reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

aredzimska: to super:tak:gratuluje!!
crolina:dzieci mam, więc muszę teraz studia skończyć -praca socjalna i poradnictwo rodzinne:tak:a pogoda celowo wybrana;-)potem nic już ie bedzie trudne:-p
iza: jal będę miała mame zainteresowaną sesyjką, to ją do Ciebie podeślę:tak:

jeny mam już dość tego śniegu:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
aredzimska no to super,że się udało :-) Tak to szczepionka świnka odra różyczka

iza gratulacje dla Pati :-) sama z siebie postanowiła pożegnać pieluszki :-)

Karolina Maciuś wie gdzie mu dobrze i ciepło,bo pogoda mało zachęcająca do wyjścia,a gdzie mu będzie lepiej niż u mamy :-) Chociaż już za tydzień pewnie będziecie razem w trójeczkę :-)

Cris powodzenia na drodze a raczej życzę odśnieżonych dróg...

Oliwka usnęła,ale niestety nadal ma gorączkę dałam jej czopka i tak średnio pomaga.Mała wybudza się często przez sen od czasu do czasu jęczy,marudna jest.Je tylko cyca.
Mam nadzieję,że to od szczepionki ewentualnie trzydniówka,bo nic więcej jej nie jest.Nie kaszle kataru nie ma...
Grzesiek wziął jutro wolne,bo ja nawet do sklepu nie wyjdę,a jeść coś trzeba.
Wczoraj wróciłam od kosmetyczki jak nowo narodzona zrelaksowałam się miałam robiony zabieg mezoterapii bezigłowej,peeling enzymatyczny,coś z złotem i platyną no i taką śmieszną maskę z alg :-) zapłaciłam 60zł i za tydzień wracam.Gabinet przepiękny i aż chce się wracać po takim relaksie.

Idę coś na śniadanie skombinować z tego co mam w lodówce
Buziaki
 
aredzimska no to super,że się udało :-) Tak to szczepionka świnka odra różyczka
MOja koleżanka w zeszłym tygodniu też syna szczepiła PRIORIX dostał, i po kilku godzinach gorączka, problemy z oddychaniem i zatkany nos. więc chyba tak jest po tym szczepieniu. Kurcze a ja niedługo swoją muszę zaszczepić:baffled:
 
Aredzimska, ja także gratuluję. Te 3 lata to może dlatego, że trzyletnie dzieci pracujących mam zazwyczaj idą w tym wieku do przedszkola. Dobrze, że firma wiąże z Twoją osobą dalekosiężne plany i ma taką fajną politykę wobec mam.

Marta - tylko 60 zł za tyle zabiegów? :szok: A możesz powiedzieć gdzie się robiłaś na boginkę?

Cris - i ja ze swojej strony jak sfotografuję jakąś mamusię z brzuszkiem to napomknę jej o Tobie i doulach.
 
Aredzimska, ja także gratuluję. Te 3 lata to może dlatego, że trzyletnie dzieci pracujących mam zazwyczaj idą w tym wieku do przedszkola. Dobrze, że firma wiąże z Twoją osobą dalekosiężne plany i ma taką fajną politykę wobec mam.

to budżetówka, więc nie jest tak źle - tylko mało płacą :baffled:
A co do przedszkola - no tak we wrześniu małej nie oddam bo dopiero 2,5 roczku będzie miała. Nie wiem czy np od stycznia mi ją przyjmą?
 
Wiesz niektóre przedszkola przyjmują maluszki pod warunkiem że są samodzielne, można się z nimi porozumieć, nie noszą pieluch. Więc może się uda? No chyba że po prostu chcesz dłużej z córeczką przebywać.
 
no właśnie Marta pisz gdzie:tak:a nie sie ukrywasz z iformacjami:-pmy też jak boginie chcemy wyglądać:-p
iza: no, tak pomyslam, że ja bede mówić o Tobie, ale w druga strone nawet mi do głowy nie przyszło-dobrze, że za mnie myślisz:cool2:
 
U mnie na Osowie tylko 1 przedszkole publiczne reszta prywatne. jakoś nie uśmiecha mi się płacić za prywatne, a do publicznego bardzo ciężko się dostać. Pewnie w połowie roku nie przyjmą chyba, że się miejsce zwolni. no cóż mam 2 lata :-) zobaczymy :)
 
Na boginię się robiłam w Gdańsku na ulicy Potokowej :-) Jeszcze przed ślubem idę na zagęszczanie rzęs,ale nie mam zamiaru wyglądać jak lalka barbie :-)
Jak coś to dam namiary :-)

Co do szczepionki to róznie dzieci reagują,ale mojemu dziecku zawsze coś jest po tych bezpłatnych jak kupuje te skojarzone to nic jej nie jest.Nie wiem...
 
reklama
Do góry