reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Aniu- ucaluj Antosia 2latka!!!!!
zdrowka dla dzieciaczkow:tak:

Emka, twoj Tymus wyglada zupelnie jak Nadinka byla w jego wieku,ja juzsieneimoge doczekac niemowlaczka w domu znow, z drugiej strony te nieprzespane noce i inne:confused2:
oto Nadisia jako 6/7 msc;-)
 

Załączniki

  • mala dusia2.jpg
    mala dusia2.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem żyję...
Goście już pojechali,a my teraz dopiero odpoczywamy Ja z tego wszystkiego dostałam gorączki,mielismy jechać na narty i nie pojechaliśmy,Grzesiek ma spuchnięte prawe oko w kąciku i wygląda jak po walce bokserskiej,Oliwia jest mega marudna bo idą jej ząbki a ja wyglądam jak widmo,bo nawet nie mam kiedy się wyspać.
Z dobrych wiadomości młoda ma już swoje łóżko i szybko się do niego przyzwyczaiła,gorzej ze mną,bo w nocy pielgrzymuje do naszego łóżka i muszę ją odkładać do jej łóżeczka.


Jakby któraś miała ochotę na kawę to zapraszam...

p.s w sobotę o której się widzimy?
 
Dzień dobry Wszystkim:)

DZIŚ DZIEŃ KOTA WIĘC WSZYSTKIM FUTRZAKOM ŻYCZĘ ABY NIGDY NIE SPOTKAŁY AUTA NA SWOJEJ DRODZE I ABY ICH BRZUSZKI BYŁY ZAWSZE PEŁNE!

Anja to mam szanse na ładnego chłopca skoro Nadinka teraz taka śliczna :)

Apropo niemowlaków- jak się czuje Twoj brzuszek??? Ja nie miałam nieprzespanych nocy z Tymo, nie wiadomo jednak jak bedzie z nastepnym:rofl2:
 
Hej MArciu! Raz jeszcze ogromne gratulacje!! Ale masz teraz teraz wyzwanie! mam nadzieję, ze się szybko przyzwyczai. kurcze kazdy wiek ma inne problemy wychowawcze- jak juz myslisz,ze jest dobrze to cos wyskakuje! trzymam kciuki !
 
Hej kochane kobitki!

Marta - uff, dobrze że się odezwałaś, bo martwiłam się po tym lakonicznym smsie. Powodzenia z Oliwką, oby szybko załapała gdzie jej łóżeczko teraz jest. Jakie jednak kupiliście?
Spotykamy się w sobotę o 20:00 - jakby komuś nie pasowało to poczekam :-) Mam nadzieję, że zbierze się spory tłumek :-D

Aredzimska - super masz futerko :happy:

Anja - szybko zleci, ani się obejrzysz, spytaj naszych świeżynek-mamusiek, Iwonki i Caroli. A wyglądasz kwitnąco w błogosławionym stanie :-)

Martyna - WOW :szok: Podziw wielkie! Złotą rączkę ma w domu Patryk!

Wczoraj jednak pojechaliśmy po dzieci.... babcia jednak nie chciała się nimi dłużej zająć, tata sobie coś ubzdurał...
 
Dzień doberek

Powoli dochodzę do siebie,gorzej z Grześka okiem :-(
Dzisiaj się nie wyspałam.Oliwia non stop pielgrzymowała do naszego łóżka.Na dodatek miałam dziwny sen..śniło mi się,że byłam na porodówce,napisałam Izie smsa,że jestem rodzę,bo wody mi odeszły i nagle przyszedł jeden skurcz party i na tym koniec skurczy bo cała akcja porodowa się zatrzymała...Później się obudziłam,bo Grzesiek wstawał do pracy...
Dzisiaj umawiamy się ze stolarzem i zabieramy się pełną parą za kuchnie no i o 16 jedziemy oglądać samochód,bo w nasz już nie będziemy inwestować...

Ciężko mi wrócić do rzeczywistości czyli siedzenia samej w domu z Oliwią..
Już tak czekam na wiosnę...

Miłego dnia
 
cześc dziewczyny


ALE PIEKNE ZDJECIA:tak::szok:Marta wyglądałaś przepieknie:tak:

dziewczyny tez oczywiście :-), widze po relacjach , że imprezka sie udała:tak: super!!!!

Aniu dużo zdrówka dla solenizanta i Jaśminki , trzymajcie sie dzielnie....

Emkajot bobasek sliczny ., tylko tulić:)

u mnie powoli , Czarewk już zdrowy od wtorku pusciłłam go do przedszkola, nawet sie cieszy , a juz myslałam , ze po takim długim okresie nieobecności ten powrót bedzie płaczliwy....
ja ciagle na etapie szukania mieszkania i załatwiania spraw z tym zwiazanym....w poniedziałek mam przetarg na mieszkanie za całkiem przyzwoitą ceną , na pogórzu gornym , za 200 tys jak sie uda to na wiosne sie wprowadzamy a jak nie to rax kozie smierć budujemy sie bo juz mamy ekipę, która w miare tanio sie oferuje.
Mój maz znowu przylatuje w piątek , ja może za dwa tyg polece sobie z zCzarkiem do Norwegii.

a jak tam nowo upieczone mamuski , dzieciaczki sie dobrze mają?
 
reklama
Hej kobietki! Meldować się :-)

Ana - no to oby wszystko poszło według Waszej myśli, trzymam kciuki. Jak samopoczucie?

Marta - oho czyżby prezent ślubny od męża z tym snem "proroczym"? :-D:rofl2::-D A Grzesiek wybrał się z tym okiem do lekarza? Jak już oboje dojdziecie do pełni sił to będę Was nękać o sesję poślubną :tak: Te zdjęcia, które teraz obrabiam są tak piękne, że nie mogę się doczekać kolejnej sesji :-)

Aredzimska - jak Ci na imię? Czy już pisałaś a ja nie doczytałam? A za futerkiem trudno się stęsknić jak mieszka kilka domów dalej ;-)

Anja - ale bym wpadła obejrzeć Was album ślubny, narobiłaś mi smaka straszliwego :laugh2:

Co porabiacie lasencje że Was nie ma?
 
Do góry