reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ja bardzo polecam Węgry - tam jest pełno akwaparków i ciepło zawsze, tak jakoś 25-30C w szczycie, ale siedzisz w wodzie, nie czuć gorąca, a naprawdę jest rewelacyjnie dla dzieci, bo te od rana do nocy się pławią (a są ciepłe źródła to nie marzną) - no i taniej niż na południu europy. My byliśmy pod namiotem jak Piotrek miał 2,5 roku. Ale są też kwatery lub domki do wynajęcia praktycznie wszędzie. No i wino rewelacyjne ;-)
 
reklama
Generalnie bezpośrednio nie latają. Z Warszawy latają - więc możesz LOTem z przesiadką w Wa-wie, albo Lufthansą z przesiadką gdzieś w Niemczech. No ale to nie tanie linie :no:
 
Dlatego chyba pozostanę na jakimś kraju żeby z Gdańska lecieć. Z Osowy mam 5 min do lotniska.

Właśnie wróciłyśmy ze spacerku. Normalnie siłownia nie potrzebna :szok: takie zaspy że ledwo wózek pchałam :baffled: na szczęście jakoś dałam radę :)

Czas na obiadek pozdrawiam
 
KAROLINO
Z okazji narodzin Waszego maleństwa,
życzymy mu beztroskiego
i zdrowego dziecinstwa,
a Wam - odkrywania nowych urokow
wspolnego zycia.
U mnie zawirowanie jak się wszystko wyjaśni to napiszę, pozdrawiam Was wszystkie.
 
cześć laseczki
nie pisałam bo u nas zaczęło się robić nieciekawie.. No i wczoraj wylądowaliśmy w szpitalu z żółtaczką.. (b. wysoka bilirubina:-( ) Tymcio jest naświetlany. Proszę trzymajcie kciuki żeby ta cholera szybko odpuściła i żebyśmy mogli zdrowi i spokojni wracać do domku....
 
Ivi - kciuki trzymamy :tak: To dość częste u takich maluchów, więc na pewno będzie dobrze :tak:

Ja w domu, dziś trochę się aktywuję w relacji z porządkami i chyba podskoczę do apteki po środki opatrunkowe bo już mam sama zmieniać. Na razie powiem wam że rewelacja - w ogóle nie czuję się jak po operacji, jestem na maksa na chodzie i muszę tylko pamiętać żeby zbytnio nie leżeć na swoich "dziurach" bo generalnie jak się położę to i tak nie boli :happy2:
 
Ivi bedzie dobrze , trzymajcie sie dzielnie:tak:,buziaki:)

u nas chorogsko penln a gębą , że tak napisze , od pn antybiotyk a wczoraj gorczka i kaszel taki , że się dusil krztusil , w końcu sie wzielam i pojechalalm do mojego lekarza do rede , zmienil antybiotyk i dal jakis syrop , chociaz nie gwarantowal , że bedzie lepszy, bo to odpowiednik , a mowil , że jak to nie pomoże to zastrzyki :szok:, ale dzisiaj w koncu nocka przespana i bez gorączki, i jeszcze śpi:-p, odsypia wszystkie poprzednie nocki przekaszlane:baffled:.
ja troche zdolaowana , bo ladanpogoda , kupilismy malemu mini narty a tu bum domowe pielesze:sorry2:.
aredzimska , ale fajne plany:tak::-), my mielismy w tamtym roku , ale kryysik dopadl i odlozylimy to na ten ...no , ale na lato szykuja się inne atrakcje:-D, więc cieple kraje napewno poczekają, pewnie zladuje w Norwegii:wściekła/y: jak dostanieamy paszport dla dzidzi i tyle moich z podróży.

emkajot , my na naszym pierwszym mieszkani wlasnie mielismy cieply pomarań, bardzo pozytywnie :tak:, dodtaki slonecze, na ścianach jeszcze kolorowe kubusie i prosiaczki, co potem Czarek jak zacza wstawac odgryzl ze ściany:cool::-p:baffled:.

jeszcze dopiszę duzo zdrówka dla wszystkich chorowitek i dla Kasi:)dbaj o siebie, dobrze , że tak Ci dogadzają:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Ivi nie przejmuj się, będzie dobrze. moja małą też była naświetlana - jak nas zostawili w szpitalu (3 doba) to miała bilirubiny prawie 15, wypuścili poniżej 10. Jak ja urodziłam, to chyba co 4-5 mama wychodziła ze zdrowym dzieciaczkiem do domu a reszta była naświetlana

Dodałam zdjęcie Amelki z pobytu na tzw Hawajach jak to mówiły położne w szpitalu.

Pozdrawiam! Idę zjeść śniadanko:-)
 

Załączniki

  • 022309232627.jpg
    022309232627.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 16
  • 022509080008.jpg
    022509080008.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 15
Do góry