reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej :-)
Po USG brzuszka wszystko ok, wiec z tymi kupkami faktycznie wyglada na problem psychiczny... Ehh zobaczymy jak to bedzie dalej.
Z Patrykiem jeszcze nie do końca ok, odzwyczaił sie od tego, że po pracy tez trzeba cos zrobic. Na kwaterze po pracy jadł i spał, a tu dziecko nie daje, jak Tata wraca to synek chce sie z nim bawic, szalec itd, kapac tez musi tata, a do usypiania jest mama :-) Do tego jeszcze zrzędliwa zona czasem kaze cos zrobic, jechac na zakupy, chodzenie z psem tez teraz raczej do niego nalezy itd, wiec tatusiowi nie zbyt to pasuje, no ale musze go doszliwowac, bo za duzo wolnosci miał prawie przez 1,5 roku. No a jutro chciałabym bardzo wpasc na chwilke do tego Hormonu, ale Patryk z góry (mi po złosci oczywiscie) powiedział że nigdzie nie jedzie, a sama nie przyjade, bo nie chce po nocach autobusem wracac... No chyba ze jutro zmieni zdanie, w co watpie, bo trwa robienie żonie po złosci...
A jutro na 17.30 mam dentyste, a pozniej na 19 moja grupa ze szkoły idzie na kręgle i dzwonili zebym wpadła, ale nie wiem czy pojade, w zyciu w kregle nie grałam :-D
 
reklama
Ciekawa ta psychika naszych dzieci...dobrze,że usg czyste ale z drugiej strony nadal nic nie wiadomo i trzeba się domyślać...
Martynko a nie możesz taksą z powrotem do domu pojechać? my stwierdziliśmy,ze za taksę zapłacimy ponad stówę w obie strony więc lepiej to przepić ;) a ślubny będzie kierowca.
 
Marta, Beatka - super że będziecie :) Martyna - jak mąż ma foszki to wykorzystaj Marty propozycję. Najgorsze to pokazać takiemu chłopu jak się jest od niego całkowicie zależną. Powodzenia na kręglach :)

Może jeszcze któraś z dziewczyn się skusi? :))
Około 21 przyjeżdża po nas szwagierka i potem lecimy do Hormonu, więc albo możemy zrobić u mnie punkt wyjściowy albo już przy klubie?
 
Dzieki laseczki :-) Pogadam jeszcze z tym moim jak wróci z pracy i wtedy sie odezwe co i jak :-) Jak na razie na 17.30 mam dentyste...brrrr. Ok idziemy jesc z małym sniadanko :-)
 
No musze mu w koncu przypomniec, że przeciez ciężarnej się nie odmawia :-D he he he
Jeszcze prawie pół roku moge to wykorzystywac :-D

Ps. A Dominika jest w Gdyni? Może ona by się skusiła??
 
reklama
Aj tam Kasia - weekend jutro się zaczyna, dzisiaj wbijaj do Hormona ;)

Dominika do 2 listopada jest w Anglii... fajnie ma :D

Zaraz wrzucę na zdjeciowy nową fryzurkę Patki.
 
Do góry