Wszystkiego Najlepszego Dla Antosia z Okazji Urodzinek :-)

tort+czekoladowy.JPG
 
Chyba dlatego, ze mialysmy podajze tak samo termin, ale ja urodziłam dzien przed, a Ty prawie 2 tygodnie po :-)

A u mnie dalej brak weny, syf w domu a na dworzu pogoda że lepiej nie mowic :-D Nic tylko spod kołdry nie wychodzic :-D hehe
 
Antosiu - wszystkiego najlepszego z okazji 2 latek!


artystyczny-tort-urodzinowy-dla-dziecka-z-autobusem.jpg



Martyna - u mnie to samo... chyba na dziś sobie zatrudnię jakąś pomocną dłoń ;)
 
Ostatnia edycja:
Hello!!
Sto lat dla Antosia!!!!

Wpadam na chwilę,bo mam propozycję dla Was- wybieram się na takie warsztaty taneczne i chciałam Was zachęcić do wyjścia z domu :) zerknijcie:
4-fit
 
reklama
Hej, hej:-)

No dobra, to ja też napiszę: ostatni raz byłam "na parkiecie" jeszcze jak mieszkałam w Krakowie, a było to chyba na początku 2009 roku :shocked2: Nie wspomnę już nawet o tym, że od czasu urodzenia Młodego nie byliśmy jeszcze nigdzie, nawet w kinie :eek: Masakra!

Dziewczyny, ja już chyba nie wytrzymam... Czy to możliwe, że przez zęby Młody budzi się w nocy kilka razy, czasami nawet co godzinę? Nie pomaga niestety podanie smoczka, pogłaskanie... za każdym razem muszę go wyjąć z łóżeczka, przytulić i dać cyca :dry: Ma tylko te dwie dolne jedynki i nic nowego nie wychodzi:confused:
Taka sytuacja ma miejsce już od dłuższego czasu... a ja jestem przez to mega nieprzytomna cały czas i boję się, żeby go nie upuścić jak trzymam go na rękach.
Zresztą w dzień jest podobnie... ma bardzo duże trudności z zaśnięciem na drzemki:-(

Iza - możemy iść na kręgle, przynajmniej się pośmiejemy :-) No chyba, że któraś z Was jest zawodowym graczem :-p
Jak tam Pati?

Beata - jak Tymek? Kurcze, nie wiedziałam, że zęby mogą spowodować katar :szok:Człowiek to bardzo dziwna istota:tak:
Widzę, że jesteś fanką whisky jak mój A. Chyba musicie się poznać ;-)
Dzięki za zaproszenie, ale mój brzuch musi najpierw przejść WIELKĄ odnowę, zanim zacznie tańczyć, bo inaczej przestraszy niejedną osobę :sorry2:
Ale Ty idź, bo na tą nagrodę na pewno możesz liczyć: "Dodatkowo spośród wszystkich uczestniczek warsztatów zostanie wybrana jedna pani, charakteryzująca się największym kobiecym wdziękiem i otrzyma nagrodę niespodziankę od zespołu 4FIT" :tak::tak::tak:

Cris - spóźnione życzenia wszystkiego NAJ, NAJ dla Antosia! Buziaki!
 
Do góry