reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Karolinka jest już z Maciusiem z domku od 16 i pozdrawiają Was :-)

Ania - odpoczywaj ile się da, tym bardziej że pierwszy trymestr jest dla ciężarnych dość męczący. Nadrobisz wszystkie zaległości jak wrócą Ci siły witalne.
Ślimaczki też kiedyś jadłam, takie bezsmakowe, gumiaste. Da się zjeść ale w sumie po co :sorry2:

Powiedzcie mi, czy tylko ja jestem jakaś dziwna, czy Wy też tak macie? Odkąd Jarecki zalega w domu, czyli od tygodnia ja też zaczynam być coraz bardziej leniwa, najchętniej nie wstałabym z łóżka, nie ubrałabym się, nie posprzątałabym. Dzisiaj jakiś wyjątek ale to chyba dlatego, że skopałam się psychicznie i wzięłam w garść. Ale jak widziałam Jarka w wyrku, to nic tylko się obok walnąć i jak to ślicznie Anja ujęła " pierdziele NIC nie robie" :-D
 
reklama
No to wtopa nr 2 zaliczona...
Pytam się czy kościół będzie można udekorować rano,a ksiądz,że tak tylko z kościelnym trzeba pogadać.No ok to pytam czy obojętnie z którym,a ksiądz do mnie,że jest tylko jeden.
Głupio mi się zrobiło,bo chodzę do kościoła co niedziele,a ja nawet nie wiem który to kościelny jest :zawstydzona/y: i jak mam z nim gadać jak nawet nie wiem jak wygląda.Pójdę do zachrystii i powiem,że chcę rozmawiać z kościelnym a on stoi przede mną?

Zwariuje...
 
Marta: idź do kościoła 20 min przed mszą, i pewnie będzie facet przygotowywał ołtarz do mszy, i wtedy podejdź do niego i spytaj czy szczegóły wystroju kościoła przed ślubem, można z Panem omówić, jak powie nie to spytaj go dokładnie z kim:-)i się nie dowie, ze nie wiedziałaś, ze to on jest kościelnym:-D mam nadzieję, ze Ci pomogłam:tak:

zabrałam się za jedzenie kolacji, ledwo w siebie coś wciskam, a tu mężuś mi zarzucił Władce Pierścieni, i kto jest na 1 planie?? oczywiście Gollumn-no i po kolacji:baffled:
 
Dzień doberek

Cris chyba zrobię tak jak piszesz,bo na prawdę nie wiem kto jest koscielnym mimo,że do kościoła chodzę:baffled:

No a ja nocy miałam takie sny...Chyba już panikuję...
Moja fryzjerka nawaliła i czesał mnie jakiś ksiądz,makijażystka też dała plamę i miałam tylko 40 minut na znalezienie kogoś kto mnie umaluje,paznokci nie miałam zrobionych też nie wiem czemu.Wyglądałam strasznie a czas gonił...
A co to będzie za tydzień...



EDIT Ma może któraś w domu płyty indukcyjne?My będziemy kupować do domu i nie wiem jaką wybrać?
 
Ostatnia edycja:
cześć babeczki!
Super że Karolinka już w domku :) (ale jej zazdroszczę!!:) oby ich całkowicie żółtaczka ominęła!!)
Tymek rozrabia na całego, ale generalnie daje się naświetlać. Tylko że taki 2 tygodniowy szkrabik to ma już swoje zdanie na temat leżenia bez celu ;-) ale jest grzeczny:tak: No oprócz kupy zrobionej na moją rękę i ceratkę do przewijania i siku które zamoczyło mi pół łóżka;-)

Czekamy na obchód, ale badań krwi mu dziś nie robili (weekend... ).

marciaag - my mamy elektroluxa i jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona!
http://www.ceneo.pl/510801
 
Hej hej!

Marta - sny zawsze na odwrót się spełniają :-) także nie będzie tak źle ;-):tak:

Ivi - fajnie się czyta o rozrabiających bejbuskach, niezły ananasek się zapowiada z Tymusia :-D

Carola - czekamy na wieści, wycałuj małe stópeczki Maciusia!

Za 4 godziny idę na imprezkę z przebierankami, a jeszcze nie wiem za co się przebrać... Mam w szafie 2 rzeczy, które ewentualnie by się nadały od biedy. No zobaczymy, muszę coś wymodzić.

Laseczki, normalnie sławna jestem :rofl2::rolleyes: Byłam w lumpeksie, tym dużym na Władka IV, żeby coś wyszukać na te przebieranki. I obok mnie jakaś kobieta oglądała niby suknie ślubne, ale bardziej się na mnie patrzyła niż na te suknie. No i zaczepia mnie czy byłam na tym spotkaniu "mama też może" na pieczeniu ciasteczek. No ja na to, że byłam. I zaczęła opowiadać, że wstukała w google te dane i wyskoczyła jej moja strona, i że zachwycona zdjęciami, że poznała mnie bo tam są też autoportrety, i że chce abym sfotografowała jej dziecko. No i że kiedyś dawno temu mieszkała w bloku mojej teściówki, nawet Jarka znała :szok: Ależ mi się świat kurczy hehe. No i wychwalała mnie kumpeli co obok stała, wszyscy wkoło się gapią (a tłok bo przeceny o 50%) a ja stoję w szoku i buraka strzelam jak zwykle. Ale jednocześnie bardzo miło mi było :-D Umówiłyśmy się na sesję na pierwszy tydzień ferii.

Mniej dobra wiadomość to taka, że Jarek pierwszą stłuczkę zarobił, cofał tyłem i wgniótł sobie troszkę blachę o takiego dużego, drogiego mercedesa. Jemu nic się nie stało, facet machnął ręką.
 
reklama
czesc kochane, moja Jasmin ma 3100g. ma kolki,ale jest super. moj maz ok 7 marca wyplywa i wroci dopiero kolo 1 czerwca wiec juz szykuje sznur by sie powiesic. masakra. mam dola strasznego
 
Do góry