reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzięki za pamięć Martusiu :)

Dziewczyny, zostało nam mnóstwo ciasta po świętach, pewnie dziś też tego nie przejemy. Może wpadniecie jutro i pomożecie nam się z tym rozprawić?

Patusia całuje wszystkie e-cioteczki :)
 
reklama
Patrysiu:
Najlepsze życzonka,
dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego,
życia kolorowego
i wielkich wrażeń
przy spełnianiu marzeń!

Martyna, Patryk i Rafałek

I torcik dla Ciebie:
_dzieci_tort_barbie1.jpg



A ja się witam po świetach. Mój M juz rano pojechał, więc znowu sami, zaraz własnie kłade małego spac, a sama jakas kawke sobie trzasne :-)
 
Patrysiu
Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata...
Dla Ciebie ciepło słonecznego lata
Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie
Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie
Dla Ciebie kwiatki kolorowe
I marzenia deserowe...
Dla Ciebie wszystko co zapragnie dusza
Bo jesteś Aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!:)


5.gif


2017.gif
 
Witajcie :)
Czy mogłabym dołączyc się do Was :)? Jestem wejherowianką, mam na imie Sylwia, lat 23, mama 3-miesięcznego Filipka:) Na codzierń opiekuje sie synkiem, ale za pół roku planuje podjąc jakąs prace:)
Równiez dołączam się do życzeń dla Patrycji :)
 
Patuniu wszystkiego najlepszego od jeszcze jednej e-ciotki :-)

sylwik witaj :-)

ale luzik dzisiaj, jedzenia jeszcze sporo w lodówce, nie trzeba gotować :tak:
niedługo na spacer zmykamy
pozdrawiamy :-)


 
Hej ponownie :)

Jedni goście wyszli, niedługo pewnie wpadną kolejni. Między zmywaniem wpadłam podziękować w imieniu solenizantki za piękne życzenia urodzinowe :)

Kasiu - Pati czuje się świetnie, tym bardziej że jest w centrum zainteresowania a to akurat tygryski lubią najbardziej, zwłaszcza te malutkie :)

To co, wpadacie jutro na torta? Zapraszamy z Patusią serdecznie :)
 
reklama
I ja się przyłączam do życzeń dla tygryska
Urodzinki, urodzinki,
Wszyscy robią słodkie minki
Żyj nam długo i szczęśliwie,
Pomyśl czasem o nas mile.
 
Do góry