reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cześć dziewczyny

Dominika mi jeszcze parę lekcji zostało, ale nie liczę, że zdam za 1 razem. Dużo zależy od egzaminatora. No ale zobaczymy jak to będzie.
Iza to widzę, że pierwsza kąpiel ma swoje skutki:-)
pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza, wiatr, brak słońca,:wściekła/y:
ah
 
reklama
Hej dziewczyny,
u nas sporo się dzieje ale za dużo aby pisać:) wszystko raczej w porządku.Tymo zdrowy tylko te kupki:( idę znów do pediatry zrobić małą aferkę,bo duphalac nie pomógł więc niech szuka przyczyny zatwardzenia( wszystko co mogę to robie, prawie nic biedny juz nie je i przepajany, oliwa do potraw, zero ryzu i innych zatwardzeniowych, bebilon comfort a juz ma roczek i powinien normalnie jesc!!!)

Caroline - cale szczęscie ,ze woda nie dotarła do wujka!!! szczęscie w tym nieszczęsciu! do czestochowy na kolanach !
Iza zdróka dla Was!
Minka pierwsze koty za płoty, poza tym oni oblewaja dla zasady, musza przeciez osrodki zarabiać:/
HAusa trzymam kciuki!
Ja gdybym miala teraz zdac to zapewne oblałabym z kretesem, kiedys bylo chyba łatwiej.
Jak cos pominęłam to przepraszam!
Pozdrawiam Was serdecznie.
Kurcze nawet na spotkanie aktywnych mam nie dotarliśmy, takie zawirowania losowe.

AAAAAAAAAA moja kotka została zapłodniona i bede miec kiciaki w domu- przez to wczasy odwolane,bo termin na ok. 1 lipca mamy... jak się wszystkie zdrowe urodzą to będziemy sprzedawać :)
 
Ostatnia edycja:
No właśnie, zaległe NAJLEPSZE życzenia z okazji naszego święta, Mamuśki :-):tak:

Martynka - a ja byłam wczoraj na spacerku, zaryzykowałam i okazało się, że pomimo tego wiatru było bardzo ciepło :tak:
Wysłałam Ci wiadomość na priv.

Dominika - grunt to się nie poddawać! Trzymam dalej kciuki!:tak:

Iza - DUŻO zdrówka! Co Wy takie chorowitki ostatnio jesteście, bidulki <przytul>

Hausa - tak, dużo zależy od egzaminatora, ale również wielka zasługą w tym jak jeździsz jest dobry instruktor! Poleciłabym Wam mojego super Andrzeja, dzięki któremu wszyscy zdają za 1 razem, ale niestety on jest w Krakowie:-)

emkajot - no to rzeczywiście masakra z tymi kupkami... zdaj relację jak tam po awanturce u pediatry...
Gratulacje dla kotki :tak:
A gdzie Twoja czekoladka na włosach? :-)
 
caroline to stare zdjecie,tu z ostatniej niedzieli:
9ureao.jpg
 
Mnie dzis pogoda dobiła i nic mi się nie chce.... A jak jutro tez tak bedzie to nie wiem jak to wytrzymam... Teraz pije kawe i jem ciasto bo dostałam 2 kawałeczki od babci z dołu :-)
 
witam wieczorowo:)
amkajot pikna buzia i fryzurka
he he rzeczywiście podobnie wygladacie , super:))))Karolina

mam nadzieję , że sparwa z kupkami szybko minie .
Martynka wElefunie 20 zeta -czas nieograniczony , konkursy, pokazy z balonikmi, malowanie twarzy.chyba po 15 najlepiej wpaść- w sobotę , w niedziele po jakis urodzinkach ale nie znam godziny.
ja na 80 % przyjadę

ja dzisiaj po wizycie u dentrysty , okazalo sie , że porcelanka mi pękla i sie ulamala z powodu przeciążenia , bo z boku tez mialam braki a ciaża przerwala mi dalsze zabiegi ....więć na razie wstawi mi tymczasową koronke a po ciaży jak dalej zaczne dzialać i uzupelniac mpoje koszmanr btraki wstawi mi juz porcelanke nową , bo terz mogla by mi tez pęknąć ...w.yglądam jak lala spod dworca, he he a izunia nasza kochana chce mi sesyjke zrobić:))))dobrze , że są photoshop"y i inne cuda:)))he he!!!!!
dobranoc
 
reklama
emka, twoje koty boskie. mi sie marzy tonkijski anajbardziej niebiesksi rosyjski.;-)
ale twoje brytyjskie cudne okropnie
na razie pass na zwierzaczki,bo nie dam rady, 2ka malych dzieci wystarczajcy hardcore...a duska oblewa test na pluszakach:-pi kotach mojej mamy:szok::szok:

moze za 2-3lata siersciucha sobie sprawie:tak:
jak ty sobie dasz rady z tyloma kocimi dziecmi:-Dwidok takich malenstw bezcenny:tak:
ahhh
ta pogoda dobijajaca, nawet nie jedziemy na czerwcowy lekend, nie chce ryzykowac siedzenia w jakim zapyzialym pokoju podczas deszczu i zimna:eek:

a cos fajnego typu dolina charlotty musi poczekaac na wiekszy pryzplyw kasy, bo teraz w baterie inwestuje:confused:pozza ty co za sens jak pogoda do d....

za rok wynajmujemy chate w hiszpanii na 2tyg:pierwszy wyjazd w 4ke!
cieplo, slonce, owoce morza i wino:-)
rooooozzzzmarzylam sie...zwlaszczaa To slonce i wino.
jednego nie ma ,drugiego nie moge:cool2:
 
Do góry