reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ivi trzymajcie się...Mam nadzieję,że szybko Was wypiszą.

aredzimska :) cieplutko Amelka miała na Hawajach :-)

ana zdrówka dla Czarusia.A jak tam maleństwo?

kasia super,że dobrze się czujesz :-)

No a u nas wieczorem pojawiła się gorączka.Na 99% od zębów,bo wczoraj Oliwka miała jedną luźniejszą kupkę,ślini się na potęgę i wszystko wkłada do buzi.Teraz śpi i zobaczymy co będzie dalej.

Wczoraj byliśmy kupić krawat mi krawat jest w kolorze ecri koszula też ale nic się ze sobą nie zlewa,bo krawat ma delikatne wzorki.
Nastąpiła też zmiana kwiatów,bo na giełdzie nie ma pomarańczowych kali i będzie gruba orchidea.
Czekam dzisiaj na paczkowego bo w poniedziałek wysłano do mnie buty priorytetem i dojść nie mogą,ale u nas Pan roznoszący paczki zawsze robi jakieś numery.Jak nie dojdzie do 17.30to pojadę na pocztę.Jak nie dojdą to chyba boso pójdę :baffled:

Powiem Wam,że zaczynam się lekko stresować.Dzisiaj jeszcze idę do księdza,bo muszę ustalić o której można udekorować kościół.Muszę ustalić plan działania dla wszystkich i chyba wsio.We wtorek fryzjer,czwartek kosmetyczka chyba z 4 godziny tam będę no i czekamy do 13 :-)
Idę sprzątać póki mała śpi
Miłego dnia
 
reklama
Marciaag to nieźle masz zaplanowany czas .... :-D

Ach pamiętam te przygotowania do ślubu i wesela aż głowa boli. Kościół sami stroiliśmy, salę weselną też więc miałam co robić. Na szczęście znajomi nie zawiedli i nam ostro pomagali w dmuchaniu 300 balonów :-D :-D :-D
 
300 balonów :szok: wow
dobrze,że my nic nie musimy dmuchać :tak:
W restauracji już wszystko przygotują więc tym się nie martwię.
Kościół i samochód też będzie dekorowany przez profesjonalistów
No i będą skrzypce,ale muszę jeszcze dzisiaj z księdzem załatwić sprawę organisty,bo chcemy nie tego z naszej parafii tylko takiego co grywa i ma ponagrywane płyty z koncertów w katedrze Oliwskiej :-)
Ten nasz to tak wyje,ze chyba bym się ze wstydu spaliła jakby skrzypek ładnie grał a on nie potrafił ładnie zagrać na organach...
 
Dobre z tym ślimakiem...
Ja już też słyszałam,że marchewka to owoc,bo w Hiszpanii robi się dżem z marchewki a dżem może być tylko z owoców a nie warzyw i tak marchewka jest owocem,ale nie wiem ile w tym prawdy a ile nie...

Oliwka już usnęła.Biedna męczy się przez te zębiska.Dobrze,że Grzesiek będzie dzisiaj o 15,bo ciężko jest cokolwiek zrobić...
 
Hej dziewczyny:)

ivi bedzie wszystko dobrze!!!!buziaki dla Tymusia!

Kasiu jak perszing już chcesz zasuwać :) wspaniale,ze dobrze już się czujesz!

Marta tyle stresu a zobaczysz,ze bedzie tak jak sobie wymarzyłaś!
Tymo tez miewa chwile ,ze nie moge nic zrobic - tak się męczą te nasze dziecinki:baffled:

Mamo w boju - uwielbiam takie nauki:)))) slimaki hehe


ja już po spacerku plus zaliczyłam poczte, dziś mam w domu na noc gościa- starszy syn mojego męza na małą degustację przyjezdza a mi sie nie bedzie chcialo go odwozic wiec zostaje.
Poza tym dostałam prezen od meza na walentynki- garaz:) ale sie ciesze:) teraz chce jakies cabrio do niego hihi:-D

chyba zostanie pomarańczowy na scianach- w dwóch odcieniach- dzieki za podpowiedz:).
 
Hej laski!

Sory za absencję ale jakoś mnie gania od rana, i energia roznosi :-)

Ivi trzymam kciuki, niech się Tymuś poopala, na pewno szybko wróci do formy, a Wy do domku. Duży buziak!

Kasia - szacuneczek jak zwykle Ty nasza sexi-doktorko :-D

Emkajot - ależ proszę Ciebie bardzo, czy taki może być?
lamborghini_reventon_roadster_2010_3.jpg


Zdrówka dla wszystkich chorych, niedomagających :tak: i uściski dla całej reszty pięknych pań :-D

P.S. W ramach sportów zimowych odśnieżyłam kawałek chodnika przed sklepem zatoka, bo przejść ciężko a wózkiem przejechać to jak po plaży :baffled: Oczywiście nasłuchałam się, że mogłam się wcześniej za to zabrać :sorry2: no w sumie mogłam hihi :-p
 
reklama
Cris- no co ty nie wiedzialas.. a rybki sa takkie zdrowe:-D
btw kiedys jadlam slimaki bleeee:baffled:,wode zabie udka jezeli mam juz byc szczera:-p

dzisiaj powiedzialam mojej mamie o ciazy, powiedziala " fajnie"
ale chyba byla w szoku:nerd: bo potem w pracy do lukasza" ze sie cieszy i taka sympatyczna widomosc":cool2:

luki z nadia na rytmice a ja mam mega lenia- sptzratnelam rano chate i po co????
juz wyglada jak po huraganie- pierdziele NIC nie robie:no:

milego wieczorka laseczki
 
Do góry