reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

dziewczyny oddam cyca i syna na pół nocy, ktoraś chętna?:-D Mały dzis cały dzień na mnie wisi. Odłożony pod lampy - natychmiast ryczy i chce cyca. Gorszy dzień.. albo zdrowieje:-D
Mały chińczyk odchodzi w niepamięć, zostało trochę zółtego jeszcze na brzuszku, pleckach i oczywiście buźka. Ciekawe czy w poniedziałek będą mu badać poziom bilirubiny- i jeśli tak, to jak wysoki będzie..?:-)

Mały dziś waży 3540g, czyli znów trochę więcej niż wczoraj:-)

Iza - super! ale miałas reklamę rewelacyjną!:-)
 
reklama
Ja jestem chętna :blink: Tymuś pewnie mamusi potrzebuje bo znudziły mu się okularki i pobyt na Hawajach :-) tak serio to niedługo czekają Cię skoki rozwojowe 3 i 6 tydzień oraz 3 i 6 miesiąc.Ja dobrze pamiętam ten w 3 tygodniu życia :tak:

Trzymamy kciuki żeby Was w poniedziałek wypisali,bo w domu najlepiej :-)

iza niedługo autografy będziesz rozdawać :-)

emkajot ivi fajne te Wasze płyty.Po ślubie pochodzimy po sklepach i pooglądamy jakieś :-)

No a ja już nie mam na nic siły idę się myć i luli luli...
Miłej nocki
 
Dzisiaj ciąg dalszy głupich snów i tak chyba do ślubu będzie...

Byliśmy dzisiaj u organisty i u kościelnego :-) Wszystko załatwiliśmy Kościelny super dziadek :-) taki mega sympatyczny :-) Dzięki Cris :tak:
Wieczorem Grzesiek pójdzie do proboszcza umówić się z nim na czwartek na spotkanie w piątek spowiedź i wsio a i jeszcze jutro mamy spotkanie z naszym księdzem...

Chyba pójdę się położyć,bo strasznie chce mi się spać.
Oliwia dzisiaj w kościele zobaczyła Pana z długą siwą brodą i w padła w taką histerię,że ciężko było ją uspokoić nie wiem co się jej stało...

Miłego popołudnia
 
Hello,
Marcia ty to się masz z tymi snami:-D:-D:-D oby do ślubu i bedzie koniec!
Z tymi płytami to raczej kazda dobra- ja obstawiłam amice,bo chcialam najwieksza za rozsądna cene. No i co fajnego - wszystkie nowe gary trzeba było kupić:tak: bo wczesniej mialam elektryczna i gary nie byly na indukcję.

My dzis kosmos w domu- przestawianie mebli i przygotowania do wtorkowego remontu:baffled: az mnie sieka jak sobie pomyślę o tym pyle po cekolu:baffled::baffled::baffled:
kolory do pokoiku tez juz wybrane :) odcien ciepłej pomarańczy i banana. bedzie smacznie!
 
Hello,
Marcia ty to się masz z tymi snami:-D:-D:-D oby do ślubu i bedzie koniec!
Z tymi płytami to raczej kazda dobra- ja obstawiłam amice,bo chcialam najwieksza za rozsądna cene. No i co fajnego - wszystkie nowe gary trzeba było kupić:tak: bo wczesniej mialam elektryczna i gary nie byly na indukcję.

My dzis kosmos w domu- przestawianie mebli i przygotowania do wtorkowego remontu:baffled: az mnie sieka jak sobie pomyślę o tym pyle po cekolu:baffled::baffled::baffled:
kolory do pokoiku tez juz wybrane :) odcien ciepłej pomarańczy i banana. bedzie smacznie!


nas czeka MEGA remont,az strach pomyslec, w sumie mam remont y od 4lat ciagle cos:baffled:
teraz robimy duza lazienke przerabiana z kuchni ktora jest demolka teraz,uzywamy innej kuchni ,a z lazienki ktora mamy - bedzie mini jadalnia:tak:
podlogi w korytarzu,okna i cala reszte drugiej czesci chaty:cool2:
nie weim jak to psychicznie wytzrymam,juz nie mowiac o finansach bojak zaczelismy liczycl lazienke to:baffled::baffled::baffled:a nie chce dac tanich baterii czy sanitrow.
a chcialam jeszcze kominek - odlozymy chyba na pozniej:szok:chyli czekaja nas 2 remonty:cool::cool:
 
Ostatnia edycja:
ha ha ANJA u mnie remont górnej łazienki stanal- bo moze zmienimy to mieszkanie wiec szkoda inwestowac- ale pokoik tymka musi byc...brakuje mi tu parapetow w livingu i własnie w tymka pokoiku, gorna lazienka to schowek na wszystko...i tak od dwóch lat w niedoróbce...i tak jak ty musze miec dobrej jakosci sprzet,bo tanie mieso jedza psy. W najblizszym czasie okaze sie czy bedzie nas stac na zmiane mieszkania(znalezlismy juz dwa i oba sa ok 110m plus maja wielkie tarasy po 70m!i jedno oddaja we wrzesniu a drugie w grudniu 2010- ale jeszcze koszt wyposazenia w sumie wyjdzie duza bańka:baffled:) wszystko wisi ...
a tu wstepny kolor w pokoiku Tymka:
9lg0vp.jpg
 
Ostatnia edycja:
fajny kolor ,nadi ma jasny zielen taki WASABI taki o


ja marze o domu,mieszkanie jest duze 130ale to mieszkanie- ja marze o ogodzie i garazu, wiadomo jakie sa ceny mieszkan w miescie- tragedia:szok:
a wyprowadzic sie na wies- jakos nie wiem, mamy dylemat , bo ja bardzo miejskie zwierze:-D

edit : IZA cos dla ciebie
http://nasza-klasa.pl/profile/30023365/gallery/album/2/16
 

Załączniki

  • dus.jpg
    dus.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 17
Ostatnia edycja:
Anju u mnie prędzej dom można postawić,bo już działka jest ale ja nie chce domu - ciagle jakies klopoty a to rynna a to dach a to ogrzewanie ...itd... mieszkanie mniej kłopotliwe. mieszkanie 130 to super wielkie:) ja mam 80m . ale to które znaleźliśmy jest super właśnie dzięki tym tarasom 70metrów. smigam do Wyra:) kolorek zielony jest ładniutki ale padło na owoce:)
 
reklama
ja domu i ogrodu nie oddałabym za żadne skarby.. Tylko do miasta wolałabym mieć bliżej ;-)

marciaag - na szczęście ostatnia noc była nienajgorsza i cyca nie musiałam sprzedawać:-D ciekawe jaka będzie dzisiaj:-D

prosze trzymajcie kciuki... jutro kontrola poziomu bilirubiny.. i jak będzie ok to do domu!!:-):-)
 
Do góry