reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ana jaka niespodzianka:) super,że przyleciał! teraz taka pogoda,że większość podziębiona, trzeba przeżyć... Zdrówka dla Maciejka! :* od cioci !

Miniu gratulacje i niech się zdrowo chowa!!
 
reklama
hej
dziewczyny jak to jest z urlopem wychowawczym, ja mam umowe do 31 grudnia niedlugo kończy sie macierzyński to mam wykorzystac swój u.wypoczynkowy czy napisac wniosek i wychowawczy, moga odmówic czy to bez sensu jak umowa mi wygasa z końcem roku?
 
Hello. Kto wpadnie do mnie posprzątac, bo sie zbieram od 2 godzin i nie mam weny i siły?? A syf jak nie wiem :-D
Musze pozmywac, wstawic ze 2 prania, odkurzyc, umyc podłogi i poscierac kurze, no i zmienic posciel, szafy tez błagają o poukładanie ciuchów, a jutro i w niedziele szkoła... Ehhh
 
Hallo laski gdzie Wy??????????????

No i troche dzisiaj porobiłam, a teraz cos mnie brzuch boli, chyba no-spe zapodam, Z reszta wg mojego gina miałam brac 3 razy dziennie, ale ostatnio jakos mniej boli, wiec biore tylko doraznie w razie czego. A moj M przed chwilą zawiozł Rafała do tesciow, bo on rano na 7 do pracy (odrabiają 12tego), a ja na 8 do szkoły... Ehhh... No i troche zła jestem, bo myslałam że kurier przyjedzie, bo juz o 8rano paczka była w Gdansku i pisze "w doręczeniu", a tu ani kuriera ani nawet telefonu :-( Buuu a sie nastawiłam, że dzisiaj bedzie :-)

Ehh ide sobie jakas herbatke zrobic i pozbierac Rafała zabawki, bo pewnie dopiero w niedziele wroci do domku.
 
Martyna to ty masz raj .....cisza spokój .....he he u mnie teraz kocioł na maksa trzecie dziecko mi przybylo i cieżko mi to okiełzna bo normalnie chłop sie na maksa doklada do bałaganu i syf nie z tej ziemi , padam na mordke , jeszcze mam pobódki o 4-5 rano ze strony Macka , zapchany nosek i taki przez te przeziębienie niespokojny , przed snem zrobilam mu inhalacje , moze cos mu ulzyłam ....

a tak na marginesie to sie nie forsuj kobieto bo zejde tam do ciebie z pasem :)ja taka glupia bylam , że 18 czerwca sie pakowalam do pudel i sprzatalm a 19 co ??????
nie wiem czy wam pisalam o jego zielonych kupkach i bolach brzucha , po zrobieniu wszystkich mozliwych badań wykluczono infekcje i inne zostala alergia pokarmowa , tyle ,żeby to stwierdziic ja pojechalam na testy , o matko nie maial pojecia , że jestem na tyle rzeczy uczulona , oczywięcie przekazałam małemu to juz w plodzie , stwierdzial , że to alergia krzyzowa i opracował menu , jeśli chce karmic piersią , praktycznie nie moge jeśc kurczaka ani nic od kury, wolowiny wieprzowiny cieleciny , nabialu , nic od krowyGRRRRR:(, orzechów , czekolady , owocow cytrusowych, soczewicy , selera , natki pietruszki , w sumie to juz nie pamietam , bo jeśc mogę: indyka krolika gęś a no i perliczke i bażanta, he he kto ma na obiad to z checią sie do was wbijam:)i pije mleko kozie , blee i sojowe dodaje do kawy , powiem wam , że duze wyrzeczenie , zęby mi pojda w mig ....jak przestane karmic to maly ma dostawac nutramigen, ciekawe jak to przyjmie , ?:(no i jadę na indyku codziennie....mam dosyc....
 
Ana ty się ciesz,że teraz stwierdzono to uczulenie a nie za rok- moja koleżanka miała podobny problem z córeczką- mała co jakiś czas takie kupki zielone, temp, itp- pediatra oczywiście,że to grypa jelitowa, że to ząbki...po kilku miesiącach jej córeczka nabawiła się szczeliny odbytu i ma bardzo silną alergię na mleko krowie ... córeczka nie ma jeszcze 1,5 roku a już jest obciążona do końca życia chorobą,bo podobno tą szczelinę można zaleczyć ale nie wyleczyć.. Powiedz kochana czego się dla dobra dziecka nie zrobi?? trzymam więc kciuki za Was kochani a Ty jak skończysz cycuś to się "naprawisz"! zapytaj tego pediatrę jaki supement diety możesz przyjmować żeby się nie posypać. No i nie przejmuj się bałaganem, każda z nas go ma :)
I nie wiem jak z tym urlopem, najlepiej to chyba księgowa będzie się znała ... ja nie pomogę niestety:(

Martynko oszczędzaj się!!!!
 
dzieki Beata
11goaxg.jpg
za mile slowa , jesli chodzi o mleko to moge pic to kozie i sojowe....jakos sie przyzwyczjam powoli , ale kawa jest okropna , he he:)

dzisiaj kobieta z kadr mi zadzwonila i , że ma w pn przyjsc do pracy ja napisalam podanie( i cztery zdjecia:)) o przedlużenie o 2 tyg u.macierzyńskiego, bo jest nowe prawo od tegoroku , zgodzili sie a potem mam wziaśc urlop wypoczynkowy caly miesiąc i juz koniec naszej wspólpracy bo umowa wygasa , tylko ja sie zastanawiam , czy po tym macierzyńskim nie mogliby mi dac wychowawczego chociaż miesiąc do końca tej umowy , ale wtedy jeszcze mi urlop zostanie i musieliby dac mi kasę , w sumie taka trzynastka ...ale to juz bylo by przegięcie , co?
 
reklama
Do góry