reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Oho Ana - te inne upodobania to na dziewczynkę będzie?

Ja też się wylogowuję, bo świat mi wiruje i warjuje :-D Dobrej nocy!
 
reklama
to dobranoc:tak:
Izka mi sie tez widzi , a to ikeowska sztuka czy nie , bo tam tez widzialam z akimis dodatkami.

Z TYM TERMINEM TO JAKAŚ PORAŻKA ....bo wedlug miesiączki na 25 lipca , ale ciągle wychodzi na usg , że dzidiza większa:confused2:, i juz do tego nie dojde czy ja się walnelam w dacie czy co, wiem dokladnie , kiedy mo maz byl w pl tylko przez 7 dni mnie atakowal , więc 17 albo 25, a ty ?


no wiem porazka,mi z OM wychodzi 15 wrzesien a z USG 9 wrzesien...cojest bez sensu, wiem kiedy mialam owulke i kiedy sie sexilismy:cool:
durna maszyna wie niby lepiej a potem ci wcisna kit,ze jestes przeterminowana:baffled:
 
Wstałam :-)

anja cieszę się,że maluszek zdrowy.Widok musiał być piękny.Aż mi tęskno do takich wizyt...

ana Ja też z terminami miałam cyrki.Raz w sama raz,raz za mała,a później Oliwka rosła szybciej niż powinna a na koniec i tak się okazało,że jest większa niż myśleli...

iza świetne te łóżko :-)

emkajot ślicznie wyglądaliście.Twój mąż ma pokaźną kolekcję krawatów Grzesiek ma 2 i chodzi w nich od święta jak już musi :-)


A u nas nuda.Wczoraj byłam u kosmetyczki na kolejnym zbiegu przy okazji Magda doprowadziła moje dłonie do porządku i wróciłam happy :tak:
Teraz kolejna wizyta w czwartek 11 lutego a później już widzimy się 13 na makijażu :-)

Chyba kupimy krawat ecri i do tego kwiat.Teraz czekam na buty i chyba będzie już wszystko...

Idę wypić kawe zanim Oliwka się obudzi

Ciekawe jak tam Karolina...
 
Hej hej, Iza, my właśnie mamy takie łóżko - tylko bez zabezpieczenia na dole, dzieci się szybko uczą nie spadać, a do wchodzenia jest dużo łatwiej bez (wg nas) na razie stoi w pokoju samo dolne (dla Piotrka), Maciek ma szczebelkowe. Potem postawimy pewnie dwa na dole - u nas się spoko zmieszczą. A jak podrosną to skręcimy w piętrówkę. :tak:

Anja - super że fasol pojedynczy zdrowy :-) Obstawiasz dla Nadusi siostrunię czy braciszka? ;-)

Ana - dzięki i powiem ci że nic mnie nie boli. Oczywiście wczoraj jak się potułałam do WCO na zmianę opatrunku to już mnie zaczęło trochę boleć, ale poleżałam godzinę, zjadłam ibuprom i było już ok. Spałam za to jak zabita (plus nie wstawania w nocy - D. mi nie pozwala) w dzień jest mama i też nic nie robię :-) Odpoczywam sobie - od 3 lat tak dobrze nie miałam :-D

A propos dodatków ślubnych - Iza, śliczne fotki. Ale na żywo to mi się i tak bardziej podoba monochromatycznie i bladawo ;-) Oczywiście na zdjęciach takie kontrasty są przepiękne :tak:

Emkajot - z tymi krawatami to chyba kwestia jak się chodzi do pracy, u mnie też garniturowy facet i też ma miliony tego ścierwa. No ale co zrobić, nie możesz codziennie mieć tego samego krawata, nie? Garnitury to ma ze 3 tak na bieżąco - krawatów ze 30. :-D Podobnie to wygląda.
 
