reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Jestem
Chciałam iść rano do spowiedzi,ale nie spowiadali więc pójdę na 17.15 na mszę do nas.
Owoce już kupione,zaraz zjemy śniadanko i śmigamy na zakupy,bo goście już jadą :)
Miłego dnia
 
reklama
Hej kobietki...

Martusia - ty tam się relaksuj kobietko zamiast tak szaleć, jutro masz wyglądać zjawiskowo :tak::-)

Cris - a będziecie autkiem jechać? Bo jak tak to do kościoła włóż kozaczki a potem na sali weselnej przebierze dopiero buty.

Ana - no co za typy wredne uparli sie Ciebie denerwować, nie dość że w ciąży to jeszcze leżeć masz i jeszcze Ci ktoś ucho pompuje, nic tylko zlikwidować kogoś takiego ze swojego otoczenia. :no:

Iwonka - dobrze, że już w domu jesteście :-D Wycmoktaj Tymusia ode mnie i Pati.

NO zasypało ostro, a miałam dziś jechać do mamy odwieźć dzieci. I wieczorem podobno ma być jeszcze gorzej. No zobaczymy, jak coś to jutro skoro świt pojedziemy, chociaż nie lubię tak na szybkiego.
Po wczorajszym wyglądam jak pączek w lukrze i tak sie czuję :eek: feee.
 
zabieramy się autkiem, też myślałam o kozakach, ale tak mi się nie chce, ciągnąć ze sobą rzeczy:cool:bo ja leniwa jestem:-p
a ja wczoraj tylko faworki zliczyłam, bo na pączki jakoś ochoty nie miałam:eek:
 
Cris- zabiraj kozaki! ja sie do kosciola ubieram w walonki a pod sukienke spodnie -a co tam:-p i tak mam dlugo kurtke, wiec nie bedzie widac a przeziebic pecherz czy przydatki w moim stanie to katastrofa:no:
potem sie bedziemy rozbierac i upiekszac, poza tym jak wywiniesz w szpileczkach orla na tym sniegu to bedzie SZOŁ:rofl2:

chce wyjsc na sanki ale ciagle snieg wali:crazy:
 
No Wy się tam wypindrujcie, kombinujcie z saniami a ja wszystko będę uwieczniać - zwłaszcza tego orła w szpilkach hihihi ;-):-D

Jolcia mnie właśnie skopała w dupsko i zdopingowała ze trzeba kreację wybrać - no i wyprasowałam sukienkę, przygotowałam butki, rajtuzy, majtki z golfem i co tam jeszcze trzeba będzie :-p
 
Aniu z chęcią użyczę kota... tylko nie wiem co one na to. a w szpilkach po takiej powierzchni, to rewelacja, zawsze o tym marzyłam, ja cyba sobie zaaplikuje geterki i botki:-p
Iza: dawaj kreacje na tapete.

orła nie będzie, idę w rakietach i kożuchu !!
 
Ostatnia edycja:
no cóż: Jingle bells, Jingle bells,jingle all the way, what fun it is to ride, in a one horse open sleigh

Marta będziesz miała ładną aurę jutro, a zdjęcia na śniegu super.
Ja bym raczej nie ryzykowała pójścia na śnieg w szpilkach, nie dość, że można połamać się, to jeszcze mogą one przemoknąć. Niestety ciągle ma padać. Więc tak jak Anja rodzi lepiej iść w kozakach, a później się przebrać.
Ana79 jednym uchem wpuść, a drugim wypuść te informacje. Ty decydujesz.
Ja rodziłam na Zaspie i mogę polecić. Ale co do ratowania noworodków to najlepszy sprzęt ma szpital na klinicznej.
 
Cris - nic ciekawego, ta sama kiecka, którą miałam na weselu u kuzynki i komunii Dominika. Jakoś nie mam nic kolorowego ani kwiecistego typowo weselnego na zimę. No i wygodnie musi mi być jak zdjęcia robić będę ;-)
 
reklama
Widzę,że też już się szykujecie :-)
My zrobiliśmy zakupy i teraz ogarniamy dom.Na 17.15 idę do spowiedzi i wsio.Gości będą musieli sami się rozgościć :-) Ciekawe czy będę dzisiaj w nocy spała...

Ubierzcie się ciepło.W kościele będzie zimno niby go ogrzewają ale tam nawet w niedzielę jest zimno...W restauracji spokojnie można się przebrać :-)
 
Do góry