reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Emkajot - u mnie często jest na drugi dzień, przeważnie rano jest w Gdańsku na rozdzielni, tylko zależy od kuriera jaką ma trasę i o której jest gdzie. U mnie zwykle jest 11-14
 
reklama
Emkajot ja zawsze zamawiam koperty i kurier GSL zawsze dzwoni do mnie ok 8 rano i mówi w jakich godzinach będzie :) jak masz numer nadawczy to sprawdz czy przesyłka jest już u kuriera GLS Poland
Mi się kiedyś zdarzyło,ze UPS wysłał przesyłkę zamiast do Gdyni do Krakowa i gdybym sama nie sprawdziła czy jest to bym cały dzień na darmo w domu siedziała,bo oni nie dzwonią o której będą...Dobrze,ze chociaż maile wysyłają z informacją,że jest do mnie paczka :)
 
Dzięki dziewczyny, już sprawdzałam na stronie gls ,że o 8.33- w doręczeniu. Nr tel nie podawałam więc nikt nie zadzwoni , paczka z Mikołajek Pomorskich więc chyba dziś będzie. To siedzę w domu. Marcia wiem o tym numerze z Krakowem, akurat wtedy zapisałam się do BB jak o tym pisałyście:)

Witaj bogusia007 :)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszytkie babeczki z trojmiasta pierwszy raz odwazylam sie tu cos napisac bo zazwyczaj siedze na sierpniowkach ale stwierdzilam ze pora zajzec na trojmiasto.....
 
Hej kobietki!

Dziewczyny mi padły, mam więc chwilkę dla siebie :-) Milenka odpadła już o 11 a Pat właśnie zasnęła na siedząco :-D:-D:-D hihihi.

Bogusia - witam w naszym gronie. Napisz coś więcej o sobie :tak:

Jutro znowu będę spacerować po ogrodzie Oliwskim... chyba zrobię sobie z tego cosobotnią tradycję. Rano jest tam tak pięknie i mało ludzi... Może ktoś kiedyś do mnie dołączy :confused::tak:
 
a wiec tak mam 27 l. jestem zGdańska jest to moja pierwsza ciaza z ktorej bardzo sie ciesze... termin porodu mam zaplanowany na 10 sierpnia ale teraz wszytko sie okaze na usg polowkowym. obecnie jestem na l4 juz od 19 stycznia przez moje mdlosci i wymioty jakie mnie meczyly i w sumie nadal wystepuja . moj ginek... chce teraz mnie od 22 powrocic do pracy a tak mi sie niechce. Jedno co mnie najbardziej cieszy to ze moj promyczek dobrze sie rozwija :) w nastepny tydzien id na badania glukozy morfologie itp z tego co slyszalam to ta glukoza feee ale da sie brzezyc. ok jak narazie tyle o mnie moze pozniej wam cos dopisze. tak wiec serdecznie was pozdrawaiam
 
Jutro znowu będę spacerować po ogrodzie Oliwskim... chyba zrobię sobie z tego cosobotnią tradycję. Rano jest tam tak pięknie i mało ludzi... Może ktoś kiedyś do mnie dołączy :confused::tak:
ja z osowy nie mam daleko, ale soboty zazwyczaj mamy zawalone ;)

Co do gls to rzadko od nich coś dostaję. a UPS zawsze do mnie dzwoni rano i mói mniej więcej o której będzie. widocznie zależy od kuriera jaki ma zwyczaj :-)

my już po spacerku, Amelka w łóżeczku szaleje pewnie zaraz uśnie. i czekam na gości ;-)

Bogusia - witam! :-)

miłego dnia!!
 
kochane mam proźbe gdybyscie wiedzialy czy ktos ma kawalerke lub mieszkanko do wynajecia w gdansk dajcie znac bo poszukuje gdyz musze zmienic lokum. z gory dzieki
ps. wszelkieinfo wysylajcie na meila skypa. lub na moj profil
 
Siedzę w domu i oglądam Dextera czekając na kuriera wrrr...
Bogusia glukoza jest do wypicia - ja wzięłam poł cytryny i wcisnęłam do kubka z rozrobioną glukozą i smakowało jak lemoniada:) miałam 50mg i nie musiałam być na czczo.
 
reklama
Dziewczyny ja też z prośbą lokalową.

Koleżanka koleżanki spod Krakowa dostała w Chwaszczynie pracę i poszukuje pokoju do wynajęcia albo małego mieszkanka w Gdynia (niedaleko od miejsca pracy). Podobno bardzo fajna i porządna kobietka.

Może coś macie albo o czymś wiecie?

Minka?


Dzięki z góry za każdy cynk.
 
Do góry