reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Karolinko Maciuś przesłodki, najtrudniejszy pierwszy miesiąc, a później to już z górki i niedługo będziesz wspominać te pierwsze dni.
Ciekawe jak tam Ivi; jak mnie pamięć nie myli to chyba miała wczoraj opuścić szpital.
U mnie mały już po drzemce, ja zdążyłam przeczytać angorę..
Marta mam nadzieję, że obrączka znaleziona.
 
reklama
hej
Karolinaprześlicznychłopiec,jeszczegratulacje:)

jależakuje,gin kazał miodpoczywaći leżeć alemit obokiem wychodzi.....dzisiaj urwalam się na zakupy idofryzjera....
Marcia mam pytanko ,aw jakim kościółu masz ślub?

czy orientujecie się czy W wejherowie jest oddzoał ratunkowy dla wcześniaków/?
NIE WIEM, ALE teśćiowa i reszta rodzinki naskakuje namnie , że jak chce tam rodzić a powinnam w redłówie , botam lepszy sprzęt, nie mam na nich siły ....help/!!!!
 
Ostatnia edycja:
Parafia podwyższenia krzyża św. gdynia witomino godzinka 16


EDIT Obrączki nadal nie ma,ale mój tata oddał Grześkowi swoją.Nie nosił jej tylko wsadził do pudełka,bo złote obrączki rodzice robili sobie po ślubie.Trochę się różnią,bo Grześka wykonana jest z ciemniejszego złota,ale musi być nic lepszego na ostatnią chwilę nie wymyślę...
 
Ostatnia edycja:
puck ma swietne notowania w azkcji rodzic po ludzku, ale niestety co do ratowanie noworotkow to slabo bo to niesety szpital prowincjonalny:eek:
co do Wejherowa to podobno czysto, milo i fajny szpital.
Jezeli chodzi o redlowo i sprzet do ratowania noworotkow to mysle,ze wejherowo ma taki sam sprzet albo i lepszy.
dowiedz sie, przejedz do szpitala i wypytaj albo niech ci gino doradzi:tak:

Marta- dobre rozwiazanie;-)obraczke sie pewnie znajdzie po slubie:happy:

ale zasypalo, drogi sa nieprzejezdne, dzis po kursie odsniezalam samochod 40min:no:
warunki na drodze FATALNE, jak ja mam dosc tej porypanej zimy:crazy:
 
ana mi w Pucku ordynator powiedział,ze oni nie dysponują sprzętem do ratowania noworodków i mam najlepiej jechać do Wejherowa.Ja pojechałam na Zaspę,ale podobno Wejherowo też ma odpowiedni sprzęt.

caroline Maciuś jest prześliczny i ma super włoski :-)A co do porodu to ekspres :)

No pada śnieg i pada.
Byliśmy u proboszcza i myślałam,ze wyjdę z tej kancelarii.Najpierw do nas,że mamy opanować dziecko,bo chciała długopis zabrać z takiego koszyczka,ale jak roczne dziecko ma na kolanach usiedzieć bez ruchu.Później pogadał jak ma wyglądać masz i wyszliśmy...Jutro do spowiedzi i mogę brać ślub :-)
 
cześć
tak, od wczoraj jesteśmy w domku :tak: za tydzień mamy skontrolować poziom bilirubiny no i obserwować małego, bo w dniu wypisu bilirubina była 11.1 - czyli cały czas ponad normy.. Ale mam nadzieje że do przyszłego tygodnia znów ładnie spadnie i nie będziemy musieli wracać do szpitala...

ana -nam przedstawiali to tak: szpitale dzielą się na trzy kategorie:
I - lokalne (Puck)
II - bardziej zaawansowane, czyli ratowanie dzieciaczków od wagi chyba 2kg (oficjalnie Wejherowo, Redłowo itd)
III - specjalistyczne, dla najmniejszych dzieciaczków (nawet poniżej 1kg)- Kliniczna, Zaspa

Wejherowo oficjalnie jest kategorii II, ale tak w praktyce to są między II a III bo ratują już dzieciaczki od 1,5kg
Tak nam przynajmniej mówili na szkole rodzenia.

Zresztą sama byłam świadkiem jak na Izbę Przyjęć przyszła kobieta z Gdańska,była w 30tyg ciąży bliźniaczej, skierowana do szpitala bo zagrożenie wczesnym porodem, i przyjechała do Wejherowa bo wolała tu niż na Zaspie..

Szpital ogólnie polecam - przemiłe położne i dobra opieka. Sala porodowa wypaśna (na maila mogę Ci fotki sali podesłać).
 
Marta ja wiem , że byś chciala wszystko idealnie , ale nie martw sie tymi obrączkami bo jeszcze osiwiejesz;-), mój maz dostal też w sapadku jakaś obrączkę po dziadku i tylko jedna więc musialam dokupic dla siebie, he he mamy dwie różne:tak:, powodzonka w przygotowaniach , napewno bezie uroczo:tak:, mam nadzieje , że będzi mi danę zobaczyc dwie księżniczki wieczoru:-D,

dziewczyny dzieki za odpianie , ja po prostu nie mam sily , wogole jAK można na kogoś nasakakikiwac, że ja wybralalam wejherowo:wściekła/y:, tak postanowilam a tu sama krytyka , pierwsz wersja byla , że tam są grzyby i robaki:-D no to sie uśmialam , bo leżalalm 2 miechy w redlowie i wiem co tam bylo:-D:szok:, nie powiem nie bylo mi tam źle:no:, bo mialam dobrą opiekę i Czarusia przetrzymalalm do 36 t. , teraz chodze do lekarza z ejherowa , prowadzi mi ciaże , i chce tam rodzić , no to dalej argumenty , że mi jak za wczęsnie się zaczna kurcze to mi dziecka nie odratuja:wściekła/y:, i że nawwet nie zdaje sobie sprawy , kuźwa!!!!!!!!!!!!!!

no ale koniec wurzania sie:-p, u mnie za oknem zima pelna para , ale naprawdę , ogród zasypany, drogi też , juz mam stracha samochodem wyjechać:-(.
milego dzionka
 
Ana, wdech, wydech i pomyśl że to z miłości i troski o ciebie i malucha ... moze łatwiej będzie strawić ;-)

Ale zasypało.... brrr
 
reklama
ana:duż sił Tobie życzę!!!! wyciągnij trochę pazura. a reszta niech sobie gada, nie przejmuj się nimi!! normalnie krew mnie zalewa, jak takie dyskusje słyszę!!:wściekła/y:
marta: spokojnie, jeszcze troszkę i po bólu:rofl2:
anja: proponuję na jutro konia saniami zaprządz:-p
emkajot:powodzenia z remontem:tak:

a ja właśnie się pakuje i Antośka, do teściowej, także jutro z ranka się wyśpię:-D
cholera, taki śnieg, a ja mam na jutro buty, raczej niezbyt odpowiednie do brodzenia w śniegu:cool:ale co tam, niecodzień sunie się w kurtce zimowej i czerwonych szpilkach po śniegu:sorry: jak mnieta zima wnerwia:angry::wściekła/y::wściekła/y::angry:
 
Do góry