reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

:-)hej dziewczyny

wiam nowa koleżankę:happy2:, Bgusia ja jestem w 20-21 tyg:rofl2:, termin mam na 18 lipca(25), ja to badanie mam ok.26 tygodnia robić:tak: bardzo wspóczuje wymiotów , mi to na początku dokuczalo , ale w poruwnaniu z pierwszą ciąża to lajt na calego:-Dteraz juz o tym zapomialam:cool:, ogólnie się dobrze czuję , maly kpie , rozszalal się na calego , tylko od wdóch dni mam taki bol glowy , że po scianach chodze , dzisiaj Czarek zostal w domu bo nawet nie mailam sily nogi podnieść z óżka , teraz troche się przespalal i cosik lepiej , ale masakre mialam wczoraj i rano:baffled:
Anja a jak u Ciebie ....:happy2:
Niestety z mieszkanienm lub wolnym pokojem nic nie wiem:no:
 
reklama
witajcie

Witam Bogusia!!

U nas dziś był rodzinny dzień pod znakiem sprzątania:tak: Także jestem lekko zmęczona, ale nie aż tak, jutro już sama zostaje z dziećmi i powoli zaczynam się przygotowywać do wyjazdu do teściowej-jedziemy w czwartek :-) i wracamy po świętach:tak:
Także, trzeba będzie rzeczy do kupy zebrać i na wakacje jechać :cool2:Przynajmniej trochę będę mogła pospać:happy2:

narazie, uciekam dzieciaki kąpać.

a to propozycja na piątkowy wieczór:-p
http://www.ekhoz.com/wp-content/uploads/2007/09/kamasutra.jpg
 
Dobry wieczór brylanciki.
Długo mnie nie było, ale to przez to, ze nie mogłam się zalogować, bo ja przez facebooka się loguję.
Pozdrawiam Was mocno i witam nowe forumowiczki
 
cześć kobitki :-)
mamo w boju wow, ale urozmaicenie, na kilka wieczorów nawet wystarczy :-D fajnie że sobie odpoczniesz w gościnie, sprawnego pakowania :tak:
bogusia witaj :-)
emkajot i jak? wózeczek dojechał?

dopisałam się na spotkanie organizowane przez BB i Johnsona, mam nadzieję że dojdzie do skutku :tak:
T. na firmowej imprezce, obkupił mnie w łakocie żebym miała jakieś urozmaicenie, chyba rozstroju żołądka dostanę jak to pochłonę ;-)
mam Sherlocka z R.Downeyem do obejrzenia ale raczej zostawię na jutro a poszperam sobie na allegro :-)

miłego weekendu :-)
 
Witaj Bogusia -
Moi znajomi jakoś pod koniec marca zmieniają ekipę w mieszkaniu (tj wyprowadzają się ich starzy lokatorzy i będą kogoś szukać, nie wiem czy już mają czy nie) - mieszkanie to kawalerka z osobną kuchnią i łazienką - na Siedlcach na ul. Skarpowej. Oni jeszcze chcą tam zrobić mały remont (podłogi nowe i wymalować). jak cię interesuje to napisz, mogę się dowiedzieć co i jak.

A my dziś ambitne plany na sobotę - D. z Piotrkiem pojechali oglądać ryby w Akwarium i Skody w Groblewskim. Potem skręcamy regał i jedziemy na jazdę próbną nową Octavią. A wieczorem Quantophoniq w PFB :D
 
Dzień dobry :)
jakie gorące tematy wieczorową porą hehe niezłe:)
Wczoraj wózek dojechał, zjedliśmy obiadokolację i pojechaliśmy go wypróbować do Tesco- oczywiście pieluch już nie dostałam, dzis podjadę na Karwiny to może się załapię. Wózio sprawdził się rewelacyjnie, jestem baaardzo zadowolona- zwrotny, lekki, swietnie się składa i jest rewelacyjnie mały po złożeniu. Wieczorkiem był popcorn i oglądanie Dextera.

Iza masz piękny poranek w Parku!!!! My w Oliwie dzis tez będziemy ale popołudniu.A z mieszkaniem u mnie cisza niestety...
Ja dziś od rana miałam spięcie z męzem - ja nie wiem skad oni pochodza!

hej hausa:)
Mamo- udanego pakowania i wyjazdu!
Mirabelko- po obzarstwie albo herbatka mietowa albo rapaholin;)
Ana ja mam meza w domu ale jakby go nie było- chyba wolalabym aby byl na wyjezdzie.
 
witam dziewczynki!
cudne słoneczko aż chce się żyć:-D
ja zaraz na zakupy do reala - kaszki, mleczko ... itp:tak:
a potem może do siostry się wybierzemy - niedaleko bo 5 min od nas ale za to las, pole, jeziorko a też Osowa ;) no i moje siostrzenice co uwielbiają bawić się z Amelką więc odpocznę :-D. choć plan pobiegać na orbitreku :szok:

pozdrawiam! paaa :-)
emakjot kliknęłam na wizaż ;-)
 
reklama
witam w słoneczną niedzielę :-D
kasia_z gratulacje!

ale tu pusto przez week........
właśnie położyłam Amelkę na drzemkę przed basenem... bo jak nie pośpi to nici z pływania tak marudzi.

uciekam się powoli szykować, zmykam papa
 
Do góry