reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

hej laseczki:)
u nas choroba , w nocy Czarus sie krztusil i wymiotowal przez ten kaszel , ale teraz widze , że antybiotyk juz dziala....
dzieki dziewczyny za rady...
Carolina nie mam biopar. a tantum verde pryskalam przez kilka dni i nic nie pomagalo więc pojechalalm do lekarza i od razu z czarusiem imamy obydwoje antybiotyk, troche się go balam wziąść ale skonsultowalalm to jescze z moim ginemi mnie uspokoil....jakaś chorowita jestem w rej ciązy bo na poczatku tez mialam zapalenie oskrzli....
na wekend mialam męża , zepsul mi samochod , normalnie jak mi czegos nie odpali to się zalaMIE ..HI HI nie ymagam takiego cacka jak Marcia :)))......Marta super , grtaki , fajny zakup:)!!!!!
Iza mam nadzijee , że jur szyko obalisz....trzymam kciuki ...jak dla mnie to ulatwia sprawę a przy dwójce dzieci dobra sprawa:)
Carolina te kropleki na kolki dzaialaja ale trzba je stosowac systematycznie i podobno efekcior po dwóch tygodniach:))) co do dermatologa to nie znam nikogo ale alergolg myslę , że pomoże, Czarka zawsze ratowal z opresji , zawdzięczam mu dużo, prywatnie przyjmuje w redzie dr. krawczuk , 50 zeta za wizytę, szystko dokladnie wyjaśni i odkryje takie rzeczy , że będzies zadowolona, ludzie z helu do niego walą:szok:, ...

przepraszam , że się nie odnosę do wszystkich postów , buziaki dla wszystkich :)

Cris coroba zaatakowala:-:)wściekła/y:więc klops .....
 
reklama
Witam się z rana :)
Przez Grześka od 5 nie śpie,bo już o 5 chciał samochodem do pracy jechać tak się cieszy :) Poszedł na 7 to o 15 juz skończy.

Beata powiem Ci,że Oliwia już mi wsadza ręce do biustu i się tak wkurzyłam,że postanowiłam w nocy nie dać jej cyca.I obudziła się o 2 w nocy bawiła się ponad 2 h a potem usnęła.Teraz usypia sama i w 99% przesypia noc a jak się obudzi to dostaje wodę i dalej w kime.
Uważam,że jest już duża i cycuś jest już do ciągania nie do jedzenia.

ana zdrówka Biedny Czaruś.A jak tam synuś kopie?Co do samochodu to ja narazie tym nowym nie jezdze.Muszę wieczorem trochę pojezdzić jak ruch mniejszy,bo te audi jest wielkie w porównaniu do naszego poprzedniego auta...
Dobra zmykam do dziewczynek,bo kończą drugie śniadanko :)
 
Ostatnia edycja:
Hej hej,
Trochę nie jestem na bieżąco przez warsztaty komiksowe, za to jestem baardzo happy że mi się na nie udało załapać :-):-):-)
Chwilowo zbieram pomysły na scenariusz komiksu - 2 strony A4 - który muszę wytworzyć do kwietnia :szok: Dziewczyny, pomóżcie! :tak:
Gratulacje samochodu Marcia! My też będziemy zmieniać - na tą Octavię co pisałam. Kupujemy w Elblągu - mniejszy złodziej niż te serwisy trójmiejskie, a serwis też taniej o 25%. W sumie wychodzi nam na akcji zakup nowego - sprzedaż starego kilka tysięcy różnicy w porównaniu z Plichtą, więc opłaca się tam jechać, szczególnie że od nas z domu to 45 min zajmuje.
No i tyle nowości :happy2: Pozdrawiam!
 
Siemka Dziewczynki. U mnie brak weny i humoru... Od 2 dni napierdziela mnie ząb, a na razie nie mam kasy na dentyste i nie wiem co zrobic... Przeciwbolowe zadne nie działają...
Patryk wczoraj znowu wyjechał, wiec ogolnie do dupy... Dobrze ze chociaz za oknem wiosennie. Mały spi, ja ide kawke sobie zrobic...
 
