reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Aredzimska - jak Ci na imię? Czy już pisałaś a ja nie doczytałam? A za futerkiem trudno się stęsknić jak mieszka kilka domów dalej ;-)
Co porabiacie lasencje że Was nie ma?
Już się melduję - Amanda :)
Za kotkiem tęsknię bo niby do rodziców blisko, ale jakoś rzadko tam jestem :) bynajmniej ostatnio przez te śniegi:)

A ja dziś lenia miałam i na obiadek do siostry mojej się wybraliśmy. Też mieszka niedaleko ok 5 min samochodem. Moje dwie siostrzenice zajęły się Amelką więc odpoczęłam troszkę i gotować nie musiałam :-D

Mąż właśnie usypia Amelkę, więc mam chwilkę na komputerek :)

pozdrawiam :)
 
reklama
Dobry Wieczór:-)

Iza oczywiście w swoim zywiole!

Ana mocno trzymam kciuki za przetarg! MOOOOCNO! i włąsnie nie piszesz jak się czujesz!!!

Amanda koci super! ja mam kota na puncie kota :laugh2:

Ja dziś troche pracowałam w domu, podłogi plus łazienka plus prania małego ciuchów i część zabawek,bo wszystko "je" więc co jakiś czas muszę je "odchrupkować" .
Mój mały też jeszcze nie śpi, broi w łóżku ale zapewne padnie niebawem.
 
Anja - ale bym wpadła obejrzeć Was album ślubny, narobiłaś mi smaka straszliwego :laugh2:
zapraszam w przyszlym tygodniu-bo na razie u nas szpital:confused2:kolega nadinki przyniosl jakiego wirusa, sieklo nas wszystkich. Luciu oczywiscie NAJCIEZEJ chorowitki:rofl2:

Ania a dzis mi sie snilo,ze biegalymsy po Rewie, ja szukalam dzialki ,wszytko bylo mega zabudowane,nawet jakies wiezowce:cool: jak sie czujesz?
 
zapomniałam dodać,ze mialam wczoraj konsultacje ortodontyczna:( musze jeszcze sie z dwoma skonsultowac,bo tak radza inni .. a werdykt brzmi: usunąć 3!!! zęby w tym dwa górne i górny łuk ma mieć dodatkowo szynę do przesuwania. Koszt 2,700 za łuk( nie mówie już o dodatkowych kosztach...) to w Impladencie na Kowalach. Kolega robił w klinice zdrowego usmiechu ale podobno jeden z lekarzy przeciaga zdjecie aparatu w nieskonczonosc..wiec tam sie nie zjawie.. Anja a gdzie Ty zakładałas i czy byłaś zadowolona?? Jak z zamkami itd?
 
Emka ja tez troche chora.. metalozlom zakladalam u dr Slominskiej,aparat i inne super
, teraz mam retainer
na wizyte sie mega dlugo czeka ale podobno jest najlpesza orto w miescie,z tymze ,ona idzie juz na emeryture a biznes przekazuje corce i zienciowi o do nichjuz taka przekonana nie jestesm:-p
,sproboj jescze DeNTAL SPA na grunwaldzkiej,dr Honorata jakas tam, bylam u niej raz

ja mialam jeszcze zabieg chirugcziny,ktory mi spier...na AM i musialam miec prywatnie u damiana w wawie poprawiane:crazy:ile wydalam na moje zeby to smiech,scalling co 3msc,wybielanie etc... moglabym zajebista fura jezdzic za ta kase ,ale *******ec to *******ec:-D:rofl2:
 
hej,hej:tak:

właśnie ze spotkania z brzuchatką wróciłam, bardzo fajna kobietka,także w maju będę mieć debiut:-p:tak:jestemjakaś zmęczona, głowa boli, jutro latanie po urzędach a sob i ndz szkoła... ech, już mi się nie chce:cool:
ana:powodzenia z przetargiem!!
anja:dużo zdrówka:tak:
marta: mam nadzieję, że za niedługo wiosna zawita:tak:

kochane idę spać, bo mi się oczy zamykają.:confused2: do jutra:happy:
 
Beata, to dla ciebie, decyzja jestMEGA wazna bo jak sie cos spapra to zeby beda ci latac aponowne ustawienie jest trudne i potem ortodaci nie chce poprawic po swoich kolegach

tutaj ja chodzilam
slominska.pl | Gabinet ortodontyczny dr n. med. Anna Wojtaszek-Słomińska

tam chodze na scalling i wybielanie,zaliczylam jedna wizyte u orto,majadosc dobre opinie na trojmiasto.pl

DentalSpa

pochodz, popytaj o opinie,ceny,program leczenia etc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry