reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

wlasnie wrocilam tez od gina..:-):-):-)
slyszalam serduszko,widzialam malego czlowieczka - sztuk 1, nozki, raczki, glowka- cud!
badanie bardzo dokladne, gino swietny.. za 3 tyg prenatalne:tak:
jestesm mega szczesliwa!!!!:-D
 
reklama
Aniu super:tak::-Dale sztuk 1:confused::-p, he he spodziewalaś sięsztuk2;-), bo ja troche w strachu bylam:baffled: po pierwszym usg:cool2:
 
Ana - sorki, że Ci smaka narobiłam, ze względu na ciężarówki chyba już nie będę się chwalić więcej procentami. Tym bardziej, że po połowie już nie trafiam w klawisze :-p

Anja - :-D No to dziś same dobre wieści :-D:-D:-D Oby Cię taki nastrój euforii przez wszystkie miesiące ciąży nie opuszczał.

sofusLozko1Prv2Big.jpg

Była burza mózgów przed chwilą z moim meniastym i jemu podoba się takie cuś. Ma zabezpieczenie na dole i jakbyśmy kiedyś wprowadzili się na większy metraż, dzieci będą miały osobne pokoje to łóżka można na 2 rozłożyć.

Właśnie szwagierka podwiozła Jarkowi nową komórkę, jakieś dotykowe cudeńko hihi.
 
Anja wspaniałe wiadomości!!! sztuk 1 :-D:-D i trzymam kciuki za wyniki pre- a tak zapytam oczywiscie nie musisz odpowiadac- konieczne badania pre czy tylko chcecie dla swojego spokoju? pytam,bo my tez bedziemy za 2-3 lata starac sie o rodzenstwo dla Tymka ...

Ana po mamusi mam nogi i to wyszło im najlepiej ;) hihihi
praca swoja droga- on ma bzika krawatowego:)
A jak Twoj brzuszek się czuje???

Ja teraz szykuje sie do załozenia aparatu korekcyjnego na zeby- 17tego mam pierwsza wizyte u ortodonty.

Wyro 1 klasa!
 
Moj synek jakos nie ma zamiaru isc spac:baffled: broi u tatusia na kolanach przed komputerem :szok: musze go położyc i siebie chyba tez.
Zycze stosunkowo miłej nocy:-D:-D:-D
 
u mnie od 4 pokolen sa blizniaki:-Dufff ominelo mnie. wiesz nie tyle zabjcza perspektywa 3ki dzieci ponizej 3 r.z:cool::cool::cool:
ale komplikacji ciazy blizniaczej,donoszenie w terminie etc... wystarczajaco stresu z pojedyncza ciaza jak dla mnie.

piwo tez bym sobie wypila, na razie pije cole:baffled::szok:

styczniowki rozpakowane, wiec nastepna Ana:-D..potem ja,mamnadzieje,ze to szybko zleci, Aniu na kiedy masz termin
 
to dobranoc:tak:
Izka mi sie tez widzi , a to ikeowska sztuka czy nie , bo tam tez widzialam z akimis dodatkami.

Z TYM TERMINEM TO JAKAŚ PORAŻKA ....bo wedlug miesiączki na 25 lipca , ale ciągle wychodzi na usg , że dzidiza większa:confused2:, i juz do tego nie dojde czy ja się walnelam w dacie czy co, wiem dokladnie , kiedy mo maz byl w pl tylko przez 7 dni mnie atakowal , więc 17 albo 25, a ty ?
 
Ostatnia edycja:
juz uciekam!

Anja tez piłam cole w ciazy- musiałam , kawe zreszta tez i gin pozwolił albo jedna mocniejsza albo dwie lurki.

uciekam juzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
mi w ciąży z Czarkiem colę do szpitala przemycali bo bez tego ani rusz teraz tylko kleko , kefir i koktajle mleczne:eek: calekiem inne upodobania:tak:
 
reklama
Anja wspaniałe wiadomości!!! sztuk 1 :-D:-D i trzymam kciuki za wyniki pre- a tak zapytam oczywiscie nie musisz odpowiadac- konieczne badania pre czy tylko chcecie dla swojego spokoju? pytam,bo my tez bedziemy za 2-3 lata starac sie o rodzenstwo dla Tymka ...

Ana po mamusi mam nogi i to wyszło im najlepiej ;) hihihi
praca swoja droga- on ma bzika krawatowego:)
A jak Twoj brzuszek się czuje???

Ja teraz szykuje sie do załozenia aparatu korekcyjnego na zeby- 17tego mam pierwsza wizyte u ortodonty.

Wyro 1 klasa!

to usg prenatalne, nie inwazyjne,ale i tak chce robic badanie paap z krwi- mam skonczone 32 lata, wiec dla wlasnego poczucia luzu:tak:

aparat nosilam 3 lata:baffled::baffled::baffled:

Iza- bardzo fajne to lozko;-)
 
Do góry