Karolinko wielkie gratki dla Waszej trójeczki!
Kasiu dorze że już to za tobą i trzymam kciuki za gojenie sie rany
Marta ja też myśle że kwiatek pomaranczowy a krawat ecri
Iza super łóżko:tak:
Anja super gratulacje, cudny widoczek miałaś!
Ana niebawem pewnie bedziesz już wiedzieć czy chłop czy babka!
Emkajot niezła kolekcja krawatów;-) mój R tez ma ich dziesiątki!
Buziaczki ślę
 
ja nachwilkę i do wyrka wracam, bo cosmi dzis słabo:no:z reszta wczoraj też nie lepeiej było:-(

iza: my takie wyrko mamy dla chłopaków, Antoś na dole śpi i jest super. tyle tylko, że mamy odkręconą drabinke, ale Emuś sobie radzi i sam się wspina:dry:

ana i anja: niestety z terminami tak jest, mozna wiedzieć kiedy ma się owu, a i tak bedą mówić ze ciąza przenoszona:baffled:

marta: opcja KAsi super:-)

miłego dnia Kochane
 
Dzień dobry wszystkim:)

my już po godzinnym spacerku- dziś opalaliśmy pyszczki.

Mamo w boju - ojjj coś dopada! trzeba zadziałać zanim Ciebie rozłoży! zycze duzo zdrówka!

Anja dziękuję za odpowiedz,zobaczymy za jakis czas czy i my jakis dodatkowych badan nie bedziemy musieli zrobic.

Ciekawe jak Iwonka z Tymusiem i Carolinka z Maciusiem:-)

Wczoraj byłam u kolezanki na kawie, ma roczna coreczke. Pożaliła mi się,ze jej mąz chce miec juz teraz nastepne dziecko zeby wyjsc szybko z pieluch i moc wyjezdzac "normalnie" na wakacje...az mi sie jej szkoda zrobiło- takie egoistyczne podejscie - bo on chce, nawet nie zapytał czy ona chce i jak sie na to zapatruje. Dodał też,ze pózniej to on juz nie bedzie chcial miec nastepnego dziecka.
Kurka wodna Tymek mial 2 miesiace a my na 3 tygodnie autem wyruszylismy i zwiedzalismy nasze poludnie -szczyrk, krakow, lubelszczyzna. i jakos nie było problemów. Fakt,ze łatwiej bez pieluch ale bez przesady.My teraz planujemy w lipcu na 2 tygodnie u nas na jeziorem Sudomie na wczasy pojechac( osrodek zakladu pracy męża) a we wrzesniu chyba grecja albo chorwacja- zobaczymy w trasie gdzie nas powiedzie droga.
 
takie egoistyczne podejscie - bo on chce, nawet nie zapytał czy ona chce i jak sie na to zapatruje. Dodał też,ze pózniej to on juz nie bedzie chcial miec nastepnego dziecka.

No niektórzy faceci tacy są. Całe szczęście że mój bierze moje zdanie pod uwagę :-D. Jakby nie patrzeć to ja chodzę w ciąży i rodzę a nie on. I właściwie więcej zajmuje się od niego dzieckiem(z uwagi na to, że siedzę w domku a on pracuje). Ogólnie nie mogę narzekać. A na rodzeństwo dla Amelki zdecyduje się najszybciej za 2-3 lata :).
A co do wakacji - też mam plan w tym roku gdzieś z mała polecieć albo czerwiec albo wrzesień - żeby za ciepło nie było. Może Grecja?Hiszpania?
Byłyście gdzieś z Waszymi pociechami?
Może coś polecicie?
 
Myślę,że będzie dobrze wszędzie oby nie była za wysoka temperatura. Dlatego my tak na wrzesien sie napalamy ale co wyjdzie to zobaczymy.
ja tez jakos za 2-3 lata rodzenstwo ;)

W przyszłym tygodniu przychodzi ekipa do poprawek scian- wiadomo jak to w nowych budynkach sciany pracuja) i moge robić pokoik dla Tymusia. Mam juz komplet zasłonek i dodatków ( w kolorach jasny zólty, pomaranczowy, itp. ) i się zastanawiam nad scianami w pokoju- tak obstawiam ciepłą pomarańcz nie za ciemną. A jak Wy macie w pokoikach albo jaki kolor proponujecie??
 
reklama
Amelka ma żółciutki pokoik, ale nie taki jasny, ciemniejsze odcienie - 2 ściany jaśniejsze o ton od dwóch pozostałych, dywan bardzo kolorowy w motylki i kwiatki, a mebelki beżowe stonowane :) :-D
 
Do góry