Ostatnia edycja:
Hey
U nas dalszy ciąg choróbska. Tak samo jak u Ciebie Ania mój mały przez ten kaszel też wymiotuje. Dzisiaj włączyliśmy mu też antybiotyk. Mam nadzieję, że też mu szybko przejdzie. Ja też złapałam katar i się kuruję. Dobrze, że mam męża w domu, bo chociaż trochę pomoże.
Marciaag gratuluję zakupu i życzę dużo przejechanych kilometrów.
Martyna co do zęba to możesz też kłaść sobie okłady z rumianka, trochę złagodzi ból.
Trzymajcie się wiosennie
 
hej :-)
internet już nam śmiga aż miło, na razie nie rezygnujemy z upc, choć było już bardzo blisko do rezygnacji
Marcia super auto :tak: gratuluję skutecznego odstawiania, nam to slimaczym tempem idzie :zawstydzona/y:
Iza ja też na spacerek w Oliwskim chetna, ale tak jak Caroline o późniejszej porze ;-) bo musiałabym z Wrzeszcza tramwajem się dotelepać
Martynka a próbowałaś goździkami zadziałać? podobno skuteczne na ząbki

zdrówka dla chorujących maluszków i mam

dziś spacerek kolejny na nóżkach w poszukiwaniu krokusów i przebiśniegów, pogoda super i ma być coraz lepiej
 
witam z rana:)

Mirabelka znajdx coś dla mnie ...

Kasiu moze to banalne ,ale cos o dzieciach , cos co wam się przydarzylo śmiesznego /.....niepojetego ..hhhmmm
 
Witajcie dziewczyny....

a u mnie jakos do przodu wczorajszy dzien mialam przebojowy, wczoraj po 12 zadzwonili do mnie z pracy ze musze miec zaswiadczenie ze jestem zdolna do pracy jesli wracam ale w pore zadzwonili bo moj lekarz przyjmowal do 12 wiec bylo za pozno , a pozatym presja w pracy wszyscy maja do mnie protensje ze wracam i czy im zagwarantuje na ile bede w pracy ja na to ze niemoge niczego zagwarantowac tym bardziej ze jestem w ciazy i nigdy nic niewiadomo - przez to wszystko tak mialam dosyc ze w piatek ide do innego ginekologa i bede nakrecac aby dal mi zwolnienie bo moj obecny chce abym chodzila do pracy a zakladzie mnie tylko stresuja tylko pretensjami ... mysle ze tak bedzie najlepiej niechcialam zminiac lekarza bo to juz 20 tydz ciazy ale coz niechce sie juz tak stresowac ...
 
Hej ciotki-klotki!

Marta - złota dziewczyno - żyjesz? Dziewczyny Cię nie zamęczyły? Autko super!!!

Kasia - ja też uważam, że masz w domku dwa fajne maluchy z super pomysłami, poobserwuj je, pogrzeb w pamięci, na pewno znajdziesz wenę. Jak czasem nam piszesz co oni tam nie wymyślają to boki można zrywać :-D

Bogusia - a nie możesz chodzić do swojego lekarza tak jak zwykle a do jakiegoś innego tylko po zwolnienia? Może trafi się jakiś normalny, ze zdrowym podejściem do tego, że nie chcesz w ciąży pracować?

Ana, Cris, Monika - dużo zdrówka dla Was!

Mirabell - to dam znać jak znów mnie natchnie na spacerki poranne po Oliwie ;-)o zdrowszej godzinie.

Martynka - współczuję zęba, pewnie państwowo nie chcesz iść robić? A jakieś środki, proszki przeciwbólowe? Czy jest tak źle że nic nie pomaga?


Petunia mega marudna, uciekam na długi spacer, też poszukamy wiosny :-D Buziaczki!
 
reklama
Hej ciotki-klotki!

Marta - złota dziewczyno - żyjesz? Dziewczyny Cię nie zamęczyły? Autko super!!!

Kasia - ja też uważam, że masz w domku dwa fajne maluchy z super pomysłami, poobserwuj je, pogrzeb w pamięci, na pewno znajdziesz wenę. Jak czasem nam piszesz co oni tam nie wymyślają to boki można zrywać :-D

Bogusia - a nie możesz chodzić do swojego lekarza tak jak zwykle a do jakiegoś innego tylko po zwolnienia? Może trafi się jakiś normalny, ze zdrowym podejściem do tego, że nie chcesz w ciąży pracować?

Ana, Cris, Monika - dużo zdrówka dla Was!

Mirabell - to dam znać jak znów mnie natchnie na spacerki poranne po Oliwie ;-)o zdrowszej godzinie.

Martynka - współczuję zęba, pewnie państwowo nie chcesz iść robić? A jakieś środki, proszki przeciwbólowe? Czy jest tak źle że nic nie pomaga?


Petunia mega marudna, uciekam na długi spacer, też poszukamy wiosny :-D Buziaczki!

tez tak myslalam ale zobacze jaki bedzie ten lekarz niechce mi sie zbytnio chodzic do obydwoch lekarzy na raz
 
Do góry