reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Antosiu Wszystkiego Najlepszego :tak:
W dniu, takim jak dziś,
życzę Ci:
Aby wszystkie fajne dni
w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się
do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było
porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny
co rozwiewa smutki ;-)



zdjecie0480.jpg


 
reklama
dziekujemy za zyczenia:)
Antek ma zapalenie bakteryjne fiutka a Jasmin ma jakas dziwną odmiane anemi i kiepskie wyniki,,,fajne urodzinki mamy:)
 
Nasz mały przystojniaczku - wszystkiego najlepszego z okazji 2 latek Antoś!!!

Ania - zdrówka dużo dla Twoich szkrabów.
 
hej hej:-)

Aniu dużo zdrówka, dla dzieciaczków i sto lat dla Antosia:tak:

a gdzie Was dziewczęta wywiało?? ja dziś sma bez lubego, właśnie sprzątnęłam meeega bałagan, wczoraj też cały dzień sprzątałam... a dziś wygląda jakbym ze 2 tyg palcem w domu nie kiwnęła:wściekła/y:

uciekam, muszę obiadek dzieciaczkom dać, miłego dnia;-)
 
Dzień dobry...
Sto lat Antoś!!! i pokłady zdrowia dla dzieciaczków Wild.

Ja wczoraj przesadziłam z JD i mam dziś kwadratową głowę:eek: , chciałam pójśc z małym na spacer ale stelaż wózka został w bagażniku i pojechał z mężem ... ciężki dzień... niech się szybko skończy.
 
No ładnie Beatka z moim mężem przesadzać? ;-)(też ma inicjały JD). Oblewacie koniec remontu?

Cris - no nie ma mnie, bo moja mama wspaniałomyślnie zgodziła się opiekować dziećmi do końca tygodnia. No więc z mężatym się tulimy jak dwa gołąbki :-) no i każdą wolną chwilę przy zdjęciach Martusi siedzę. Miała być dzisiaj sesja poślubna ale Marta odwołała... Mam nadzieję, że wszystko u niej si.
 
Iza ;-) wiesz jak jest :-D
powiedzmy,że opijałam...jakoś mnie naszło, przy filmie sączyłam i za dużo wysączyłam:wściekła/y:

Ja też marzę o małym odpoczynku od dziecka a moje rodzicielstwo przecież dopiero rozpoczęłam:sorry: oj oj...
 
Iza czyli dzieci zostały u Babci?? Patka chyba pierwszy raz na tak długo co??
A no ciekawe co u Marty...

U mnie nic ciekawego, własnie kawke sobie pije i wcinam ptasie mleczko (na chandre). Mały spi.
No i wczoraj przegrałam walke ze zlewem, rozkreciłam syfon, poczysciłam wszystko, ale było zapchane az w tej rurze co juz w sciane idzie... No ale mama przywiozła wieczorem krecika, wlałam na noc i dzisiaj jest ok o dziwo :-) No teraz za to minimalnie cieknie, ale tyle wytrzymam do soboty az patryk bedzie, miska podstawiona i ok. Dobrze ze moge ze zlewu normalnie korzystac...
No zdolna baba jestem :-D hi hi
 
Ostatnia edycja:
Martynka masz ukryty talent :-) super!
Ja na chandrę też czekoladkę z kawusią uwielbiam, ptasie mi sie ostatnio jakies trefne okazało i wolę alpejskie, jakaś dziwnie niesmaczna partia była:no:
zapisuję się z koleżanką na jakies fitness :) w czwartek robimy rekonesans w pobliskich klubach i do dzieła! Maż wspaniałomyślnie wpisał mnie w swój grafik wstępnie wtorki i czwartki po 18tej i od razu do czerwca się wpisałam żeby nie było;-)

6jpw1h.jpg
moje szczesliwe dziecko :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziękuje kobitki za życzenia i mile slowa.
Jaśminka miala dzis pierwszą rehabilitacje. bedziemy teraz duzo pracowac by dorównać rówieśnikom !! była bardzo dzielna-moze nie bedzie tak zle jak mysle;)
 
Do góry